Hava Kent Sancaktepe fiyat listesi

Hava Kent Sancaktepe fiyat listesi

Hava Kent Sancaktepe fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Hava Kent Sancaktepe fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Kent Yapı Denetim Limited Şirketi Limited Şirketi kuruldu!

Kent Yapı Denetim Limited Şirketi Limited Şirketi Sancaktepe’de  10 bin TL sermaye bedeli ile Merve Çakmakçı tarafından kuruldu.

Yükselen ev fiyatları kooperatiflere talebi artırdı!

CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çavuş, Anadolu Yakası'nda beyaz yakalı çalışanın daha fazla olduğuna, bu kitlenin de yükselen ev fiyatları sebebiyle kooperatif modeline yöneldiğine dikkat çekti. 

Dumanlıkent İnşaat Metal Elektrik Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dumanlıkent İnşaat Metal Elektrik Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe’de  400 bin TL sermaye bedeli  Yüksel  Dumanlıdağ tarafından kuruldu.

Hava Kent Sancaktepe projesinde kira öder gibi taksit imkanı!

Hava Kent Yapı Kooperatifi Sancaktepe projesinde kira öder gibi taksit imkanı sağlanıyor...

Hava Kent Sancaktepe nerede?

Hava Kent Sancaktepe nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Hava Kent Sancaktepe nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Hava Kent Sancaktepe fiyat!

Hava Kent Sancaktepe fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Hava Kent Sancaktepe fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Hava Kent Sancaktepe projesi geliyor! Yeni proje!

Hava Kent Yapı Kooperatifi, Sancaktepe projesi için düğmeye bastı. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

CVS Hava Kent Konut Yapı, 144 konutu sahiplerine teslim etti!

CVS Hava Kent Konut Yapı, ilk etap konutlarının teslimatlarını yaptı. Projeden 1000 lira taksitle ev sahibi olunabiliyordu...

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi'nden yeni proje atağı!

İlk konut projesindeki teslimleri için hazırlıklara başlayan CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, yeni projeler için de harekete geçti.

Yeni nesil kooperatif anlayışı ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çavuş, yeni nesil kooperatif sistemiyle farklı bölgelerde de konut geliştireceklerini belirtti. 

Yeni nesil kooperatifle 1.500 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!

2016 yılında kurulan Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, ayda 1.500 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor. 

Hava Kent'te yaşam 2021'de başlıyor!

2016 yılı sonunda kurulan Hava Kent, 2021'nin ilk çeyreğinde hayata geçiyor. Üyelerin büyük çoğunluğu ağırlıklı pilot ve havaalanı çalışanlarından oluşuyor.

Hava Kent Taşoluk'ta teslimler 2021'de!

İstanbul Havalimanı’na en yakın konut projesi olan Hava Kent’te teslimler 2021’in ilk çeyreğinde başlayacak. Hava Kent Kooperatifi Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çavuş, “İlk etabımız Hava Kent Taşoluk’ta yaşam gelecek yılın ilk çeyreğinde başlayacak” dedi.

Hava Kent Sancaktepe fiyat listesi Haberi

Hava Kent Sancaktepe fiyat listesi

Arnavutköy / Taşoluk projesindeki 144 adet konutun teslimlerini sürdüren Hava Kent Yapı Kooperatifi yeni projesi için start verdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen yatırımlarına devam eden Hava Kent Yapı Kooperatifi'nin yeni projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilecek. 

2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçeneklerinin yer aldığı Havakent Sancaktepe projesi 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek.

*Görseller Hava Kent Taşoluk projesine aittir.

Hava Kent Sancaktepe fiyat!
Hava Kent Sancaktepe fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Hava Kent Sancaktepe fiyat bilgisi hakkında bilgi vermeden önce proje ile ilgili bazı detaylara değinelim.

Hava Kent Sancaktepe projesinde 150 adet konutun yanı sıra ticari alanlar da bulunuyor. Her dairede balkona yer verilen Hava Kent  Sancaktepe 
projesinde...