29 / 03 / 2023

Helenium Butik kiralık

Helenium Butik kiralık

Kurtköy Helenium Boutique satılık konutların büyüklükleri minimum 65 metrekare, maksimum 191 metrekare şeklinde dizayn edildi. Proje İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Kurtköy'de inşa ediliyor.

Kurtköy Helenium Butik satış ofisi!

Yüzde 35 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabilen Helenium Butik Rezidans 'ta 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Kurtköy Helenium Butik satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Helenium Butik ev fiyatları!

Helenium Butik Rezidans'ta yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 6 bin metrekare alanda yükseliyor. İşte Helenium Butik ev fiyatları...

Kurtköy Helenium Butik satış fiyatları!

İstanbul'un Pendik ilçesinde yer alan Kurtköy bölgesinde yükselen Helenium Butik Rezidans 148 tane konuttan meydana geliyor. Peki Kurtköy Helenium Butik satış fiyatları ne kadar?

Helenium Boutique Residence!

Dairelerin alanları 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteren Helenium Boutique Residence'de yer alan konutlar 195 bin 600 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Helenium Boutique Kurtköy fiyatları!

Helenium Boutique Evleri 6 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor. Projede TEM otoyoluna 1 dakikalık mesafede hayata geçiriliyor. Peki Helenium Boutique Kurtköy fiyatları ne kadar?

Kurtköy Helenium Butik Evleri nerede?

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Evleri 6 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 148 adet konut yer alıyor. Peki Kurtköy Helenium Butik Evleri nerede?

Helenium Butik ödeme koşulları!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'e bağlı Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Butik Rezidans projesinde 148 adet daire yer alıyor. Helenium Butik ödeme koşulları haberimizde yer alıyor.

Kiralık villalara koronavirüs ilgisi!

Koronavirüs sonrası izole tatil isteyen vatandaşlar kiralık villalara yöneldi. Kaş, Kalkan, Adrasan, Bozburun, Çeşme, Datça, Fethiye, Bodrum, Marmaris’te kiralık villa ve butik otellerin dolulukları temmuzun başından bu yana yaklaşık yüzde 100’lere ulaşmış durumda...

Helenium Butik ev fiyatları!

Helenium Butik Rezidans'ta yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 6 bin metrekare alanda yükseliyor. İşte Helenium Butik ev fiyatları...

Helenium Butik projesi!

Helenium Butik projesi Viaport AVM'ye, TEM Otoyolu'na, Sabiha Gökçen Havalimanı'na birkaç dakika, Aydos Ormanı'na ise yakın mesafede yer alıyor. Projede satışlar 195 bin 600 liradan başlıyor...

Helenium Butik satılık daire!

Helenium Butik satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salonlardan meydana geliyor. Proje 6 bin metrekare üzerinde yükseliyor.

Helenium Butik Kurtköy satılık!

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Kurtköy satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Kurtköy Helenium Butik fiyat!

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik konut projesinin satış süreci pazartesi günü başlayacak. Projede lansmana özel fırsatlar yer alıyor. İşte Kurtköy Helenium Butik fiyat listesi...

Başarır İnşaat Helenium Butik!

İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de hayata geçirilen Başarır İnşaat Helenium Butik konut projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatiflerine yer veriliyor.

Hatay Antakya'da 1.6 milyon TL'ye yapım karşılığı kiralık sosyal tesis!

Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından, Antakya Cumhuriyet Mahallesi'nde yapımı karşılığı 30 yıl süreyle kiralık Konaklama Sosyo-Kültürel Tesis alanı 1 milyon 656 bin 791 TL bedelle ihaleye çıkarıldı...

Kiralık evde aile konutu şerhi!

Aile konutu, resmi olarak evli olan ailelerin yaşamını sürdürdükleri mekan olup, tapu üzerine aile konutu şerhi konulabiliyor. Peki, kiralık evde aile konutu şerhi olur mu? Aile konutu ile ilgili kira sözleşmesi nasıl feshedilir?

Kiralık evde köpek beslemek yasak mı?

Apartmanda, hayvan beslemek ile ilgili kanunen herhangi bir yasak bulunmuyor. Ancak, bu yasağı koyma hakkı kat maliklerine veriliyor. Peki, kiralık evde evcil hayvan beslenir mi? Kiralık evde köpek beslemek yasak mı?

Kiralık evde emlakçı komisyonu ne kadar?

Taşınmaz kiralamak için bir emlakçıya danıştığınızı ve emlakçı aracılığı ile kiralık bie ev bulduğunuzu farz edelim. Bu durumda emlakçıya komisyon vermeniz gerekiyor. Peki, kiralık evde emlakçı komisyonu ne kadar?

Kiralık evde kombi arızası kime aittir?

Mesken kiralamalarında evin içerisinde yapılan giderlerden hangilerinin ev sahibine hangilerinin ise kiracıya ait olduğu, merak edilen hususlar arasında yer alıyor. Peki, kiralık evde kombi arızası kime aittir?

Konya'da satılık daire sayısı artarken, kiralık daire sayısı düşüyor!

Konya'da satılık daire sayısı artarken, kiralık ev sayısı da düşüyor. İnşaat sektörünün her geçen gün geliştiği Konya'da, birçok bina yükselse de kiralık daire bulma oranı her geçen düşüyor...

Helenium Butik kiralık Haberi

Helenium Butik kiralık

Konut teslimlerinin 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi öngörülen Helenium Boutique Rezidans 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


Kurtköy Helenium Boutique satılık daire fiyatları 195 bin 600 liradan başlangıç gösteriyor. Satış süreci devam eden proje Başarır İnşaat imzası ile yükseliyor.


İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Boutique Evleri'nde yüzde 35 peşinatta, 24 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor.


Kurtköy Helenium Boutique satılık konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Projede yer alan daireler 65 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren alanlara sahip.


Pendik Helenium Boutique projesinin sosyal yaşam alanalrı; güvenlik,  çocuk oyun alanları, güneşlenme alanları, açık yüzme havuzu ve otoparktan meydana geliyor. 


Helenium Boutique adres: Yenişehir Mahallesi Eşref Bitlis Bulvarı...