10 / 12 / 2023

Helenium Garden kampanya

Helenium Garden kampanya

Başarır İnşaat, Helenium serisinin son üyesi Helenium Garden'a özel düzenlediği "Peşinat sizden, 1 yıllık taksit bizden" kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlerin 1 yıllık taksitini ise Başarır İnşaat ödüyor...

Helenium Garden 'da fiyatlar 109 bin 500 liradan başlıyor!

Helenium Garden, 4 blokta 312 konuttan oluşuyor. Helenium Garden 'da konut fiyatları 109 bin 500 liradan başlıyor. Ortalama m2 fiyatı ise 2 bin 450 TL.

Helenium Garden'da taksitler 1.765 TL'den başlıyor!

Helenium Garden'da 1.765 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün. Başarır İnşaat tarafında yapılan projede daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Kar Yapı Edonia Garden'da, yılın son kampanyasını uzattı!

Kar Group, ‘Edonia Garden’da sunduğu yılın son kampanyasında süreyi uzattı. 2018 sonunda bitmesi planlanan kampanya, talep nedeniyle mart sonuna kadar uzatıldı. 

Mia Garden Menderes kampanya 2018!

Mia Garden Menderes kampanya 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Toplamda 130 daireden meydana gelen projede 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Royal Garden Kartal’da kampanya hareketliliği başladı!

Royal Garden Kartal’da kampanya hareketliliği başladı. Büyük ilgi gören ve satışların yüzde 70’inin tamamlandığı proje, peşin alımlara özel yüzde 15+yüzde 5 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 15 Eylül tarihine kadar sürecek.

Royal Garden Kartal’da bayram hareketliliği başladı!

Royal Group imzası taşıyan Royal Garden Kartal’da bayram hareketliliği başladı. 5 Eylül'e kadar devam edecek olan yüzde 15+yüzde 5’lik bu kampanya yüksek yatırım değeriyle oldukça avantajlı bir imkan yaratıyor.

Helenium Sky Suites’te şimdi al Mart 2017’de öde dönemi!

İstanbul’da Helenium markası altında ezberleri bozan projeler geliştiren Başarır İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites projesine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

Royal Garden'da 60 aya kadar vade farkı yok!

Kentsel dönüşüm projesi olarak 4 Aralık’ta Royal Group tarafından satışa sunulan Royal Garden Kartal Residence’da kampanya kapsamında peşinde yüzde 20 indirim, vadeli alımlarda ise fark alınmadan 60 aya kadar vade seçeneği sunuldu.

Royal Garden'da peşin ödemelerde 100 bin lira indirim!

Royal Garden Kartal Residence’da yeni yıl kampanyası başladı. Kampanya kapsamında konut almak isteyenlere peşinde yüzde 20 indirim, vadeli alımlarda ise fark alınmadan 60 aya kadar vade seçeneği sunuldu.

Royal Garden'da yüzde 30 indirim!

Royal Garden projesinde yüzde 30 ön satış indirimi yapılıyor. Royal Garden Kartal kampanya kapsamında ayrıcı 30 ay yüzde o faizle imkanı da sunuluyor.

Royal Garden Kartal Residence'ta kampanya uzatıldı!

Royal Group gördüğü yoğun ilgi nedeniyle Royal Garden Kartal Residence projesinin ön satış kampanyasını 30 Ekim’e kadar uzatma kararı aldı.

Royal Garden Kartal kampanya!

13 bin 350 metrekare alan üzerinde inşa edilen Royal Garden projesinden ev alanlara şirket bünyesinde 30 aya sıfır faiz kampanyası uygulanıyor. İşte, Royal Garden Kartal kampanya detayları...

Royal Garden Kartal Residence'da kampanya uzadı!

Royal Group'un Kartal'da hayata geçirdiği yeni projesi Royal Garden Kartal Residence'da 30 ay yüzde 0 faiz kampanyası bir ay uzatıldı. Daireler yüzde 30 indirimli satılıyor...

Royal Garden Kartal'da ön satış kampanyası uzatıldı!

Royal Group’un Kartal’da hayata geçirdiği yeni projesi Royal Garden Kartal Residence konut alıcısından tam not aldı. 1 Eylül’de ön satışa çıkan proje büyük ilgi görünce Royal Grup, 30 Eylül olan kampanya bitimini 30 Ekim’e kadar uzattı.

Helenium Garden satılık!

Helenium Garden satılık daire bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Helenium Garden projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor

Helenium Garden kampanya Haberi

Helenium Garden kampanya

Başarır İnşaat, Helenium serisinin son üyesi Helenium Garden'a özel düzenlediği "Peşinat sizden, 1 yıllık taksit bizden" kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlerin 1 yıllık taksitini ise Başarır İnşaat ödüyor. Helenium Garden'da 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerindeki 40 ile 159 metrekarelik daire seçenekleri için 109 bin TL'den başlayan fiyatlar, 429 bin TL'ye kadar yükseliyor. 


Habertürk...