HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 107 bin 435,06 TL sermaye ile bugün İsmail Doğan, Adnan Doğan, Davut Doğan ve İlhan Doğan ortaklığında kuruldu. 

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 107 bin 435,06 TL sermaye ile bugün İsmail Doğan, Adnan Doğan, Davut Doğan ve İlhan Doğan ortaklığında kuruldu. 

Hgs Gayrimenkul Yatırım Ve Turizm Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Hgs Gayrimenkul Yatırım Ve Turizm Sanayi Anonim Şirketi Gül Gül, Abdulhakim Özalp ve Sedat Karakütük ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Benmat İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Benmat İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Topaloğlu, Ali Topaloğlu, Nurettin Kuş, Berat Uzun tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 17 Temmuz'da kuruldu.

Tamkoçlar Emlak Kuyumculuk İnşaat Turizm Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Tamkoçlar Emlak Kuyumculuk İnşaat Otomotiv Nakliye Gıda Turizm Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Umut Tamkoç Şube Müdürlüğü'nde 17 Temmuz tarihinde kuruldu.

Berivan İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Berivan İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tamer Reşit Oylumlu tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 16 Temmuz'da Bahçelievler, Şirinevler, Kocasinan Caddesi'nde kuruldu.

Kavan İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kavan İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Fahri Kavan, Şemsettin Kavan tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 11 Temmuz'da Kadıköy, Caddebostan Mahallesi'nde kuruldu.

DG Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DG Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kamil İslamoğlu, Ekrem İslamoğlu tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 7 Temmuz'da kuruldu.

Yirmi9 İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yirmi9 İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tolga Polat, İlyas Keleş tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 7 Mayıs'ta Florya, Şenlikköy Mahallesi'nde kuruldu.

Üstünler Gayrimenkul Taahhüt Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Üstünler Gayrimenkul Taahhüt Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Levent Üstün, Bülent Üstün, Uğur Üstün, Zennube Üstün tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Mef Danışmanlık İnşaat Mühendislik Mimarlık ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mef Danışmanlık İnşaat Mühendislik Mimarlık ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Selman Özdemir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 25 Haziran'da Kadıköy, Feneryolu Mahallesi'nde kuruldu.

Mariya İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mariya İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Osama Kalaie tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 24 Haziran'da Esenyurt, Hadımköy Bahçeşehir Yolu Caddesi'nde kuruldu.

Advantage Properties International Emlak Mimarlık Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Advantage Properties International Emlak Yatçılık Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Gıda Tekstil Elektrik İthalat İhracat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Caner Apaydın, Alper Apaydın tarafından kuruldu.

Özcanlar üç Yapı İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özcanlar üç Yapı İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Halis Özcan tarafından 80 bin TL'lik sermaye ile 17 Haziran'da Perpa Ticaret Merkezi'nde kuruldu.

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İsmail Doğan, Adnan Doğan, Davut Doğan ve İlhan Doğan ortaklığında 107 bin 435,06 TL sermaye ile bugün kuruldu. 

HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  iş konusu; Ülke kalkınmasında yerli ve yabancı turist kaynağının üstün katkısı bulunduğu inancına dayalı olarak,anlatımı kısmen turizmin teşvikine ve korunmasına ilişkin yasa ve düzenlemelerde ortaya konulan her türlü komple veya bölümlereayrılmış doğrudan veya dolayısıyla turistik tesis,otel,motel apart-otel,hostel,mocamp,camping,pansiyon,tatil köyü,sağlık köy ve obaları...vs.tesis ve eklenti ünitelerini tümüyle veyabölümler halinde işletmek ve hizmet vermek,kiralamak veya kiraya vermek,işletmek,devir almak,devir etmek,satın almak satmak...ve 27.12.2017 tarihinde tescil edilen anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


HGS Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres;  ESENTEPE MAH.KORE ŞEHİTLERİ CAD.NO:42/1...