10 / 08 / 2022

hityapı inşaat konut projesi

hityapı inşaat konut projesi

Hityapı İnşaat, Ankara Yenimahalle'de 586 rezidans daire ve 62 dükkandan meydana gelecek karma proje inşa edecek. Proje 24 ayda tamamlanacak..

Machnouk İnşaat Konut Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Machnouk İnşaat Konut Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de Samer Machnouk tarafından kuruldu.

​İnşaat ve Konut sektörünün birincisi MESA oldu!

İnşaat sektöründe 50 seneyi aşan köklü geçmişiyle adı ‘kalite’ ve ‘güven’le özdeşleşen ve her yıl Capital tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” arasında ilk üçe giren MESA, bu sene inşaat/konut kategorisinin “en beğenilen” şirketi oldu. 

Zer Kartal Ceylan İnşaat konut fiyatları!

Zer Kartal Ceylan İnşaat konut fiyatları 360 bin TL'den başlıyor. Kişiye özel ödeme imkanı sunulan Zer Kartal projesinde teslimler 30 ay sonra yapılacak...

M İnşaat Konut İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

M İnşaat Konut İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Seripl Martin ve Mıchael Beck ortaklığında 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İşte inşaatı devam eden 36 Emlak Konut projesi!

Emlak Konut 36 projesinde inşaat çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar 32 projesinde inşaat çalışmalarını tamamlayan firma geçtiğimiz günlerde 47 projesinde erken ödeme kampanyasını başlattı.

Türk Kızılayı'ndan Ankara Yenimahalle'de konut inşaatı ihalesi!

Türk Kızılayı, Ankara Yenimahalle Gazi Mahallesi'nde yer alan taşınmaz üzerine konut inşaatı yaptırılması için proje ihalesi yapıyor..

Muğla Bitez'deki lüks konut projesinin inşaat ruhsatları iptal edildi!

Muğla Bitez'de inşa edilen lüks konut projesinin uygulama imar planlarının iptali istemiyle dava açılmıştı. Muğla 2. İdare Mahkemesi, projeye verilen inşaat ruhsatlarının iptali yönünde karar verdi.

Türk inşaat yatırımcıları Miami'de konut üretiyor!

ABD’nin tatil kenti Miami Türk yatırımcısı ve vatandaşları için yatırım merkezi oldu. Türk inşaat yatırımcıları Miami'de konut üretiyor.

İstek İnşaat'tan Ataşehir'e 166 konut geliyor!

İstek İnşaat İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de 166 konut inşa ediyor. İki ayrı proje için inşaat çalışmalarına devam eden firma projeleri 2018 yılında teslim edecek.

Metal Yapı Konut'tan inşaat malzemesi tedarik anlaşması!

Metal Yapı Konut, Karmen Yapı Anonim Şirketi, Zincir Yapı Anonim Şirketi ve Naturel Wood Ahşap Anonim Şirketi ile inşaat malzemesi temini konusunda tedarik anlaşmaları imzaladı.

Gayrimenkul sektörü 5. İnşaat ve Konut Konferansı'nda bir araya geldi!

Türk gayrimenkul sektörüne yön veren inşaat ve konut sektörü, 5. İnşaat ve Konut Konferansı'nda bir araya geldi.

5. İnşaat ve Konut Konferansı bugün!

İnşaat sektörünün önde gelen isimleri bugün başlayacak olan İnşaat ve Konut Konferansı'nda bir araya gelecek. Bu yıl 5. senesi olan konferansta inşaat ve gayrimenkul sektörünün 2017'deki durumu değerlendirilecek.

Sektör temsilcileri İnşaat ve Konut Konferansı'nda buluşacak!

İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerini yeniden bir araya getiriyor. 24 Ocak tarihinde Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek konferans sektörün pek çok paydaşını buluşturacak.

hityapı inşaat konut projesi Haberi

hityapı inşaat konut projesi

Hityapı İnşaat, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Susuz Mahallesi'nde yeni karma proje yapmaya hazırlanıyor. 


26 bin 568 metrekarelik alanda yükselen proje kapsamında toplam 586 rezidans daire ve 62 dükkana yer veriliyor.


5 bloklu olarak planlanan projede zemin+17 katlı A blokta 340 adet 1+1 rezidans, zemin+17 katlı B blokta 104 adet 2+1, zemin+17 katlı C blokta 71 adet 3+1, zemin+17 katlı D blokta 71 adet 4+1 rezidansa yer veriliyor.  E blokta 4 dükkan ve 3 katlı F blokta ise 58 dükkan yapılması planlanıyor.


Hafriyat aşamasının 4 ay sürmesi planlanan projede kaba inşaatın 9 ayda, ince inşaatın ise 12 ayda tamamlanması öngörülüyor. 


90 milyon TL'ye mal olacak proje, Ankara şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre, Yenimahalle İlçesine yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 


Proje sahasına en yakın ev, proje...