hobbit evleri sivasın neresinde

 hobbit evleri sivasın neresinde

Dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filmindeki Hobbit evleri Sivas'ta inşa edildi. Filmdekini aratmayan evlere Rusya ve Ukraynalı alıcılardan yoğun talep var. 

Sivas'ın Hobbit Evleri'ne Rusya ve Ukrayna'dan yoğun talep! 

Dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filmindeki Hobbit evleri Sivas'ta inşa edildi. Filmdekini aratmayan evlere Rusya ve Ukraynalı alıcılardan yoğun talep var. 

Sivas'taki hobbit evlerine Rusya ve Ukrayna'dan yoğun ilgi!

Sivas'taki Paşabahçe Mesire Alanı'nda inşa edilen hobbit evleri yerli yabancı turistlerin yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Özellikle Hobbit evlere Rusya ve Ukrayna'dan yoğun talep var. 

Sivas’taki 17 Hobbit evi hizmete giriyor!

Sivas Belediyesi tarafından “Yüzüklerin Efendisi” filmindeki “Hobbit evleri”nden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’na inşa edilen yeni yamaç evleri bu ay sonunda hizmete açılıyor.

Sivas'ın Hobbit evleri dünyanın ilgisini çekti!

Sivas Belediyesi tarafından "Yüzüklerin Efendisi" filmindeki "Hobbit evleri"nden esinlenerek inşa ettiği yamaç evleri yabancı turistlerin ilgisini çekti.

Sivas'ta Hobbit evleri inşa edildi!

Sivas Belediyesi'nin kent merkezine 7 kilometre uzaklıkta  ’Hobbit’ evlerine benzeyen yeni yamaç evlerinde sona gelindi. 

Sivas'a 17 Hobbit Evi daha geliyor!

Sivas Belediyesince, Paşabahçe Mesire Alanı'nda yaptırılan "Hobbit Evleri" olarak da adlandırılan yamaç evlerinin sayısı, yoğun ilgi nedeniyle artırılacak.

Sivas Hobbit Evleri'nin iki örneğinde çalışmalar tamamlandı!

Sivas Belediyesi tarafından Paşabahçe yamaçlarına yapılan ve ulusal medyada “Hobbit Evleri” olarak geniş yankı bulan Yamaçevler’in iki örneğinde çalışmalar tamamlandı.

Sivas Hobbit Yamaç evleri ziyarete açıldı!

Farklı mimari yapısıyla kamuoyunda büyük beğeni toplayan Yamaç Evleri'nin ilk iki numune modeli tamamlanmak üzere. Yamaç Evleri, dayalı döşeli olarak haftalık ve aylık süre zarflarında kiraya verilecek.

Sivas Hobbit Yamaç Evleri yoğun ilgi görüyor!

Sivas Belediyesi, dünya çapında gişe rekoru kıran 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' serisi filmlerdeki 'Hobbit' karakterlerinin yaşadığı evlerden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanına yamaç evleri yaptı.

Sivas'ta Hobbit yamaç evleri inşa edilecek!

Sivas'ta Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’nda 100 adet Hobbit Yamaç Evi inşa edilerek Hobbit Köyü oluşturulacak.. Şehir merkezine 5 km mesafede olacak olan evler Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinden esinlenildi.

Sivas'a 100 Hobbit Evi yapılacak!

Sivas Belediyesi, gişe rekorları kıran 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' film serilerindeki 'Hobbit' karakterlerinin yaşadığı evlerden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı'na yamaç evleri yaptı.

Sivas'a Hobbit köyü inşa ediliyor!

Sivas Belediyesi, ’Hobbit’ serisi filmlerindeki ’Hobbit’ karakterlerinin yaşadığı evlerden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’na yamaç evleri yaptı.

Leoland Amerikan Evleri'nde 390 bin dolara!

Silivri'de projelendirilen Leoland Amerikan Evleri'nde 330 metrekarelik ikiz villalar 390 bin ile 430 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

 hobbit evleri sivasın neresinde

 hobbit evleri sivasın neresinde  hobbit evleri sivasın neresinde

Sivas'ta, dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filmindeki Hobbit evlerinden esinlenilerek inşa edilen yamaç evleri yabancı alıcıları akınına uğradı.

Evlere en çok talep gösteren ülke vatandaşları ise Rusya ve Ukrayna'dan gelen alıcılar oldu. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; bahar aylarının gelmesi ile Sivas'ın Hobbit evleri turistlerin ilgi odağı oldu. Evler otantik görüntüleri ile dikkat çekiyor. 

Sivas'ın kent merkezine yedi kilometre uzaklıkta yer alan evler, Paşabahçe Mesire Alanı’na inşa edildi. Hobbit Evleri baharın gelmesiyle birlikte yemyeşil oldu. 

Evler özel bir işletme tarafından işletiliyor. Evlerde mutfak, salon, yatak odası, banyo, bir oda ve bir salon yer alıyor. 

Rusya ve Ukrayna’dan talepler var 

Hobbit evler hakkında bilgi veren Paşabahçe Yamaç Evleri Genel Müdürü Nail Sertakan, "Burası doğa ile iç içe bir yerdir. Kışı farklı güzellikte,...