House Construction İnşaat iletişim

House Construction İnşaat iletişim

House Construction İnşaat Ve Sanayi Limited Şirketi Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mamdouh G.A. Attıa ve Marwan Fandı ortaklığında kuruldu.

House Finders Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

House Finders Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Yanibosna'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Assad Miznazi ve Mohamed Wısal ortaklığında kuruldu.

House Construction İnşaat Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

House Construction İnşaat Ve Sanayi Limited Şirketi Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mamdouh G.A. Attıa ve Marwan Fandı ortaklığında kuruldu.

Aksoy Construction İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksoy Construction İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Derviş Gökbörü Aksoy tarafından kuruldu.

Tiny house satın alma!

Mikro evler ABD'nin ardından ülkemizde de yaygınlaşıyor. Peki tiny house satın alma fiyatlar ne kadar? İşte tiny house Türkiye 2021 fiyatları...

Aren House Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Aren House Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedel ile Emre Arıkan tarafından kuruldu.

Mk Construction İnşaat Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mk Construction İnşaat Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Metin Keskin tarafından kuruldu.

Dream House Proje Pazarlama Danışmanlık İnşaat Turizm Ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Dream House Proje Pazarlama Danışmanlık İnşaat Turizm Ve İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Omar Alhussein tarafından kuruldu.

Star House Gayrimenkul Mimarlık İnşaat Tekstil Otomotiv Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Star House Gayrimenkul Mimarlık İnşaat Tekstil Otomotiv Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Tahereh Mohammadian tarafından kuruldu.

Sky House Emlak İnşaat Organizasyon Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sky House Emlak İnşaat Organizasyon Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Özgür Yaman tarafından kuruldu. 

Internatıonal Construction Group İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Internatıonal Construction Group İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Dauren Bozanov tarafından kuruldu. 

CG Construction İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CG Construction İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İvan Nikolov, Philip K. Anastasov ve Vihar Yordanov Naydenov tarafından kuruldu.

DJ House İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DJ House İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Mirza ve Üzayir Mirza tarafından kuruldu. 

Skylife Construction İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Skylife Construction İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Osman Habip tarafından kuruldu.

House Construction İnşaat iletişim Haberi

House Construction İnşaat iletişim

House Construction İnşaat Ve Sanayi Limited Şirketi Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mamdouh G.A. Attıa ve Marwan Fandı ortaklığında kuruldu.

House Construction İnşaat Ve Sanayi Limited Şirketi konusu:
1-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 2-Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul...