Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi

Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi

Tabanlıoğlu Mimarlık, MIPIM Awards 2017’de de Beyazıt Devlet Kütüphanesi Renovasyon projesi ile ‘Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Baksı Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi 2018'de açılacak!

Tabanlıoğlu Mimarlık'a ait Baksı Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi projesi dünyanın en önemli gayrimenkul organizasyonu olan MIPIM'den ödülle döndü. Merkezin inşaatı bu yıl başlayıp 2018 yılında bitirilecek.

Tabanlıoğlu Mimarlık, MIPIM AR Future Awards’da zirveye çıktı!

Tabanlıoğlu, Mimarlık New York’ta gerçekleştirilecek olan 118E59th Street Residences projesi ile ‘Konut’ kategorisinde ve BAKSI, Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi projesiyle de ‘Sivil ve Kamu Binası’ kategorisinde büyük ödülleri kazandı.

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi inşaatı mecliste konu oldu!

Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatına ilişkin soru önergesi hazırladı. Bektaşoğlu, sorularını Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na sordu..

Edirne Kadın Sağlığı Merkezi açıldı!

EDİRNE Belediyesi 9 Mayıs Dünya Kadınlar Günü’nde kentin ilk kadın milletvekili Dr. Fatma Şakir Memik adını verdiği Kadın Sağlık Merkezi açtı.

3. Havalimanı'nda 162 kadın mühendis ve mimar çalışıyor!

İstanbul’un yeni havalimanında kadın mühendis ve mimar sayısı rekor kırıyor. Beyaz yakalıların yüzde 17’sini kadınların oluşturduğunu belirten Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, “162 kadın mühendis ve mimar burada çalışıyor” diyor

Edirne'deki eski vali konağı kadın merkezi oluyor!

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bir süre önce mülkiyeti Edirne Belediyesi’ne geçen Eski Vali Konağı’nın kadın merkezi olarak hizmete açılacağını söyledi.

Gayrimenkulde Kadın Girişimi Paneli 2 Mayıs'ta!

Gayrimenkul sektöründe kadın görünürlülüğünü artırmayı amaçlayan Gayrimenkulde Kadın Girişimi Paneli , Yapı Endüstri Merkezi Fulya Tesisinde, 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecektir. Panel, ULI Türkiye tarafından düzenleniyor.

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi okul yaptıracak!

Zeytinburnu Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, ilçe esnafının da desteğiyle festival havasında bir kermes düzenliyor. Kermesten toplanan gelir, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa Zeytinburnu'ndaki bir anaokulunun yapımında kullanılacak.

Gayrimenkulde Kadın Girişimi toplantısı 2 Mayıs'ta!

Türkiye için henüz yeni olan girişimler, ULI Türkiye öncülüğünde ele alınmak üzere “Gayrimenkulde Kadın Girişimi” Toplantısı ile mercek altına alınacak.Gayrimenkulde Kadın Girişimi toplantısı 2 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Bursa Köklü cadde için 36 bina yıkılıyor!

Bursa’nın daha yaşanabilir bir hal alması için planlarda olup da uygulamada bulunmayan yolları geliştirdiği yeniden hizmete alan Bursa Büyükşehir Belediyesi, Köklü Cadde’nin trafiğe açılması konusundaki çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 2017 yılında tamamlanacak!

Zemin katıyla birlikte 11 kat olacak Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi önümüzdeki yıl tamamlanacak. Hastane, 62 Milyon TL’ye malolacak.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ne zaman tamamlanacak?

Batman'da 62 Milyon 347 bin TL'ye mal olacak ve 2017 yılı sonlarında bitmesi planlanan yeni 451 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin yapımı sürüyor.

Emlak İstasyonu kadın girişimcilere franchising verecek!

Emlak İstasyonu Türkiye´deki franchising pazar payını artırmak için kadın girişimcilere avantajlı koşullarla franchising vermeye hazırlanıyor.

Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi

Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi Hüsame Köklü Kadın İstihdam Merkezi

Alanındaki dünyanın en önemli organizasyonlarından MIPIM’de Tabanlıoğlu Mimarlık, 2017’de de tüm platformlarda en çok ilgi toplayan ofislerden biri olarak öne çıktı. Son yıllardaki geleneksel katılımını sürdürerek özgün standıyla MIPIM 2017’de de yerini alan Tabanlıoğlu Mimarlık’ın New York ve diğer Amerika projeleri ile birlikte yeni projeleri, Melkan Gürsel ve Murat Tabanlıoğlu tarafından İstanbul Çadırı’nda geçekleştirilen “Türkiye Mimarlığı Dünya Haritasında” başlıklı toplantı ile tanıtıldı. Paul Finch moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Binaları sonsuz defa dönüştürmek ve yeniden kullanmak nasıl mümkün olur?” başlıklı panelde ise Murat Tabanlıoğlu, Mahesh Ramanujam, Rebecca Pearce ile birlikte konuşmacı olarak yer aldı. Tabanlıoğlu Mimarlık, özgün standında dikkat çeken projeleri, toplantı ve panelleri ile ilgi odağı olduğu MIPIM’de, bu yıl 4’üncü katılımında 4 ödül birden aldı.


MIPIM AR Future Awards 2017’de iki...