hüseyin aksoy tarsus evleri

hüseyin aksoy tarsus evleri

Hristiyanlarca kutsal hac yeri olarak görülen ve Papa'nın 2008'i 'Saint Paul Yılı' ilan etmesi nedeniyle turist akınına uğraması beklenen Tarsus'ta kente özgü evler butik otellere dönüşecek.

Kocaeli Şehir Hastanesi Ağustos'ta hizmete açılacak!

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, eğitim, sağlık, ekonomi, güvenlik ve sosyal projelerle ilgili konuştu. Aksoy, Kocaeli Şehir Hastanesi'nin Ağustos ayında hizmete açılacağını söyledi.

Mavi Gökyüzü İnşaat Lojistik Enerji Reklam Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mavi Gökyüzü İnşaat Lojistik Enerji Reklam Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Aksoy tarafından kuruldu. 

Kentsel dönüşümde gayrimenkuller nasıl ipotek alınır?

Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Kontrol Birim Müdürü, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, İnşaat Mühendisi Hüseyin Aksoy kentsel dönüşüm sürecinde ipotekli gayrimenkulleri değerlendirdi.

Diyarbakır'a yeni OSB'ler geliyor!

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, "Mevcut organize sanayi bölgemizi 2 bin dönüm daha genişlettik, bir Tekstil Organize Sanayi Bölgesi kurduk. Urfa yolu üzerinde 3 bin dönümlük yeni bir organize sanayi bölgesi kurmak için çalışmalara başladık” diye konuştu.

Diyarbakır'da 290 milyon TL'lik 85 proje tamamlandı!

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy yaptığı açıklamada, Diyarbakır'daki 249 projeden yapımı tamamlanan 85 yatırımın açılışının 1 Nisan'da gerçekleşeceğini söyledi.

Diyarbakırlı işadamları yatırım için kente geliyor!

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy gurbette yaşayan Diyarbakırlı işadamlarını kente davet etti. Yarın Diyarbakır'da buluşacak işadamlarına kentteki iş fırsatları ve işbirliği olanakları anlatılacak.

Diyarbakır Alipınar Mahallesi'ne toptancılar sitesi geliyor!

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ve Sur İşadamları ve Toptancılar Derneği (SİDER) Başkanı Şükran Yılmaz arasında Sur İlçesi Alipınar Mahallesi sınırlarında Sur Toptancılar Sitesi yapımı ile ilgili protokol imzalandı.

Aksoylar Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksoylar Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Evren Aksoy, Hüseyin Aksoy, Murat Bozkurt ve Ergün Aksoy ortaklığında kuruldu.

Eskişehirspor'un yeni stadyumu TOKİ'ye devredildi!

Eskişehirspor'un yeni stadyumunda dün önemli bir gelişme yaşandığı Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy açıkladı.

Diyarbakır Sur'daki işyerlerinin restorasyonunda sona gelindi!

PKK’nın harabeye çevirdiği Diyarbakır’ın Sur ilçesinde restorasyon çalışmaları sürüyor. Vali Hüseyin Aksoy, görünümü tek tip olacak işyerlerinin önümüzdeki günlerde tamamlanacağını belirtti

Eskişehirspor Stadı'nda sona gelindi!

Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hüseyin Aksoy, kentteki yeni stat inşaatında sona geldiğini ifade etti.

Diyarbakır Kurşunlu Camii'nin restorasyonu başladı!

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde PKK'lı teröristlerce iki kez ateşe verilen Fatihpaşa Camisi(Kurşunlu Camisi)'nin restorasyonuna başlandı. Vali Hüseyin Aksoy, "11 vakıf eserinin keşifleri yapıldı, ihaleye çıkıldı ve onarım çalışmaları başlatıldı" dedi.

TOKİ Diyarbakır Üçkuyular Konutları incelendi!

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Üçkuyular bölgesinde, Sur ilçesinde yaşayan vatandaşların da yararlanabileceği, TOKİ tarafından yapımı devam eden 480 adet konutun şantiyesini gezdi.

hüseyin aksoy tarsus evleri

hüseyin aksoy tarsus evleri hüseyin aksoy tarsus evleri

Mersin'in Tarsus ilçesinde tarihi dokusuyla göz dolduran eski Tarsus evlerinden, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na tahsisli olanların "butik otel" olarak önümüzdeki günlerde yatırımcıya açılacağı bildirildi. İsa'nın 12 havarisinden birisi olan St. Paul'un, Tarsus'ta yaşamış olması, bu nedenle buranın Hristiyanlarca kutsal hac yeri kabul edilmesi, Papa'nın da 2008'i "Saint Paul yılı" ilan etmesi nedeniyle, kurulacak butik otellerin, gelmesi beklenen binlerce Hristiyana gözde bir konaklama merkezi olacağı ümit ediliyor.

TARSUS İÇİN FIRSAT

Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Mersin'in doğadan, denize ve inanç turizmine kadar turizm çeşitliliğine sahip gözde kentlerden biri olduğunu, bu...