29 / 06 / 2022

Hüseyin Örs kimdir

Hüseyin Örs kimdir

Trabzon'un Ortahisar ilçesi Yenicuma Mahallesi'nde yapılan TOKİ konutlarında kurasız ve indirimli konut sahibi olan kişiler TBMM gündemine taşındı. İyi Partili Örs, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Hüseyin Aydın kimdir?

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın kimdir? Hüseyin Aydın daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hüseyin Aydın'ın biyografisi...

Seyit Hüseyin Gürel kimdir?

TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Hüseyin Gürel kimdir? Seyit Hüseyin Gürel daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Seyit Hüseyin Gürel'in biyografisi...

Hüseyin Altaş kimdir?

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş kimdi? Hüseyin Altaş daha önce hangi görevlerde bulundu?

Hüseyin Boz kimdir?

3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Hüseyin Boz kimdir?

Hüseyin Kuran kimdir?

Kuran Şirketler Topluluğunun 1991'den bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Kuran kimdir? Hüseyin Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Hüseyin Genç kimdir?

Genç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Genç kimdir? Murat Genç'in babası Hüseyin Genç, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Hüseyin Doğan kimdir?

Birçok sektörün yanı sıra inşaat sektöründe de hizmet veren Gürmen Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan vefat etti. Peki, Hüseyin Doğan kimdir?

Hüseyin Ersin Takla kimdir?

Akiş GYO bağımsız yönetim kurulu üyelerini seçiyor. Akiş GYO bağımsız yönetim kurulu üye adaylarından olan Hüseyin Ersin Takla kimdir? Hüseyin Ersin Takla, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Hüseyin Erkan kimdir?

Mersin İnşaat Mühendisleri Odası Üyesi Hüseyin Erkan kimdir? Hüseyin Erkan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Erkan, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Hüseyin Erkan..

Hüseyin Saç kimdir?

Mersin İnşaat Mühendisleri Odası Üyesi Hüseyin Saç kimdir? Hüseyin Saç, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Saç, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte İnşaat Mühendisi Hüseyin Saç..

Hüseyin Baybars Saraçoğlu kimdir?

Denizli İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Baybars Saraçoğlu kimdir? Hüseyin Baybars Saraçoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Baybars Saraçoğlu, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor?

Hüseyin Şahin Tüzen kimdir?

İzmir İnşaat Mühendisleri Odası Üyesi Hüseyin Şahin Tüzen kimdir? Hüseyin Şahin Tüzen, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Şahin Tüzen, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Hüseyin Şahin Tüzen..

Hüseyin Atilla Zağpus kimdir?

İzmir İnşaat Mühendisleri Odası Üyesi Hüseyin Atilla Zağpus kimdir? Hüseyin Atilla Zağpus, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Atilla Zağpus, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Hüseyin Atilla Zağpus...

Hüseyin Örs kimdir Haberi

Hüseyin Örs kimdir

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon'un Ortahisar ilçesi Yenicuma Mahallesi'nde yapılan TOKİ konutlarında kurasız ve indirimli konut sahibi olan kişilere ilişkin soru önergesi hazırladı. Örs, sorusunun Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

İYİ Partili Örs, ''Trabzon ili Ortahisar ilçesi, Yenicuma Mahallesi'nde yapılmakta olan TOKİ konutları ile ilgili Trabzon yerel basınında; bu konutlardan, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Şube Müdürlüğü ve başka birim çalışanı olup, ihalesiz, kurasız ve %30 indirimli konut verildiği şeklinde haberler yer almıştır'' diye konuştu.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs'ün soruları:
1- Söz konusu konutlar için kamulaştırma yapılan yerde; yeri olmadığı halde konut sahibi olan var mıdır? Varsa kimlerdir? Sayısı kaçtır?
2- Söz konusu konutlardan Trabzon Büyükşehir Belediye...