Hüsnü Kurtiş

Hüsnü Kurtiş

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme bağımsız yönetim kurulu üyeleri olarak Salman Çiftçi, Ali Murat Memioğlu, Hüsnü Kurtiş'i genel kurulun onayına sunacak...

İhlas Gayrimenkul'de yönetim kurulu değişikliği!

İhlas Gayrimenkul'ün Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği'nden ayrılan Hüsnü Kurtiş'in yerine, ilk Genel Kurul'a kadar Mustafa Tansu'nun getirilmesine, Hüsnü Kurtiş'in şirketteki Denetim Komitesi Başkanlığı görevine Mustafa Tansu'nun getirilmesine karar verildi. 

Hüsnü Oğulları Otomotiv İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hüsnü Oğulları Otomotiv İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Söğüt ve Hacı Söğüt ortaklığında kuruldu.

Hüsnü Akhan kimdir?

Doğuş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Akhan kimdir? Hüsnü Akhan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hüsnü Akhan'ın biyografisi...

Hüsnü Akhan, Doğuş GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Doğuş GYO Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Başkanlığına Hüsnü Akhan'ın seçilmesine, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Nevzat Öztangut, Hasan Hüsnü Güzelöz'ün yetkilerinin aynen devam etmesine karar verildi. 

Hüsnü Şenlendirici İzmir'e taşındı! 

Hüsnü Şenlendirici, İstanbul'dan İzmir'e taşındı. Şenlendirici, İzmir Bergama'daki satın aldığı çiftliğinde köy hayatı yaşıyor...

Hüsnü Gürpınar: Sakarya’da Deprem Master Planı olursa destek veririz!

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı ilçe Başkanı Halil Hakan Oturak, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar’ı ziyaret ederek, kentsel dönüşüm konusu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Hüsnü Akhan Galataport işlerinden doğrudan sorumlu olacak!

Doğuş Grubu'ndaki değişim yönetim kademesiyle devam ediyor.  13 yıldır Doğuş Grubu CEO'su olarak görev yapan Hüsnü Akhan ise yeni dönemde yönetim kurulu başkan vekili olarak görevine devam edecek. Akhan, inşaat ve Galataport işlerinden doğrudan sorumlu olacak…

Hüsnü Akhan yeniden Doğuş GYO Başkanı oldu!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Hüsnü Akhan seçildi...

Ferit Şahenk ve Hüsnü Özyeğin arasındaki 102.5 milyon euroluk anlaşma iptal!

Dünya gazetesi yazarı Kerim Ülker, Doğuş Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile iş adamı Hüsnü Özyeğin arasındaki AVM satışı anlaşmasının iptal edildiğini yazdı. 

Hüsnü Özyeğin Revo Capital’i aldı mı?

Revo’nun büyük yatırımlarından biri olan Hüsnü Özyeğin’in sahibi olduğu Fibabanka şirketi satın alıyor...

Hüsnü Şenlendirici İzmir'e yerleşti!

Uzun zamandır görüntülenmeyen Hüsnü Şenlendirici, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorusu üzerine Şenlendirici ''İstanbul’u terk ettim, İzmir’e yerleştim'' dedi.

İhlas Gayrimenkul bağımsız yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme bağımsız yönetim kurulu üyeleri olarak Salman Çiftçi, Ali Murat Memioğlu, Hüsnü Kurtiş'i genel kurulun onayına sunacak...

Hüsnü Özyeğin’in serveti 2,9 milyar dolar!

Hüsnü Özyeğin diyorki; “İnsanlar eşit koşullarda doğmuyor ve öyle yaşamıyor. Bu nedenle hayatta daha fazla şeyler elde etme şansı olanların bunları ihtiyacı olanlarla paylaşmasının bir gereklilik olduğunu düşünüyorum.”

Hüsnü Kurtiş Haberi

Hüsnü Kurtiş

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağımsız yönetim kurulu üye seçimleri hakkında açıklama yaptı. 

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme'nin Kurumsal Yönetim Komitesi, 3 Ocak 2014 tarihli Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 Kurumsal Yönetim Tebliği'nin ilgili maddeleri gereğince bağımsız yönetim kurulu üye seçimi için Salman Çiftçi, Ali Murat Memioğlu, Hüsnü Kurtiş'i tavsiye etmiş olup, söz konusu adayların bağımsız yönetim kurulu üye seçimi için adaylıkları uygun görülerek 21 Nisan 2018 tarihinde yapılacak genel kurul toplantısında ortakların onayına sunulmasına karar verildi.  

İhlas Gayrimenkul'ün KAP açıklaması: 
Yönetim Kurulumuzun bugün (28.03.2018) yapılan toplantısında;

Şirketimizin Kurumsal Yönetim Komitesi, 03/01/2014 tarihli Sermaye Piyasası Kurulunun II-17.1 Kurumsal Yönetim Tebliğinin ilgili maddeleri gereğince bağımsız yönetim kurulu üye seçimi için aşağıdaki adayları tavsiye etmiş olup, söz konusu adayların bağımsız yönetim kurulu...