HZR İnşaat Malzemeleri adres

HZR İnşaat Malzemeleri adres

HZR İnşaat Malzemeleri Taşımacılık Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Özdemir tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 15 Ekim'de Maltepe, Fındıklı Mahallesi'nde kuruldu.

İnşaat malzemeleri endeksi 2020 yılını artışla kapadı! 

İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi'nin 2020 sonuçlarına göre; 74,32 puan ile girdiği 2020 yılını 74,55 puan ile tamamladı.

İnşaat malzemeleri sanayisi küresel pazara hızlı dönüş yaptı!

Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Endeksi Haziran 2020 sonuçları açıklandı. Buna göre, İnşaat malzemeleri sanayisi artan ihracatıyla küresel pazara hızlı bir dönüş yaptı.

Koronavirüsün inşaat malzemeleri sanayisine etkileri!

Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Endeksi Mart 2020 sonuçlarına göre, inşaat malzemeleri sanayi ihracatı 2020 yılı mart ayında değer olarak geçen yılın mart ayına göre yüzde 5,8 geriledi.

2019 Mayıs'ta inşaat malzemeleri ihracatında tüm zamanların rekoru kırıldı!

Türkiye İMSAD tarafından hazırlanan İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Endeksi’nin Mayıs 2019 sonuçları açıklandı. Endekse göre Mayıs ayı birçok rekora sahne oldu...

İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi 100 puanın üzerine çıktı!

İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Ağustos ayında yeniden 100 puanın üzerine çıktı. 2016 yılı Haziran ayında 100 puanın altına düşen endeks böylece kayıplarını telafi etti. Bileşik Endeksi oluşturan Faaliyet, Güven ve Beklenti Endeksleri de Ağustos ayında yükseldi.

Nüans İnşaat Malzemeleri Danışmanlık Plastik Kimya Hırdavat Reklam Ve Org.Limited Şirketi kuruldu!

Nüans İnşaat Malzemeleri Danışmanlık Plastik Kimya Hırdavat Reklam Ve Org.Limited Şirketi Nuri Mustafa Göbel tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Yıldız Lojistik Geri Dönüşüm İnşaat Malzemeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yıldız Lojistik Geri Dönüşüm İnşaat Malzemeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ali Durmuşoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 17 Eylül'de Pendik, Yayalar Mahallesi'nde kuruldu.

İnşaat Malzemeleri Sanayi Endeksleri arttı!

İnşaat malzemeleri sanayisinin "faaliyet", "güven" ve "beklenti" endekslerinin üçü de uzun bir sürenin ardından ilk kez birlikte arttı. İnşaat malzemeleri sanayisinde mevsimsel toparlanmanın sürmesi bekleniyor.

İnşaat malzemeleri sanayi endeksleri Nisan ayında 1.7 arttı!

İnşaat malzemeleri sanayisinin "faaliyet", "güven" ve "beklenti" endekslerinin üçü de uzun bir sürenin ardından ilk kez birlikte arttı. İnşaat Malzemeleri Bileşik Endeksi nisan ayında 1,7 puan daha artarak 104,2 puan olarak gerçekleşti.

İnşaat Malzemeleri Bileşik Endeksi Nisan'da 1,7 puan arttı!

İnşaat malzemeleri sanayisinin "faaliyet", "güven" ve "beklenti" endekslerinin üçü de arttı. Endekslerdeki artışta mevsimsellik ile faaliyetlerdeki artış ve beklentilerdeki iyileşme etkili oldu.

İzofalt Yalıtım İnşaat Malzemeleri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

İzofalt Yalıtım İnşaat Malzemeleri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Ersin Genç Şube Müdürlüğü'nde 500 bin TL'lik sermaye ile 13 Mayıs'ta kuruldu.

BRHN İnşaat Malzemeleri Nakliyat Matbaa Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BRHN İnşaat Malzemeleri Nakliyat Matbaa Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Burhan Ayaz tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 11 Mayıs 2015 tarihinde Bayrampaşa'da kuruldu.

2. Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı 26-29 Mayıs'ta!

TURAB tarafından 26-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2. Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ile 1. Ev Tekstili, Dekorasyon, İç Mimarı, Mobilya Fuarı'nda 500 Arap işadamı 100 İzmirli firma ile görüşme imkanı bulacak.

HZR İnşaat Malzemeleri adres Haberi

HZR İnşaat Malzemeleri adres

HZR İnşaat Malzemeleri Taşımacılık Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Özdemir tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 15 Ekim'de kuruldu.


HZR İnşaat Malzemeleri Taşımacılık Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a-)  Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut,işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından...