28 / 03 / 2023

ibrahim arıkan

ibrahim arıkan

Eskişehir'de Arıkanlı Holding tarafından yaptırılacak 461 dairelik 'Yenişehir Konakları' projesi tanıtıldı.

Naci Görür Bingöl’ü uyarmıştı! Belediye başkanı yapı stokunu açıkladı: Eksikler var!

Prof. Dr. Naci Görür, Kahramanmaraş depreminden sonra Bingöl- Karlıova depremi için uyarı yapmıştı. Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, bu açıklamaların ardından, şehirdeki yapı stoku ile ilgili konuştu. İşte o açıklamalar...

Öz Ar Yapı Mimarlık Nakliye Tekstil Gayrimenkul Otomotiv Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Öz Ar Yapı Mimarlık Nakliye Tekstil Gayrimenkul Otomotiv Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sarıyer'de Özge Arıkan tarafından kuruldu.

Habip Arıkan kimdir?

Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Habip Arıkan kimdir? İşte Habip Arıkan'ın biyografisi...

Habip Arıkan'dan Gelir Paylaşımlı İnşaat Sözleşmesi kitabı!

Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan'ın 'Gelir Paylaşımlı İnşaat Sözleşmesi' kitabı çıktı.

Özlem Nazlı Arıkan, Tek-Art İnşaat'tan ayrıldı!

Tek-Art İnşaat Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak görev yapan Özlem Nazlı Arıkan, 3 Ocak 2022 tarihinden itibaren görevinden ayrıldı.

Enis Arıkan taş ev arayışında!

Son olarak Camdaki Kız dizisiyle izleyicilerin beğenisini toplayan Enis Arıkan Ayvalık veya Cunda'dan taş ev almak için kolları sıvadı.

Özlem Nazlı Arıkan kimdir? 

Tek-Art İnşaat Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Üyesi Özlem Nazlı Arıkan kimdir? Özlem Nazlı Arıkan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Özlem Nazlı Arıkan'ın biyografisi...

Özlem Nazlı Arıkan, Tek-Art İnşaat Kurumsal Yönetim Üyesi oldu!

Özlem Nazlı Arıkan, Tek-Art İnşaat'ın Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Üyesi olarak atandı.

Erdal Arıkan: İmarda radikal kararlar alındı!

İmar alanında radikal kararlar alındığını kaydeden Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, imarda hiçbir yanlış uygulamanın hayata geçmesine izin vermediklerini kaydetti.

Özlem Nazlı Arıkan, Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi oldu!

Özlem Nazlı Arıkan'ın Kuyumcukent Gayrimenkul'ün Yerine Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi olarak atanmasına karar verildi. 

Erdal Arıkan kimdir?

Erdal Arıkan, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Bingöl Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Erdal Arıkan kimdir? Erdal Arıkan hangi işlere imza attı?

Mehmet Arıkan Sosyal Tesisi için imzalar atıldı!

Yatırımların hız kesmediği Kahramanmaraş'a yeni bir sosyal tesis daha kazandırılıyor. Kahramanmaraş Kanuni Mahallesine inşa edilecek olan Mehmet Arıkan Sosyal Tesisi için imzalar atıldı.

Arıkan Yapı'nın acı günü! Osman Arıkan vefat etti!

Arıkan Yapı'nın aile büyüğü eğitimci, öğretmen Osman Arıkan hayatını kaybetti...

ibrahim arıkan Haberi

ibrahim arıkan

Modern Eğitim Fen (MEF) Eğitim Kurumları ve Yurtiçi Kargo'yu bünyesinde bulunduran Arıkanlı Holding, Eskişehir'de dev bir konut projesi başlatıyor. 'Yenişehir Konakları' adlı proje yaklaşık 70 milyon dolara mal olacak. 245 bin metrekare arsa üzerine kuralacak konutlar, 4 farklı bina tipinden oluşacak. Projede, spor alanları, açık- kapalı yüzme havuzları, squash salonu, kondisyon merkezi, aerobik salonu, sauna, çocuk parkları, yürüyüş parkurları, süs havuzları, tenis ve basketbol sahaları, otoparklar yer alacak. Konutlar 24 ay sabit ödemeli, uygun banka faiz oranlarıyla satışa sunulacak.

Eskişehir Anemon Otel'de bugün düzenlenen tanıtım toplantısına Arıkanlı Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Arıkan ile holding yöneticileri katıldı. İlk kez böylesine büyük bir inşaat projesine girecekleri için heyecanlı olduklarını belirten İbrahim Arıkan, Yenişehir Konakları'nın kendilerine referans olacağını...