İbrahimoğlu Gayrimenkul kimin

İbrahimoğlu Gayrimenkul kimin

İbrahimoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Lutfi Arslan imzasıyla kuruldu.

İbrahimoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İbrahimoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Lutfi Arslan imzasıyla kuruldu.

Torkam İnşaat kimin?

Torkam İnşaat, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Avcılar Ispartakule 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesini kazandı.Peki, 25 yıldır faaliyet gösteren Torkam İnşaat kimin?

Ağaoğlu Junior Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Ağaoğlu Junior Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Hakkı İbrahimoğlu, Onur İbrahimoğlu ve Hüseyin Avni İbrahimoğlu tarafından 2 milyon TL sermaye ile 6 Ağustos 2015 tarihinde Ataşehir'de kuruldu.

Aga Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Aga Gayrimenkul Anonim Şirketi Ali İbrahimoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 5 Ağustos 2015 tarihinde Ataşehir'de kuruldu.

Konut kredisinde tapu kimin üzerine olur?

Konut kredisi, banka ve finans kuruluşlarının, gayrimenkul ipoteği karşılığında konut sahibi olmak isteyenlere sunduğu kredi türü olarak tanımlanıyor. Peki, konut kredisinde tapu kimin üzerine olur?

Avrupakent Gayrimenkul kimin?

2010 yılında Bakırköy'de açılan Avrupakent Gayrimenkul, 50 milyon TL sermaye ile kuruldu...

Edip Gayrimenkul'de kimin hissesi ne kadar

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin 2011 yılının ilk 9 ayını kapsayan faaliyet raporunda ortaklık yapısına yer verildi. Şirketteki en büyük pay Akın  Holding'in...

Rönesans Gayrimenkul'de kimin hissesi ne kadar

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Anonim şžirketi; şirket genel bilgilerini, sermaye bilgilerini, kişilerin sermayedeki paylarını ve ticaret sicil bilgilerini paylaştı...

Fer Gayrimenkul'de kimin ne kadar hissesi var

Fer Gayrimenkul, 9 Kasım 2009da 50 bin TL sermaye ile kuruldu. Şirket yönetiminde sektörce tanınmış isimler Hasan İnanç Kabadayı, Murat Bahadır Teker ve Muhammet Haluk Sur yer alıyordu. 12 Aralık 2010da sermaye arttırımına gidildi ve yönetim değişti

Yapı Kredi Private Banking, gayrimenkul danışmanlığı yapacak!

Yapı Kredi Private Banking, müşterilerine gayrimenkul danışmanlığı vermeye başladığını açıkladı

CHP'li Emin Atmaca'dan gayrimenkul şirketi!

Yerel seçimlerde CHP Eyüp Belediye Başkanlığı'na adaylığını koyan Emin Atmaca, gayrimenkul şirketi kurdu

Mall of İstanbul, en büyük gayrimenkul yatırımı olacak

Aziz Torun, Mall of İstanbul projesinin Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırımı olacağını söyledi

Koçak Gayrimenkul'den Ramazan fırsatı!

Koçak Gayrimenkul'den emlak sektöründe markalı ofis açmak isteyenlere Ramazan fırsatı...

İbrahimoğlu Gayrimenkul kimin Haberi

İbrahimoğlu Gayrimenkul kimin

İbrahimoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Lutfi Arslan imzasıyla kuruldu. 


İbrahimoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Madde 3- Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. 1- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3- Türkiye sınırları içinde veya yabancı...