ihracat teşvik

ihracat teşvik

İzmir'de Yeni Asır Gazetesi'nin girişimiyle 24 Temmuz'da düzenlenecek teşvik zirvesinde İzmir iş dünyasıyla bir araya gelecek olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, teşvik sistemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Yeni teşvik paketiyle tarihi adımlar atılacak!

Hükümet 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından ekonomide başlattığı dev tanıtım atağını sürdürürken, yatırımcıların gözü yeni teşvik-ihracat paketine çevrildi.

İnalkoç İnşaat Taahhüt Turizm Otomotiv Madencilik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu!

İnalkoç İnşaat Taahhüt Turizm Otomotiv Madencilik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Şirketi, Fatih İnalkoç tarafından 1 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 25 Şubat'ta Bakırköy'de kuruldu.

Graniser Ege'de en yüksek ihracat yapan firma oldu!

Graniser'de Seramik sektörünün öncü isimlerinden Graniser, Ege İhracatçi Birlikleri'nin düzenlediği "ihracatın Yıldızlan" ödül töreninde kategorisinde en yüksek ihracat yapan finna olmanın gururunu bu yılda yaşadı.

ZD İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ZD İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hakan Deliduman, Haluk Öztemür tarafından 30 bin TL'lik sermaye ile 19 Şubat'ta Beyoğlu, Örnektepe, Fatih Sokak'ta kuruldu.

Mafebay İnşaat Turizm Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mafebay İnşaat Turizm Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Ali Bayram tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 21 Şubat'ta Pendik, Kurtköy'de kuruldu.

Perakende Yasası ile yerli ve yabancı girişimciler teşvik edilecek!

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Helvacı, "Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı" ile , yabancı girişimcilerin teşvik edileceğini belirtti.

Signature Resorts İnşaat Emlak Yatırım Pazarlama Turizm İmalat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Signature Resorts İnşaat Emlak Yatırım Pazarlama Turizm İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Daniel Mark Dias, Frank Paul George Camilleri, Stephen Stuart Solomon Conway, Gülay Çağlı tarafından kuruldu

Taşlar İnşaat Taahhüt Pazarlama Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Taşlar İnşaat Taahhüt Pazarlama Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Selahattin Taş tarafından 5 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Şubat'ta kuruldu.

Eretna Turizm Enerji İnşaat Hayvancılık Gıda Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Eretna Turizm Enerji İnşaat Hayvancılık Gıda Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Cem Balkan tarafından 250 bin TL'lik sermaye bedeli ile 18 Şubat'ta kuruldu.

Graf İnşaat Emlak Mağazacılık İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Graf İnşaat Emlak Mağazacılık İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, Neşat Adin tarafından 150 bin TL'lik sermaye ile 12 Şubat'ta Küçükçekmece, Kanarya Mahallesi'nde kuruldu.

Kardeşler Yapı Malzemeleri İnşaat ve Mobilya Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Kardeşler Yapı Malzemeleri İnşaat Tüketim Malzemeleri ve Mobilya Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi Esenyurt Şubesi, Fethi Mustafa tarafından 700 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

İzmir ihracat hedefine 5 sektörle varacak!

İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir’in 2023 ihracat hedefi olan 100 milyar doları yakalamak için ayakkabıcılık, gelinlik ve abiye, plastik ve kuyumculuk sektörlerinde iş kümeleri oluşturduklarını belirtti

ABGTC İnşaat Gıda Kozmetik Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ABGTC İnşaat Gıda Kozmetik Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Aıman M E H Bohendi tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 6 Şubat'ta kuruldu.

ihracat teşvik

ihracat teşvik ihracat teşvik


İzmir'de Yeni Asır Gazetesi'nin girişimiyle 24 Temmuz'da düzenlenecek teşvik zirvesinde İzmir iş dünyasıyla bir araya gelecek olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, teşvik sistemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. TRT Haber'de soruları yanıtlayan Zeybekci, ihracat taahhüdün de bulunanlarayönelik bir teşvik düzenlemesi gerçekleştireceklerini açıkladı. Zeybekci, 6 bölgede yatırımları teşvik edici düzenlemeler yapacaklarını ifade etti. İhracat taahhütlerine yönelik de 5'inci bölge teşviği vereceklerini belirten Zeybekci, "Her kim Türkiye'de yatırım yapmak istiyorsa bize gelsin, biz bir yol bulamıyorsak, yol açmayı taahhüt ediyoruz" ifadelerini kullandı.


"Türkiye bir numara"

Zeybekci, Türkiye ekonomisinin her geçen gün daha da iyiye gittiğini söyledi. Türkiye'nin birilerinin istediği gibi namerde muhtaç olmayacağını belirten Zeybekci, ihracatın beklentilerin üstünde arttığını kaydetti. Dört ay önce Türkiye ile ilgili büyüme rakamlarını aşağıya revize eden Standard & Poor's,...