İkea yeni model ürünleri

İkea yeni model ürünleri

IKEA, yeni koleksiyonundan özel ürünlerle İstanbul Design Week'te yer alıyor. IKEA, bu yıl ilk defa konteynırlarda yapılan etkinlikte, 2015 trendlerinden İskandinav Geleneksel stilini yansıtan koleksiyondan seçili ürünlerini tanıtıyor.

KİPTAŞ'tan kentsel dönüşüme 1 milyar TL yatırım!

İstanbul'da 300 bin konutun kentsel dönüşüme girmesi gerekiyor. Dönüşüme yeni model geliştiren KİPTAŞ çalışmalar dahilinde 1 milyar TL'nin üzerinde yatırım yaptı. 

Bankada parası olan herkesi ilgilendiriyor! Yeni model oluşturuldu!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) bir kaç ay önce açıkladığı Bireysel Bankacılık Analiz ve Derecelendirme Modeli (BAM) ile BDDK her bankaya tek tek Bireysel Bankacılık (BB) derecesi verecek.

İzmir'de yeni açılacak model fabrika meclis gündeminde!

İzmir'de açılacağı duyurulan model fabrika meclis gündemine taşındı. CHP'li Serter, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Gayrimenkul vergilendirmesine yeni model geliyor!

Gayrimenkullerin vergilendirilmesinde esas alınan alım satım değerinin belirlenmesi ve gayrimenkul sahipliği üzerinden alınan vergilere ilişkin yeniden çalışma gerçekleştirilecek.

Kuzeybatı Gayrimenkul'den pazarlamada yeni model!

Gayrimenkul sektöründe 26 senelik geçmişe sahip olan Kuzeybatı Gayrimenkul, sektöre yeni bir iş modeli kazandırdı.

OSB’lere yeni model!

Türkiye'de ihtisas OSB’lerin sayısının yükseleceğini söyleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, OSB’ler arasında işbirliği imkanlarının doğacağını kaydetti. 10 OSB arasında ‘kardeşlik’ protokolü de imzaladı.

Konut kredisinde yeni model ne zaman açıklanacak?

Tüketiciler Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın geçtiğimiz haftalarda ‘tarihteki en düşük konut kredisi faiz oranı olacak’ şeklinde nitelendirdiği konut kredisi modelinin detaylarına odaklandı. Peki yeni konut kredisi modeli ne  zaman açıklanacak?

Konut kredisinde düşük faiz ve uzun vadeli yeni model!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dün yaptığı açıklamada 20 yıla kadar vadelerde bugüne kadar görülen en düşük faiz oranı ile sunulacak yeni bir konut kredisi modeli üzerinde çalışıldığını ve bu ay içinde duyurulacağını açıkladı...

İlk kez ev alan yüzde 1 harç ödesin!

Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Çelik, ev sahibi olma oranının düştüğüne dikkat çekerek, kamu ve özel sektöre yeni model önerdi: İlk evini alan yüzde 1 tapu harcı ödesin, KDV yüzde 1 olsun, konut kredisi ev fiyatının yüzde 90’ına kadar kullandırılsın...

Yerli kredi derecelendirmede yeni model!

İlk kez 2008'de fikir olarak ortaya atılan yerli kredi derecelendirme kuruluşu konusunda yeni bir model oluşturulduğu, hükümetin sıfırdan bir şirket kurmak yerine Türkiye'de faaliyet gösteren JCR şirketini satın alma gibi düşüncelerin olduğu öne sürüldü.

Kentsel dönüşüme yeni model!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 40 bin kişinin hınca hınç doldurduğu salondan 81 milyona seslendi. AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün 11 maddelik seçim manifestosu açıkladı. 

Penti'den yurt dışı büyümede yeni model!

Bu yıl mağaza sayısını 620'ye, cirosunu 1,5 milyar TL'ye çıkartmayı hedefleyen Penti, 62 milyon TL yatırım yapacak. Şirket yurt dışında mağaza sayısını artırmanın yanı sıra yeni bir model deneyerek internet sitesi franchise'ı da verecek…

İnşaat hatasını azaltan yeni model geliyor!

İnşaat hatalarını engellemek, projelerde maliyeti düşürmek için yeni bir sisteme geçiliyor. Yeni uygulama ile inşaatın 3 boyutlu simülasyonu yapılıyor, tüm eksiklikler önceden tespit edilebiliyor. 

İkea yeni model ürünleri Haberi

İkea yeni model ürünleri

05-09 Kasım tarihleri arasında Beyoğlu Tepebaşı’nda gerçekleştirilen İstanbul Design Week 2014’te yer alıyor. Sunduğu demokratik tasarım anlayışı ve dar alanlara yönelik yaratıcı dekorasyon çözümleriyle, daha iyi bir günlük yaşama dair ilham sunan IKEA, bu yıl ilk defa konteynırlarda yapılan etkinlikte, 2015 trendlerinden İskandinav Geleneksel stilini yansıtan koleksiyondan seçili ürünlerini tanıtıyor.

IKEA ev dekorasyonunda bu sene İskandinav geleneksel ve popüler modern stil gruplarına ağırlık veriyor. İstanbul Design Week 2014’te ele aldığı İskandinav geleneksel stil grubu İsveç köklerine dayanıyor. Geç dönem 18. yüzyıl ve erken dönem 19. yüzyılın modern bir yorumu olan koleksiyon, ilhamını sadelikten ve kırsal öğelerden alıyor. Koleksiyonda; son dönemlerinde endüstri devrimiyle sanayi etkisinin görüldüğü dönemin en önemli unsurları olan kaba dokular, renkli ve galvenize metaller, dökme demir ürünler ve...