Ilıca Plajı kiralama

Ilıca Plajı kiralama

Çeşme Belediyesi, Ilıca Plajı’nı Milli Emlak’tan 10 yıllığına kiraladı. Başkan Muhittin Dalgıç, “Bizim yapmak istediğimiz, halkımızın ve konuklarımızın plajımızdan ücretsiz yararlanmasıdır” diye açıklama yaptı. 

Ilıca Plajı’nı Çeşme Belediyesi 10 yıllığına kiraladı!

Çeşme Belediyesi, Ilıca Plajı’nı Milli Emlak’tan 10 yıllığına kiraladı. Başkan Muhittin Dalgıç, “Bizim yapmak istediğimiz, halkımızın ve konuklarımızın plajımızdan ücretsiz yararlanmasıdır” diye açıklama yaptı. 

Kınalıada Kumluk Plajı kiralama işi gündemde!

Kınalıada'da Su Sporları Kulübü'nün yanında yer alan 470 bin metrekare yüzölçümüne sahip Kumluk Plajı'nın kiralanması gündemde. Kiralama için başvuru 2 Ekim 2014 tarihinde yapıldı...

İztuzu Plajı'nın özel bir şirkete kiralanması işlemi durduruldu!

Muğla 2. İdare Mahkemesi, DALÇEV'in Muğla Valiliği bünyesindeki MUÇEV ile protokol imzalama yetkisi bulunmadığı gerekçesi ile İztuzu Plajı'nın özel bir şirkete kiralama işleminin yürütmesini durdurdu

İdris Güllüce'den flaş İztuzu Plajı açıklamaları!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, NTV canlı yayınında yaptığı açıklamada İztuzu Plajı hakkında değerlendirmelerde bulundu... Peki İztuzu Plajı, imara açılacak mı? İztuzu Plajı'nda kiralama yapılacak mı? İztuzu Plajı'na giriş ücretli olacak mı?

Antalya Konyaaltı plajı açıldı!

Akdeniz Bulvarı' nda düzenlenen açılış töreninde konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Plajı ' nın dünyanın en büyük halk plajlarından biri olduğunu söyledi...

Konyaaltı Plajı halka açıldı!

Akdeniz Bulvarı' nda düzenlenen açılış töreninde konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Plajı ' nın dünyanın en büyük halk plajlarından biri olduğunu söyledi...

İztuzu Plajı'nın kiralanmasına tepki geldi!

İztuzu Plajı'nın kiralanmasına tepki geldi. Dalyan'daki İztuzu Plajı'nın özel şirkete kiralanmasına tepki gösteren İztuzu Kumsalını Kurtarma Platformu (İKUP) üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar plajda yürüyüş yaptı.

İKUP üyeleri İztuzu Plajı'nın özelleştirilmesine karşı eylem yaptı!

Dalyan Mahallesi Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan İKUP üyeleri İztuzu Plajı'nın belediyeden alınarak Dalçev A.Ş.’ye kiralanmasına karşı dün eylem yaptı. Üyeler ellerinde "İztuzu halkındır", "İztuzu özelleştirilemez" yazılı döviz taşıdı.

Patara Plajı'nda büfe izni verilen yere beach club yapıldı!

Büfe izniyle beach club Kaş Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Munise Ozan, özel çevre koruma bölgesindeki Patara Plajı'na büfe ruhsatı verildiği ve bu ruhsatla bir tesis kurulduğunu iddia etti.

Kiralama süresi nedir?

Kiracı ve ev sahibinin hukuki hakları Borçlar Kanunu kapsamında düzenleniyor. Peki kiralama süresi boyunca tarafların hak ve sorumlulukları nelerdir? Kiralama süresi nedir? İşte kira kanunu..

Paladin İnşaat Turizm Oto Kiralama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Paladin İnşaat Turizm Oto Kiralama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İsmail Murat Coşkun tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 20 Mayıs'ta Etiler, Profesörler Sitesi'nde kuruldu.

Finansal kiralama nasıl yapılır?

Kiracı ihtiyaç duyduğu makine, ekipman veya diğer malları kendisi satın almak yerine, leasing şirketine satın aldırarak, kendisine finansman sağlamış oluyor. Peki, finansal kiralama nasıl yapılır?

Finansal kiralama sözleşmesi nedir?

Bilgisayar yazılımlarının çoğaltılmış nüshaları hariç olmak üzere patent gibi fikrî ve sınai haklar Finansal kiralama sözleşmesine konu olamıyor; taşınır ve taşınmaz mallar sözleşmeye konu olabiliyor...

Ilıca Plajı kiralama

Ilıca Plajı kiralama Ilıca Plajı kiralama

Çeşme’nin en önemli plajlarından biri olan Ilıca Plajı, Çeşme Belediyesi ile Milli Emlak arasında imzalanan ve Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara’nın da onayladığı protokol ile 10 yıllığına Çeşme Belediyesi’ne kiralandı.

Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, dört yıldır Çeşme Belediyesi olarak almak istedikleri Ilıca Plajı’nı Milli Emlak ile protokol imzalayarak on yıllığına kiraladıklarını açıkladı.

Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç konu hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Dalgıç şunları söyledi;  “Bizim yapmak istediğimiz, plajımızı kullanan bütün Çeşme halkımızın ve konuklarımızın, kıyı kenar yapısı içindeki hizmetlerden ücretsiz yararlanmasıdır. Nisan ayı sonuna kadar, plajın düzenlemesini yapıp, girişin ve gölgelik ile şezlongların ücretsiz olacağı, örnek bir plaj yaratacağız. Plaj, tamamen belediyemizin kontrolü altında olacak. Plajda, belediyemizin görevlendirdiği kişiler olacak” diye...