İller Bankası Ankara gayrimenkul kiralama

İller Bankası Ankara gayrimenkul kiralama

İller Bankası Genel Müdürlüğü Maltepe'deki yeraltı katlı otopark ve ticaret merkezini kiraya vermek için ihale açtı.

Koray GYO, İller Bankası'nın Eyüpsultan arsa satışı ihalesine katıldı!

Koray GYO ve Koray Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.'den oluşan ve ortak girişim grubu, İller Bankası A.Ş. tarafından düzenlenen "İstanbul İli Eyüpsultan İlçesi Göktürk Mahallesi 1563,1571 ve 1572 Parsellerin Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. oturumuna katıldı.

İller Bankası, Pendik ve Eyüpsultan'daki 2 gayrimenkulü satışa sundu!

İller Bankası, İstanbul ili, Eyüpsultan ve Pendik illerinde yer alan gayrimenkullerini satıyor. Gayrimenkullerin ihaleleri 23 Kasım ve 24 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek.

İller Bankası 4 ildeki 11 gayrimenkulü satışa çıkardı!

İller Bankası tarafından, mülkiyeti İller Bankası A.Ş.'ye ait olan Ankara, Kırklareli, İstanbul ve İzmir illerinde yer alan 11 gayrimenkul 673 milyon 940 bin TL'ye satışa çıkarıldı...

Erzurum'daki eski İller Bankası Bölge Müdürlüğü binası Belediyeye devredilecek!

Erzurum şehir merkezi Yoncalık Caddesi'nde yer alan uzun yıllar İller Bankası Bölge Müdürlüğü şeklinde hizmet sunan bina harabe hale geldi. Binanın Büyükşehir Belediyesi'ne devredileceği belirtildi.

İller Bankası'ndan kentsel dönüşüme büyük destek!

İller Bankası'ndan kentsel dönüşüm kapsamında belediyelere büyük destek geldi. Kentsel dönüşüm için  3 milyar TL bütçe ayırdıklarını söyleyen İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, kredilerde yüzde 50 faiz indirimi uygulanacağını dile getirdi. 

Ankara'da Ermeni ve Katolik mezarlarının üstüne dükkan mı yapılıyor?

Ankara Ulus’ta yıkılan İller Bankası binasının yeniden yapılması için ayrılan alanda kazıya çalışmaları sürerken, Mimarlar Odası Ankara Şubesi, kemiklerin, Ermeni ve Katolik Mezarlığı’nda bulunan cenazelere ait olduğunu ve kazı yapılan alanın hukuka aykırı olduğunu belirtti.

Emlak Konut GYO'dan İller Bankası'nın 2 arsasına dev proje!

Emlak Konut GYO, mülkiyetinde bulunan Merkez Ankara projesinin R bloğuna İller Bankası'na 745.4 milyon TL'ye satarken, İller Bankası'na ait 2 arsayı 336.6 milyon liraya satın aldı.

Ataşehir'deki İller Bankası arazisinde yükseklik 20'den 9'a düşürüldü!

İstanbul Ataşehir’deki İller Bankası arazisine 20 katlı konutlar yapılmasının önünü açan plan değişikliğinin iptal edilmesinden 4 yıl sonra yükseklik 9 kata düşürüldü ve yeni plan hazırlandı...

İller Bankası'nın yaptığı ödenekler meclis gündeminde!

İller Bankası Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünün temsil, tanıtma ve ağırlama ödenekleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanrıkulu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

İller Bankası'nın sermaye tavanı 18 milyar TL'den 30 milyar TL'ye çıkarıldı!

İller Bankası sermaye tavanını arttırdı, bankanın ülke genelindeki tüm belediyelerden toplayacağı 12 milyar TL'lik kaynağın büyük bölümünü AKP’li belediyelere akıtmasından endişe ediliyor.

Tarihi bina yıkıldı, 2 yıl sonra yıkılamaz denildi!

Tescilli Kültür Varlığı olan fakat Melih Gökçek döneminde yıkılan başkent Ankara’daki tarihi İller Bankası binası için, geç bir karar alındı.

İller Bankası'ndan İstanbul ve Ankara'ya yeni proje!

İller Bankası İstanbul Tuzla Merkez Mahallesi ve Ankara Yenimahalle Orman Çiftliği Mahallesi'nde yer alan toplam 108 bin 744 metrekarelik iki arsayı satışa çıkardı...

İLBANK 3 ildeki 19 gayrimenkulü satıyor!

İller Bankası mülkiyetinde bulunan 19 adet gayrimenkulü satışa çıkarıyor. Ankara, İstanbul ve Gaziantep'te bulunan arsaların ihalesi 30 Nisan 2019 günü gerçekleşecek.

İller Bankası Ankara gayrimenkul kiralama Haberi

İller Bankası Ankara gayrimenkul kiralama

Gayrimenkul aylık 106 bin YTL tahmini bedel üzerinden kapalı teklif usulüyle kiralanacak. Gayrimenkulda 4 bin 707 metrekare ticaret merkezi ve 11 bin 679 meterkare kapalı otopark alanı...