İMOS hedefleri

İMOS hedefleri

İMOS hedeflerini büyüttü. İnegöl'de üretim yapan mobilya sanayicileriyle birlikte hareket etmenin verdiği avantajları en iyi şekilde kullanan İMOS Sanayi Bakanlığı'nın da desteğini arkasına alarak İnegöl Mobilyası'na çağ atlatıyor.

Güçlü siyasi iradeyle 2023 hedefleri yolunda vites yükseltilecek!

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Türk insanının dinamizmi, iş dünyasının yatırım iştahı ve güçlü bir siyasi iradeyle 2023 hedefleri yolunda vites yükseltilecek." dedi. 

Kentsel dönüşümün temel hedefleri anlatıldı!

TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'a ziyarette bulundu. Konyalıoğlu, kentsel dönüşümdeki temel hedefleri anlattı.

Yücel Çelikbilek: Beykoz'a sosyal konutlar inşa edeceğiz!

Beykoz Belediyesi bir yıllık yatırım, hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü yılsonu değerlendirme toplantısını Kavacık Limak Otel’de gerçekleştirdi. 2015 yılının kapsamlı bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda 2016 hedefleri belirlendi.

Aksaray'da 2016 yılı inşaat sektörü hedefleri büyüdü!

2015 Yılında Aksaray'da el değiştiren konut satışları 2016 yılı için de inşaat sektöründe hedeflerin büyümesine yol açtı. Vatandaşlar daha çok eski konutlarını satıp yeni konutlara yöneliyor.

Nihat Çiftçi: Şanlıurfa'yı yeniden inşa edeceğiz!

Dönüşüm başlattıklarını söyleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'yı yeniden inşa etme hedefleri doğrultusunda TOKİ ile 15 bin konutluk proje için anlaşma imzaladıklarını söyledi.

Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı Antalya’da gerçekleşti!

Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı’nı Antalya’da, Voyage Belek Hotel’de gerçekleştirdi. 20. yılını kutlayan Yurtbay Seramik’in 17-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen buluşmasında 2016 yatırım ve büyüme hedefleri paylaşıldı,

Coldwell Banker’ın 2016 hedefleri açıklandı!

‘’Coldwell Banker Uluslararası Broker Kampı-Blue Camp’’te, dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan ve 2 yıl önce girdiği Türkiye pazarında hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan Coldwell Banker’ın 2016 hedefleri açıklandı.

Mobilya sektöründe taksit düzenlemesi satışları artırdı!

Türk ekonomisinin en önemli kolon sektörlerinden mobilya sektöründe taksit sayısındaki yeni düzenleme satışları artırdı. Geçtiğimiz ayları sıkıntılı geçiren sektörde yılsonu satış hedefleri ve gelecek yıl planlamaları yukarı yönlü revize edildi.

Adana 30 milyar dolarlık yatırımla enerji üssü olacak!

Türkiye'nin önde gelen sanayi kentlerinden Adana, başta tarım ve enerji olmak üzere farklı alanlarda da atağa kalktı. 2023 hedefleri kapsamında enerji ağırlıklı yapılacak 30 milyar dolarlık yatırımla, adeta 'enerji üssü' olmaya hazırlanıyor.

Dedeman Kapadokya Oteli satıldı!

Dedeman Grubu, yeni iş hedefleri doğrultusunda; Dedeman Kapadokya otelinin satışını gerçekleştirdi. Otel, yıl sonu itibariyle faaliyetlerini sonlandıracak.

Gayrimenkul satışlarının yasal düzenlemelerinde eksiklik var!

Uçar Grup ve Harşit Yapı inşaat ortaklarından ishak Koçoğlu'yla Türkiye'nin yerel ve uluslararası pazarda inşaat sektöründeki konumu, hedefleri, iç ve dış sorunları konuşuldu.

Emlak Konut GYO'nun 2015 ciro hedefi 6,76 milyar lira!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, ekim sonu itibarıyla satışlardan yaklaşık 5,27 milyar lira ciro elde ettiklerini belirterek, 2015 hedefleri olan 6,76 milyar lira ciroyu yakalayacaklarını ve bunu kesinlikle aşacaklarını söyledi.

Antalya Elmalı'daki dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olacak!

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, öncelikli hedefleri arasında belediye personeli başta olmak üzere dar gelirli Elmalılıları evsahibi yapmak olduğunu kaydetti.

İMOS hedefleri

İMOS hedefleri İMOS hedefleri


Çin fiyatlarına Alman kalitesinde İtalyan tasarımlara imza atan İnegöllü mobilyacılar 2 milyar dolarlık Suudi pazarına göz dikti


Mobilya sektöründe önde gelen ve marka olmuş firmaları aynı çatı altında toplamayı başaran İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS) hedeflerini büyüttü. İnegöl'de üretim yapan mobilya sanayicileriyle birlikte hareket etmenin verdiği avantajları en iyi şekilde kullanan İMOS Sanayi Bakanlığı'nın da desteğini arkasına alarak İnegöl Mobilyası'na çağ atlatıyor. Dernek çatısı altında kümelenerek hareket eden sanayiciler, dünyanın en önemli akredite mobilya test laboratuvarı olan TÜV Rheinland mobilya test laboratuarının İnegöl'e kazandırılmasını sağladı. İnegöl Mobilyası'na prestij katan projeler üreterek devlet desteği alan İMOS üyesi firmalar ihracatta sağlanan kolaylıklardan da yararlanmaya başladı. İMOS Başkanı Mustafa Akyol, İnegöl mobilyasını 1 milyar dolarlık ihracata ulaştıracak projelerini SABAH BURSA'ya anlattı. 


TÜRKİYE'DE İLK MOBİLYA...