İngiltere açılan mağaza sayısı 2019

İngiltere açılan mağaza sayısı 2019

PricewaterhouseCoopers (PwC) ve Local Data şirketinden yapılan açıklamaya göre; İngiltere'de 2019 yılının 1'nci yarısında 2 bin 868 mağaza kepenk kapattı.

Tepe Home yıl sonuna kadar 3 yeni mağaza açacak!

Yurt içinde ve yurt dışında yatırımlarını sürdüren Tepe Home, açılan yeni mağazaları ile hızla büyümeye devam ediyor. Tepe Home yıl sonuna kadar 3 yeni mağaza açacak.

Yüzde 40 ciro açıklaması biraz komik olmuş, AVM’lerde henüz açılan mağaza çok az!

AVM’lerin ilk gün kalabalık olması AVM yatırımcıları ile perakendeciler arasında polemiğe sebep oldu...

Tasarımcı Zeynep Kartal, Londra'da mağaza açıyor!

İngiltere'de yaşayan, Lady Gaga ve Kylie Minogue gibi yıldızları giydiren başarılı tasarımcı Zeynep Kartal, moda başkentlerinden biri olan Londra'da mağaza açıyor...

01 Burda AVM mağaza listesi öğrenme! Adana 01 AVM markaları!

01 Burda AVM mağaza listesi öğrenme! Adana 01 AVM markaları haberimizde yer alıyor. Bugün hizmete açılan AVM 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile dikkat çekiyor.

İngiltere'de 2019'un ilk yarısında 2 bin 868 mağaza kepenk kapattı!

PricewaterhouseCoopers (PwC) ve Local Data şirketinden yapılan açıklamaya göre; İngiltere'de 2019 yılının 1'nci yarısında 2 bin 868 mağaza kepenk kapattı.

Selçuk Arslan'ın kızına miras kumpası!

İngiltere’de mağaza zinciri olan Selçuk Arslan, beyin tümöründen yaşamını yitirdi. Çinli sevgilisi hasta yatağında iş adamına kağıt imzalatıp kızını tüm mirastan devre dışı bıraktı.

Marks & Spencer İngiltere'de 36 yeni mağaza açacak!

Perakende devi Marks & Spencer, İngiltere'de 36 yeni mağaza açmayı hedefliyor. Firma, 6 mağazasını ise kapatmayı planlıyor.

Tekzen 212 İstanbul AVM'de mağaza açtı!

Tekzen, İstanbul'daki 13. mağazasını açtı. 212 İstanbul AVM'de açılan yeni mağaza ile birlikte şube sayısı 118'e ulaştı.

Gebze Center'a 3 yeni mağaza açıldı!

Geniş mağaza ve hizmet yelpazesiyle alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Gebze Center, food court'ta açılan Kayseri Mutfağı ve zemin katta açılan Ajda Cafe ile ziyaretçilerine yepyeni deneyimler yaşatacak.

Çilek, Bulgaristan'daki ilk mağazasını açtı!

Çilek'ten yapılan açıklamaya göre, yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam eden Çilek, son mağaza açılışını Ralitza Mobilya ile Bulgaristan'da gerçekleştirdi. Varna şehrinde açılan mağaza, birbirinden farklı Çilek odalarını Bulgar çocuklar ile buluştur

Yataş, Karadağ’da mağaza açtı!

Yataş Grup, Karadağ’da mağaza açan ilk Türk mobilya markası oldu. Sancak'ta yeni açılan Enza Home mağazasında mobilya, yatak ve ev tekstili ürünleri satışa sunuluyor.

Nef Ataköy 22'de 150 konut ve 50 mağaza satışta!

Yeni 150 konut ve 50 mağaza satışta NEF Ataköy 22, yatırımcılardan ve konut sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gördü. Projede satışa açılan son 150 konut ve 50 mağaza sahiplerini bekliyor.

Clinique yeni mağazasını Korupark'ta açtı!

Dermatologlar tarafından geliştirilen ilk kozmetik markası Clinique, mağaza konseptiyle Bursa'da ilk olarak Korupark'ta ziyaretçilere hizmet vermeye başladı. Clinique İstanbul dışında ilk açılan mağaza olma özelliğine sahip.

İngiltere açılan mağaza sayısı 2019

İngiltere açılan mağaza sayısı 2019 İngiltere açılan mağaza sayısı 2019

PricewaterhouseCoopers (PwC) ve Local Data şirketinden yapılan açıklamada, İngiltere'de 2019'un ilk altı ayında kapanan mağaza sayısının 2018 yılının aynı dönemine göre yüzde 4 artarak 2 bin 868'e yükseldiği ifade edildi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; İngiltere'de en az 5 mağazaya sahip perakende zincirlerinin araştırmada dikkate alındığı belirtilen açıklamada, 2019'un ilk yarısında 1.634 mağazanın da açıldığı söylendi.

İlk yarıda kapatılan mağazalardan 1.234'ünün İngiltere'nin en büyük 500 perakende zincirine ait olduğu ifade edilen açıklamada, kapatılan mağazalar arasında ilk sırada moda ve giyimin olduğu, moda ve giyimin ardından restoran ve emlakçıların geldiği belirtildi. 

PwC Tüketici Piyasaları Başkanı Lisa Hooker, "Bu yılın ilk yarısında mağazaların kapanışında görülen artış; tüketicilerin davranışlarında mağazaları destekleyecek şekilde bir değişim olmadığını, artan maliyetlerin etkili olduğunu gösteriyor." şeklinde değerlendirme yaptı.

Hooker, mağazaların,...