ingilterede konut kiralama

ingilterede konut kiralama

İngiltere’de uyguladıkları ‘kiralama’ yönetimini Türkiye’ye uyarlayan API, böylece Türk alıcıların da Türkiye ve yurtdışında yatırım yapabilmelerini sağlıyor. API CEO’su Apaydın “Bu modeli Kaş, Bodrum gibi yörelerde de villa kiralama olarak uygulayacağız”

Emlak Konut GYO 11.Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama tarafından ihraç edilecek, 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu kira sertifikası ihracına ilişkin 11.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı.

Emlak Konut GYO 10. Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama tarafından yurtiçinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak suretiyle ihraç edilecek, Emlak Konut GYO 10. Tertip İhraç Belgesi'ni yayınlandı.

Enka İnşaat 2020'de 4,8 milyon TL'lik arsa ve  7,8 milyon TL'lik konut aldı!

Enka İnşaat'ın 2020 yılı içerisinde kira bedeli toplamı yaklaşık 3,8 milyon TL + KDV olan kiralama işlemi yapıldı yaklaşık 14,8 milyon TL+ KDV tutarında arsa alımı ve yaklaşık 7,8 milyon TL+ KDV tutarında konut alımı yapıldı.

İş GYO'dan 2020'de 42,5 milyon TL'lik konut satışı!

İş GYO'nun portföyüne ilişkin olarak aylık kira bedeli toplamı yaklaşık 3,8 milyon TL + KDV olan kiralama işlemi yapıldı, yaklaşık 14,8 milyon TL+ KDV tutarında arsa alımı ve yaklaşık 7,8 milyon TL+ KDV tutarında konut alımı gerçekleşti.

Emlak Konut GYO 9. Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama tarafından ihraç edilecek, 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı olduğu kira sertifikası (sukuk) ihracına ilişkin onaylanmış 9. Tertip İhraç Belgesi yayınlandı. 

Halk Varlık Kiralama 100 milyon TL kira sertifikası sattı!

Halk Varlık Kiralama, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin fon kullanıcısı olduğu, 148 gün vadeli 100 milyon TL tutarında kira sertifikası sattı. 

Emlak Konut GYO 8. tertip ihraç belgesi!

Halk Varlık Kiralama'nın Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu kira sertifikası (sukuk) ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış 8.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı.

Emlak Konut GYO 7.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı!

Halk Varlık Kiralama, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu  kira sertifikası ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış 7.Tertip İhraç Belgesi'ni yayınladı.

Konut kiralama platformları Türkiye'de kiraları yükseltecek! 

Koronavirüs salgınına kadar Beyoğlu'nda kiralama platformları aracılığıyla kiraya verilen evlerde rekor kırılmıştı. Peki konut kiralama platformları Türkiye'de kiraları nasıl etkiler? 

Halk Varlık Kiralama, Emlak Konut GYO 6.Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama tarafından 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu  kira sertifikasının 6.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı. 

Halk Varlık Kiralama'nın onaylanmış 4. tertip ihraç belgesi yayınlandı!

Halk Varlık Kiralama tarafından ihraç edilecek, 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu kira sertifikası ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış 4. tertip ihraç belgesi yayınlandı...

Halk Varlık Kiralama'nın 2 milyar TL'lik Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama tarafından ihraç edilecek, 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu  kira sertifikası (sukuk) ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış 3.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı.

Halk Varlık Kiralama, Emlak Konut GYO 2.Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama tarafından ihraç edilecek, 2 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Emlak Konut GYO'nun fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu  kira sertifikası (sukuk) ihracına ilişkin Kurulca onaylanan 2.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı. 

ingilterede konut kiralama Haberi

ingilterede konut kiralama

Uluslararası emlak ve gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak 2005 yılında Londra’da çalışmalarına başlayan Advantage Properties International (API), Türkiye’de Metropolitan İstanbul Kule, Prime Tower gibi projelere ‘Hotel Apartments’ sistemini uygulayarak yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu. Faaliyet gösterdigi İngiltere’de özellikle otel odası, hotel apartments üniteleri ve öğrenci yurtları satışlarını, Türk alıcılar dahil uluslararası yatırımcılara başarı ile gerçekleştiren API, yabancı yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı konusunda İstanbul pazarında en başarılı birkaç firma arasına girdi. 

Yurtdışında uygulamalarına sıkça rastladığımız ve son yıllarda Türkiye’de de rağbet görmeye başlayan hotel apartments konseptinde yükselen ve API tarafından pazarlanan 3 ayrı proje İstanbul Avrupa yakasının otel sorununa çözüm olarak düşünülürken, iyi bir yatırım aracı olarak değerlendiriliyor. API CEO’su Alper Apaydın, Türkiye’ye getirdikleri yeni yatırım modellerinin çok başarılı olduğunu ve bu modellere...