inşaat malzemeleri fiyat

inşaat malzemeleri fiyat

İnşaat sektörünü değerlendiren Yeşilyurt Belediyesi İmar Komisyonu Başkanı Habip Ahmet Şahin, Malatya’nın konuta doymuş bir kent olmadığını vurgulayarak, sektörle ilgili açıklamalarda bulundu.

İnşaat malzemelerine bir yılda yüzde 20 zam yapıldı!

İnşaat sektörüne malzeme üreten sanayiciler 12 ayda ürünlerine yüzde 15 ile yüzde 20 dolayında zam yaptılar. Yıllık üretici fiyatları yüzde 8,3 artarken gıda sanayicileri ürettikleri malların fiyatını yüzde 20'ye yakın artırdı..

Dündar Yetişener: İnşaatta ihracat hedefi 25 milyar dolar!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Başkanı Dündar Yetişener, 2014’te inşaat malzemeleri sektöründe ihracat kaleminde yüzde 12-15 arası bir artış ile yaklaşık 25 milyar dolar ihracat hedeflediklerini açıkladı....

İnşaat maliyetleri fiyata yansıdı!

Gayrimenkul Hukuk Enstitüsü Başkanı Ali Yüksel, konut fiyatlarındaki artışın inşaat maliyetlerinin yükselmesinden kaynaklandığını belirtti...

İnşaat malzemeleri endeksi Haziran'da yüzde 0,95 azaldı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO), Haziran 2020 fiyat indeksi sonuçlarına göre, Haziran ayında bir önceki aya göre inşaat malzemeleri grubunda yüzde 0,95 düşüş yaşandı.

Mart ayında inşaat malzemeleri endeksinde fiyat hareketi görülmedi! 

İTO Şubat 2020 fiyat indeksi sonuçlarına göre, Mart ayında bir önceki aya göre inşaat malzemeleri grubunda fiyat hareketi yaşanmadı...

Şubat ayında inşaat malzemeleri endeksi yüzde 1,31 düştü!

İstanbul Ticaret Odası (İTO), Şubat 2020 fiyat indeksi sonuçlarına göre, şubat ayında bir önceki aya göre inşaat malzemeleri grubunda yüzde 1,31 düşüş yaşandı. 

İnşaat malzemeleri grubunda fiyat yüzde 2,02 arttı!

İstanbul'da Ağustos'ta perakende fiyatlar bir önceki aya kıyasla yüzde 0,02 arttı, toptan fiyatlar 0,22 azaldı. Aynı dönemde toptan fiyatlar ise aylık bazda inşaat malzemeleri grubunda yüzde 2,02 artış izlendi.

Alaca Makina İnşaat Malzemeleri Metal Hırdavat Promosyon Limited Şirketi kuruldu!

Alaca Makina İnşaat Malzemeleri Metal Hırdavat Promosyon Limited Şirketi 11 Mart 2015'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Kaynarca'da, Nejla Aktan Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Bafer Yapı Dekorasyon Mobilya ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bafer Yapı Dekorasyon Mobilya ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de Ferhat Işık Müdürlüğü'nde kuruldu.

Plangroup İnşaat Malzemeleri ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Plangroup İnşaat Malzemeleri ve Dış Ticaret Limited Şirketi 10 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Fatih'te Farzın Ghasemı, Neda Haseli Müdürlüğü'nde kuruldu.

KBD Yapı İnşaat Malzemeleri Ticaret ve Limited Şirketi kuruldu!

KBD Yapı İnşaat Malzemeleri Ticaret ve Limited Şirketi 10 Mart 2015'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Arnavutköy'de Osman Güçlü, Bereket Budak ortaklığında kuruldu.

CVT İnşaat Malzemeleri Otomotiv Elektrik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CVT İnşaat Malzemeleri Otomotiv Elektrik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 6 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Sancaktepe'de, Cevdet Özağaçe Müdürlüğü'nde kuruldu.

DZH İnşaat Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DZH İnşaat Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye bedeli ile Maltepe'de, 6 Mart 2015'te Şahin Kardeş Müdürlüğü'nde kuruldu.

Gülbal İnşaat Malzemeleri Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gülbal İnşaat Malzemeleri Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te, 4 Mart 2015'te Gül Bal Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Çamder İnşaat Maltepe fiyat!

2 ay sonra satışların başlayacağı Çamder İnşaat Maltepe fiyat bilgisi kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin TL'den başlayarak dairenin tipine ve bulunduğu kata göre değişecek.

Are Yapı İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Are Yapı İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 25 Şubat 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Üsküdar'da, İrfan Şahin Müdürlüğü 'nde kuruldu.

inşaat malzemeleri fiyat

inşaat malzemeleri fiyat inşaat malzemeleri fiyat

Mimarlar Odası Malatya Şubesi eski Yönetim Kurulu Başkanı, Büyükşehir ve Yeşilyurt Belediyesi meclis üyesi aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi imar komisyonu üyesi ve Yeşilyurt Belediyesi imar komisyonu başkanı Habip Ahmet Şahin inşaat sektörünü değerlendirdi.

Malatya Sonsöz Gazetesi'nde yer alan habere göre; önemli açıklamalarda bulunan Şahin: “İnşaat sektörü denince en önemli emtiyalar arasında zaten demir gelmektedir. İnşaatı oluşturan unsurların içinde demir, çimento, tuğla, kum vardır ve bunlar inşaatın bel kemiğini oluşturmakta.  Dolayısıyla 2017’ de inşaat sektörü demir ile ilgili bir kriz yaşamıştı. Hızla emtiya fiyatları artarak demir de çok ciddi miktarlara ulaştı dolayısıyla inşaatçı müteahhittin iş yapmasına olanak sağlayan durumların ortadan kalmasına sebep olan durumlar söz konusu oldu. Demir fiyatları 2017’ de tırmanmaya geçti ve şuanda demir fiyatları Türkiye’de zirve seviyesine ulaşmış...