İrfan Öztürk

İrfan Öztürk

DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi, İrfan Öztürk, Can Şahbaz, Deniz Öztürk tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de kuruldu

Tayyip Erdoğan'ın Esenler'de sigara tepkisi gösterdiği kafe Galip Öztürk'ün çıktı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Esenler'de sigara içildiği için tepki gösterdiği kafenin Galip Öztürk'ün sahibi olduğu Metro Holding'e bağlı bir şirketin franchise şubesi olduğu ortaya çıktı. Peki Esenler zabıtası ceza kesti mi? İşte son durum...

Alemdar Öztürk: 50 yılda alınmayan hizmeti 5 yılda vereceğiz!

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, iktidar desteğiyle Ceyhan'ın çehresini değiştirecek önemli vizyon projelerini gerçekleştireceklerini belirtti.Öztürk 'Ceyhan halkının 50 yılda alamadığı hizmeti 5 yılda alacağına inanıyorum' dedi.

Mustafa Öztürk Karadeniz'de ekosistemin korunmasını değerlendirdi!

Mustafa Öztürk Karadeniz'de ekosistemin korunmasını değerlendirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Öztürk " Karadeniz'in korunması, ekosisteminin korunması, yaşanılabilir bir Karadeniz'in oluşturulması hepimizin sorumluluğudur " dedi.

Alemdar Öztürk: Ceyhan'da TOKİ'yi yapacağız!

Alemdar Öztürk, " Yola çıkarken halkımızın içinde, halkımızla birlikte " demiştik; bugün bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alaka bu tabloyu çok net bir şekilde ifade ediyor.

Avrasya GYO'dan Galip Öztürk açıklaması!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığıyla, mahkumiyet kararı Yargıtay tarafından onanan Galip Öztürk'ün, şirkette yönetim kurulu üyesi olmadığını açıkladı. İşte açıklama...

Opet’in veliahtı Ali Şafak Öztürk inşaatçı oldu!

Opet markasıyla bilinen 11 milyar dolarlık Öztürk Grubu’nun veliahtlarından Ali Şafak Öztürk, OP Grup markasıyla Ankara’ya ilk proje olarak 130 milyon liralık ofis kulesi yapıyor.

Fikret Öztürk kimdir?

Opet firmasını kurduktan sonra Uzaltaş ile Ankara'da inşaat sektörüne adım atan Fikret Öztürk kimdir? Öğretmen Fikret Öztürk ticaret hayatına ne zaman atıldı? İşte Fikret Öztürk biyografisi, özgeçmişi...

Öztürk ailesinden Ankara'da Uzaltaş ile işbirliği!

Akaryakıt sektörünün en önemli markalarından OPET’in kurucusu Fikret Öztürk , Ankara’nın saygın firmalarından Uzaltaş ile, Ankara iş dünyasında “ezber bozacak” iş ve yaşam merkezi inşa ediyor.

Alemdar Öztürk: TOKİ'yi Ceyhan'da hayata geçireceğiz!

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, düzenlenen halk günü toplantısında Büyükşehir Belediyesi'nin tüm engellemelerine rağmen Kentsel Dönüşüm ve de TOKİ'nin Ceyhan' da hayata geçirileceğini ifade etti.

Alemdar Öztürk: TOKİ’yi Ceyhan’a getireceğiz!

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk düzenlenen halk günü toplantısında yaptığı açıklamada Büyükşehir Belediyesi’nin tüm engellemelerine rağmen Kentsel Dönüşüm ve TOKİ’nin Ceyhan’da hayata geçirileceğini ifade etti.

Alemdar Öztürk: Engellemelere rağmen kentsel dönüşümü yapacağız!

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, düzenlenen halk günü toplantısında Ceyhan Büyükşehir Belediyesi'nin tüm engellemelerine rağmen Kentsel Dönüşüm ve de TOKİ'nin Ceyhan'da hayata geçirileceğini ifade etti.

Alemdar Öztürk: Ceyhan kentsel dönüşümle yenilenecek!

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, düzenlenen halk günü toplantısında Büyükşehir Belediyesi’ nin tüm engellemelerine rağmen Kentsel Dönüşüm ve TOKİ’ nin Ceyhan’da hayata geçirileceğini ifade etti...

Alemdar Öztürk: Ceyhan için gece gündüz çalışıyoruz!

Ceyhan'ın AK Partili Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yaptığı açıklamada ilçeye yapılacak yatırımların gelmesi için gece - gündüz çalıştıklarını ve bütün kavgalarının hizmet için olduğunu belirtti.

İrfan Öztürk

İrfan Öztürk İrfan Öztürk

DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi, İrfan Öztürk, Can Şahbaz, Deniz Öztürk tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de kuruldu. 


DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;İnşaat müteahhitliği her türlü inşaat tesisat onarım hafriyat dekorasyon renovasyon park ve bahçe düzenleme işlerive anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi adres: Beykoz, Elmalı, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi,...