13 / 08 / 2022

İş Bankası Konut Kredisi Masrafları 2019

İş Bankası Konut Kredisi Masrafları 2019

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faiz oranları için 7 puan indirim uygulayarak faiz oranlarını yüzde 1.10’a çekti...

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faizleri 2019!

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faiz oranları kapsamında cazip faiz oranları ile konut kredisi fırsatları sunmaya devam ediyor. Bankanın kampanyalı konut kredisi şartları neler?

İş Bankası konut kredi faiz oranını yüzde 1,72’ye düşürdü!

İş Bankası kampanyalı Sonbahar Ev Kredisi kapsamında faiz indirimi uyguladı. Bankanın söz konusu kampanyalı konut kredisi faiz oranı yüzde 1.72’ye düştü...

İş Bankası da konut kredisi faiz indirimi yaptı!

İş Bankası konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. İş Bankası’nın güncel konut kredisi faiz oranları ve krediye ek uygulanan dosya masrafları nelerdir?

Merkez Bankası konut fiyatlarındaki zam oranını açıkladı! İşte en fazla değer kazanan iller

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Türkiye genelindeki konut fiyatlarındaki bir aylık artış miktarını açıkladı. Buna göre nisanda fiyatlar marta göre yüzde 10,2, bir önceki yılın aynı ayına göre ise yüzde 127 oranında arttı. İstanbul'da konut fiyatlarındaki artış ise yüzde 142 oldu.

Merkez Bankası konut fiyatlarını düşürecek planı açıkladı

Merkez Bankası konut fiyatlarında ne zaman düşüş olacağına ilişkin bir rapor yayınladı. Kamuoyuna açıklanan Finansal İstikrar Raporu'nda, aşırı artan konut fiyatlarının hangi şarta bağlı olarak ne zaman düşeceğine ilişkin beklentiye yer verildi.

Türkiye Finans Bankası'nın konut finansman oranları düştü!

Türkiye Finans Bankası konut finansmanı kar payı oranlarında büyük bir indirime daha gitti. Banka ikinci el konutlarda en uygun konut kredisine ortak oldu.

İş Bankası konut kredisi erteleme şartları!

İş Bankası müşterilerine ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ve kredi kartı taksitlerini 3 ay vadeyle erteliyor. Pek bankanın kredi erteleme şartları ve faizi ne kadar?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme nasıl yapılır? Ziraat konut kredisi erteleme faizi ne kadar? Kredi ertelendiğinde geri ödemeleri nasıl planlanıyor?

İş Bankası konut kredisi faizleri ne kadar?

İş Bankası kampanyalı konut kredisi için piyasadaki en uygun faiz oranlarından birini sunuyor. Banka ayrıca kamu lojmanları içinde düşük faizle kredi imkanı sağlıyor.

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme!

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme için tüketiciye büyük kolaylık sağladı. Banka erteleme faizin kredinin geri kalanına bölerek müşterilerine kolay ödeme planları sunacak.

Garanti Bankası konut kredisi erteleme faizi!

Garanti Bankası konut kredisi erteleme faizi ne kadar? Banka kredi kartı taksitlerinde erteliyor mu?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme şartları!

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme şartları neler? Ziraat Bankası konut kredisi erteleme için ne kadar faiz uyguluyor?

Ziraat Bankası konut kredisi borçlarını ne kadar erteliyor?

Ziraat Bankası coronavirüsün olumsuz etkilerinin azaltılması için destek paketi devreye soktu. Bu kapsamında banka konut kredilerin altı aya kadar erteleyecek…

Ziraat Bankası’ndan ortak konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini paylaşarak ödemek ve böylelikle daha düşük maliyetlerle ev sahibi olmak isteyen müşterilerine ortak konut kredisi fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası ortak konut kredisi faizleri düştü!

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini tek başına ödemekte güçlük çekecek müşterileri için beş kişiye kadar ortak konut kredisi sunuyor. Bankanın söz konusu kredi için faiz oranları yüzde 0.99’a düştü.

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranlarını düşürecek mi?

Ziraat Bankası, konut kredisi kampanyalarını devam ettiriyor. Merkez Bankası’nın ikinci faiz indiriminden sonra Ziraat Bankası faiz oranlarında indirime gitmesi bekleniyor. Peki Ziraat Bankası konut kredisi faiz indirimi yapacak mı? 

İş Bankası Konut Kredisi Masrafları 2019 Haberi

İş Bankası Konut Kredisi Masrafları 2019

İş Bankası, Merkez Bankası’nın Eylül faiz indiriminin ardından hem tabela hem de kampanyalı konut kredisi faiz oranlarında indirime giderek kampanyalı faiz oranlarını yüzde 1.17’ye çekmişti.

Banka bugün gerçekleştirdiği indirim ile kampanyalı konut kredisi faiz oranlarında 7 puan indirim gerçekleştirdi. Bankanın kampanyalı sigortalı konut kredisi faiz oranları yüzde 1.10’a düştü. Banka 10 yıla kadar tüm vadelerde aynı faiz oranını uyguluyor.

İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama

İndirim sonrasında İş Bankası'ndan güncel faiz oranları ile 100.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin vade sonunda toplam ödemesi 180.000 TL oluyor. Kredinin toplam aylık taksit tutarları ise 1.500 TL’ ye karşılık geliyor.

İş Bankası Konut Kredisi Masrafları

Kredi Pazarı'nın haberine göre; İş Bankası konut kredisi ürünlerinden ortalama 1.000 TL ekspertiz ücreti, 150 TL ipotek tesis ücreti ve 100.000...