İş GYO kurumsal yönetim derecelendirme notu

İş GYO kurumsal yönetim derecelendirme notu

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu yıllık gözden geçirme sonrası bugün 9,48 olarak revize edildi. 

İş GYO’nun Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu!

İş GYO’nun kurumsal yönetim ilkelerine verdiği önem, bunu sürekli ve dinamik bir süreç olarak yürütmekteki istekliliği ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu iyileştirmelerin sonucu olarak şekillendi.

İş GYO yaygın ve süreklilik arz eden işlemler raporu!

İş GYO'nun SPK'nın Kurumsal Yönetim Tebliği'nin (II-17.1) "Yaygın ve süreklilik arz eden işlemler" başlıklı 10.maddesi uyarınca 2021 yılına ilişkin hazırlanan raporun sonuç bölümü yayınlandı. 

Neşe Gülden Sözdinler, İş GYO Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi oldu!

İş GYO Kurumsal Yönetim Komitesi üyeliğine Yönetim Kurulu Üyesi Neşe Gülden Sözdinler'in seçilmesine karar verildi. 

İş GYO yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İş GYO'nun Kurumsal Yönetim Tebliği gereğince ve komitelerin çalışma esasları çerçevesinde görev yapmak üzere yönetim kurulu üyelerini seçti.

İş GYO kurumsal yönetim derecelendirmesi hizmet sözleşmesini yenilemeyecek!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kurumsal yönetim derecelendirmesi hizmet sözleşmesini yenilemeyecek...

İş GYO'dan kredi derecelendirme notu açıklaması!

SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri, İş GYO'nun Uzun Vadeli Ulusal Notunu (TR) AA, Kısa Vadeli Ulusal Notunu (TR) A1+, görünümlerini ise "Stabil" olarak teyit etti.

İş GYO Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Raporu'nu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2016 yılı Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Raporu'nu yayınladı.

İş GYO kurumsal yönetim notunu 9,27 olarak revize etti.

Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.,İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın önceki dönem 9,09 olan Kurumsal Yönetim Notunu yıllık gözden geçirme sonrası, 04.12.2015 tarihi itibarıyla 9,27 olarak revize etti.

İş GYO Maslak ofis binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO İstanbul Maslak Ofis Binası Değerleme Raporu değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Ege Perla değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO A.Ş. İstanbul Ege Perla değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO İstanbul Üsküdar arsası değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO A.Ş. İstanbul Üsküdar arsası değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO Güneşli Operasyon Merkezi değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO Güneşli Operasyon Merkezi değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Sirkeci Banka Hizmet Binası değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO Ankara Sirkeci Banka Binası değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO Ankara Merkez Hizmet Binası değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO Ankara Merkez Hizmet Binası değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO kurumsal yönetim derecelendirme notu Haberi

İş GYO kurumsal yönetim derecelendirme notu

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kurumsal yönetim derecelendirme notunun güncellenmesi hakkında açıklama yaptı. 


Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., İş GYO'nun önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notunu yıllık gözden geçirme sonrası bugün 9,48 olarak revize etti. 


İş GYO'nun KAP açıklaması:
Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., Şirketimizin önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notunu yıllık gözden geçirme sonrası 05.12.2017 tarihi itibarıyla  "9,48" olarak revize etmiştir.
    
Kurumsal yönetim derecelendirmesine ilişkin Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.'nin hazırlamış olduğu Rapor, ekte ve Şirketimizin internet sitesinde (www.isgyo.com.tr) yer almaktadır.

Dosya için