İş GYO saha kurumsal

İş GYO saha kurumsal

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Saha Kurumsa Kredi Derecelendirme ile çalışacak.

Halk GYO'nun kurumsal yönetim derecelendirme sözleşmesi 16 Nisan'da sona erecek!

Halk GYO'nun Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme A.Ş. firması ile yapılan sözleşmeye  bağlı olarak alınmış kurumsal yönetim uyum derecelendirme notunun geçerliliği 16 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. 

Reysaş GYO Tuzla'daki deposunun açık alanını 5 milyon TL'ye kiraya verdi!

Reysaş GYO'nun portföyünde bulunan İstanbul İli Tuzla İlçesi Tepeören Mahallesi 1586 Parseldeki 5.215 metrekarelik açık saha alanı Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.'ye kiraya verildi. 

Akiş GYO'nun kredi sözleşmesi 2 yıl yıllığına yenilendi.

Akiş GYO'nun Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme notu hizmeti almak üzere; Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile bulunan sözleşmesi 2 yıl süre ile yenilendi. 

İş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile anlaştı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Halk GYO, SAHA ile olan anlaşmasını 2 yıl daha uzattı!

Halk GYO'nun SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri ile olan kredi derecelendirme sözleşmesi yenilendi...

Akiş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile sözleşmesini 3 yıl uzattı!

Akiş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile bulunan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

İş GYO'dan kredi derecelendirme notu açıklaması!

SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri, İş GYO'nun Uzun Vadeli Ulusal Notunu (TR) AA, Kısa Vadeli Ulusal Notunu (TR) A1+, görünümlerini ise "Stabil" olarak teyit etti.

Reysaş GYO kredi derecelendirme sözleşmesini yeniledi!

Reysaş GYO ile Saha Kurumsal Yönetim arasında bugün Kredi Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme Notunu kapsayan 1 yıllık hizmet sözleşmesinin yenilenmesine karar verildi.

Reysaş GYO, SAHA Kredi Derecelendirme ile anlaştı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.arasında bugün Kredi Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme Notunu kapsayan 1 yıllık hizmet sözleşmesi imzalandı.

Yeşil GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile anlaştı!

Yeşil GYO kurumsal yönetim derecelendirme notunun yenilenmesi konusunda, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile "Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirilmesi Sözleşmesi" akdedilmesine karar verildi.

İş GYO ile Saha Kurumsal kredi derecelendirme sözleşmesi imzaladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri Anonim Şirketi ile bugün kredi derecelendirme sözleşmesi imzaladı.

İş GYO'nun notu 10 üzerinden 9.09!

Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu doğrultusunda Kurumsal Yönetim Endeksi'nde yer alan iş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Saha Kurumsal Yönetim ve Derecelendirme Hizmeti A.Ş. (SAHA) tarafından İş GYO'nun notu açıklandı.

İş GYO Saha Kurumsal Kredi Derecelendirme ile çalışacak!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Saha Kurumsa Kredi Derecelendirme ile çalışacak.

İş GYO saha kurumsal Haberi

İş GYO saha kurumsal

İş GYO tarafından yapılan açıklama şöyle;


Şirketimizin JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. ile 2 yıllık hizmet süresini kapsayan ve süresi 30.11.2014 tarihinde sona erecek olan kurumsal yönetim derecelendirme sözleşmesi, sözleşme kapsamındaki hizmetlerin tamamlanması ve sözleşme süresinin bitiyor olması sebebiyle yasal süresi içerisinde feshedilmiştir. Şirketimizin kurumsal yönetim uygulamalarının derecelendirilmesi konusunda yeni dönemde, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.'den hizmet alınacak olup, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş ile 07.11.2014 tarihinde iki yıllık hizmet sözleşmesi...