İsmail Ünal beşiktaş

İsmail Ünal beşiktaş

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kimdir? İsmail Ünal ne zamandan beri beledye başkanı olarak hizmet veriyor? İsmail Ünal, bugüne kadar başka hangi işlerde görev aldı?

1g Mimarlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

1g Mimarlık Ticaret Anonim Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün İsmail Ünal imzasıyla kuruldu.

Niğde Fatih Sultan Mehmet Camii’nin yüzde 70'i tamam!

Niğde’de yaptırılan Fatih Sultan Mehmet Cami’nin inşaatı devam ediyor.Selçuk Mahallesi Muhtarı İsmail Ünal, Fatih Sultan Mehmet Cami’nin caminin inşaatının yüzde 70’nin tamamlandığını söyledi.

Beşiktaş İstanbul Inn Levent teslim tarihi!

Daire alanlarının 59 metrekareden başladığı proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Beşiktaş İstanbul Inn Levent teslim tarihi 2016 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılacak.

İstanbul Beşiktaş Inn Levent satılık!

Toplam 650 bağımsız birimin bulunduğu proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile yükseliyor. İstanbul Beşiktaş Inn Levent satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

İstanbul Inn Levent Beşiktaş nerede?

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat işbirliği ile hayata geçirilen İstanbul Inn Levent Beşiktaş projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor. Peki İstanbul Inn Levent Beşiktaş nerede?

Beşiktaş İstanbul Inn Levent satılık!

Beşiktaş İstanbul Inn Levent satılık konut fiyatları daire tiplerine göre farklılık gösteriyor. Ünal İnşaat ile Özler İnşaat imzası ile yükselen proje 5 blok halinde inşa ediliyor.

TOKİ soruşturması delil yetersizliğinden kapatıldı!

İşadamları Ali Ağaoğlu, Nazif Zorlu, Mehmet Ali Aydınlar, Abdullah Oğuz Bayraktar ve eski Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın da aralarında bulunduğu 60 kişi hakkında 20 ayrı suçtan yürütülen TOKİ soruşturması delil yetersizliği yüzünden kapatıldı.

Akatlar Spor ve Kültür Merkezi Beşiktaş'ın oldu!

Akatlar Spor ve Kültür Merkezi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün (BJK) oldu. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Akatlar'da bulunan Kültür ve Spor Merkezi'nin Beşiktaş Kulübü'ne devrine ilişkin protokolü imzaladı..

Beşiktaş Belediyesi, Akatlar Spor ve Kültür Merkezi'ni BJK'ye devretti!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman ve Beşiktaş Belediye Başkanı Ünal, Akatlar'da bulunan Kültür Kompleksi ve Spor Merkezi'nin devri için protokol imzaladı. Orman: "Burası Süleyman Seba'dan sonra kulübe kazandırılan ilk tesis olacak" dedi

Beşiktaş Belediyesi, Akatlar Spor ve Kültür Merkezi'ni BJK'ye devretti!

Akatlar Spor ve Kültür Merkezi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün (BJK) oldu. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Akatlar Spor ve Kültür Merkezi'nin devrini Twitter'dan duyurdu.. İşte Ünal'ın o tweet'i...

Beşiktaş'ın yeni stadı her türlü şarta uyumlu olacak!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena ismini alacak yeni statlarının yapı inşaat ruhsatını, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’dan teslim aldı. Orman, Türk Telekom Arena’daki sorunların yeni stadyumlarında yaşanmayacağını söyledi.

İsmail Ünal kimdir?

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kimdir? İsmail Ünal ne zamandan beri beledye başkanı olarak hizmet veriyor? İsmail Ünal, bugüne kadar başka hangi işlerde görev aldı?

Beşiktaş, stadın inşaat ruhsatını aldı!

Beşiktaş, stadın inşaat ruhsatını aldı. Beşiktaş Belediyesi'nin Levent'teki binasında düzenlenen törende konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni yapılacak stadın yapı inşaat ruhsatını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'dan aldı...

İsmail Ünal beşiktaş

İsmail Ünal beşiktaş İsmail Ünal beşiktaş

İsmail Ünal kimdir?

İsmail Ünal, Antalya’nın Akseki ilçesi doğumlu. 1973 yılında gençlik kollarına girerek CHP’yle tanışan Ünal, Beşiktaş Belediye Başkanı.


Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, 1977 yılında Güzel Sanatlar Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 1980 yılında serbest mimarlığa başladı. 


Çoğunluğu Beşiktaş ilçe sınırları içinde olmak üzere toplu konut, konut, sanayi sitesi ve fabrika projelerini geliştirdi ve uyguladı. Bu projeler sayesinde yerel yönetimlerle iç içe çalışarak Beşiktaş’ın genel özelliklerini ve sorunlarını tanıma fırsatı buldu. 


Üstlendiği görevler sonucunda yaptığı çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı gezide mesleği, çağdaş yerel yönetim uygulamaları ve kent yaşamıyla ilgili birçok bilgi edindi.


1992-1994 yılları arasında BJK Yönetim Kurulu Üyeliği, 2002-2004 yılları arasında BJK Genel Sekreterlik görevini üstlenen Ünal, 2007 yılından beri Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyesi’dir.


Beşiktaş Belediye Başkanlığı görevini iki dönemdir yürütmektedir.


Evli...