İsmail Ünal kim

İsmail Ünal kim

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kimdir? İsmail Ünal ne zamandan beri beledye başkanı olarak hizmet veriyor? İsmail Ünal, bugüne kadar başka hangi işlerde görev aldı?

1g Mimarlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

1g Mimarlık Ticaret Anonim Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün İsmail Ünal imzasıyla kuruldu.

Niğde Fatih Sultan Mehmet Camii’nin yüzde 70'i tamam!

Niğde’de yaptırılan Fatih Sultan Mehmet Cami’nin inşaatı devam ediyor.Selçuk Mahallesi Muhtarı İsmail Ünal, Fatih Sultan Mehmet Cami’nin caminin inşaatının yüzde 70’nin tamamlandığını söyledi.

TOKİ soruşturması delil yetersizliğinden kapatıldı!

İşadamları Ali Ağaoğlu, Nazif Zorlu, Mehmet Ali Aydınlar, Abdullah Oğuz Bayraktar ve eski Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın da aralarında bulunduğu 60 kişi hakkında 20 ayrı suçtan yürütülen TOKİ soruşturması delil yetersizliği yüzünden kapatıldı.

Akatlar Spor ve Kültür Merkezi Beşiktaş'ın oldu!

Akatlar Spor ve Kültür Merkezi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün (BJK) oldu. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Akatlar'da bulunan Kültür ve Spor Merkezi'nin Beşiktaş Kulübü'ne devrine ilişkin protokolü imzaladı..

Beşiktaş Belediyesi, Akatlar Spor ve Kültür Merkezi'ni BJK'ye devretti!

Akatlar Spor ve Kültür Merkezi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün (BJK) oldu. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Akatlar Spor ve Kültür Merkezi'nin devrini Twitter'dan duyurdu.. İşte Ünal'ın o tweet'i...

Yüksek Mimar İsmail Özcan R’Estate Center’ın genel müdürlüğüne getirildi!

Yapı ve gayrimenkul sektörünün deneyimli yöneticilerinden Yüksek Mimar İsmail Özcan, Turyap Holding A.Ş.’ nin yeni projesi R’ Estate Center’ ın genel müdürlüğüne getirildi...

Beşiktaş'ın yeni stadı her türlü şarta uyumlu olacak!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena ismini alacak yeni statlarının yapı inşaat ruhsatını, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’dan teslim aldı. Orman, Türk Telekom Arena’daki sorunların yeni stadyumlarında yaşanmayacağını söyledi.

İsmail Ünal kimdir?

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kimdir? İsmail Ünal ne zamandan beri beledye başkanı olarak hizmet veriyor? İsmail Ünal, bugüne kadar başka hangi işlerde görev aldı?

İsmail Ok kimdir?

Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok kimdir? Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok ne zamandan beri belediye başkanı olarak görev alıyor? İşte Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok'un biyografisi...

İsmail Kavuncu kimdir?

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu kimdir? İsmail Kavuncu ne zamandan beri belediye başkanı olarak görev alıyor? İşte Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu'nun hayatı ve yaptığı işler...

Ateş Ünal Erzen kimdir?

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen kimdir? Ateş Ünal Erzen ne zamandan beri belediye başkanı olarak görev alıyor? Ateş Ünal Erzen, bugüne kadar neler yaptı? İşte Ateş Ünal Erzen...

Beşiktaş, stadın inşaat ruhsatını aldı!

Beşiktaş, stadın inşaat ruhsatını aldı. Beşiktaş Belediyesi'nin Levent'teki binasında düzenlenen törende konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni yapılacak stadın yapı inşaat ruhsatını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'dan aldı...

Kim Kardashian ve Kanye West evine 2014 yazında taşınacak!

Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin 11 milyon dolarlık rüya malikanesi tamamlanmak üzere. İkili, Kaliforniya'nın Bel Air bölgesinde 9 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş rüya evine 2014 yazında taşınmayı planlıyor.

İsmail Ünal kim

İsmail Ünal kim İsmail Ünal kim

İsmail Ünal kimdir?

İsmail Ünal, Antalya’nın Akseki ilçesi doğumlu. 1973 yılında gençlik kollarına girerek CHP’yle tanışan Ünal, Beşiktaş Belediye Başkanı.


Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, 1977 yılında Güzel Sanatlar Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 1980 yılında serbest mimarlığa başladı. 


Çoğunluğu Beşiktaş ilçe sınırları içinde olmak üzere toplu konut, konut, sanayi sitesi ve fabrika projelerini geliştirdi ve uyguladı. Bu projeler sayesinde yerel yönetimlerle iç içe çalışarak Beşiktaş’ın genel özelliklerini ve sorunlarını tanıma fırsatı buldu. 


Üstlendiği görevler sonucunda yaptığı çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı gezide mesleği, çağdaş yerel yönetim uygulamaları ve kent yaşamıyla ilgili birçok bilgi edindi.


1992-1994 yılları arasında BJK Yönetim Kurulu Üyeliği, 2002-2004 yılları arasında BJK Genel Sekreterlik görevini üstlenen Ünal, 2007 yılından beri Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyesi’dir.


Beşiktaş Belediye Başkanlığı görevini iki dönemdir yürütmektedir.


Evli...