ismoba katılacak firmalar

ismoba katılacak firmalar

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İsmob, 200 ülkeye ihracat yapan Türk mobilya sektörünün en profesyonel örneklerini sergilemek için 12. Kez kapılarını açıyor.

Yataş, İSMOB'da yerini alıyor!

Yataş Grup, 12 - 17 Ocak tarihlerinde dünyanın en önemli üçüncü fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı'nda (İSMOB) yerini alıyor. Yataş Grup, 900 metrekarelik standında tasarımlarını tanıtacak.

Türk inşaatçılar Dubai'de!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 13 Türk firması, 11-13 Eylül tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek Cityscape Global 2017 fuarına katılacak. Firmalar, yeni projelerini görücüye çıkaracak.

Samsunlu firmalar mobilyalarını İSMOB'da sergiledi!

Türkiye’nin en büyük, dünyanın da en önemli üçüncü mobilya fuarı olan, İstanbul Mobilya Fuarı’na bu yıl Samsunlu firmalar damga vurdu.

Ofton İnşaat Emlak 2015 Fuarı’na kaç projeyle katılacak?

Ofton İnşaat, Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'na Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Lale Apartments projeleriyle katılacak.

Ofton İnşaat Emlak 2015 Fuarı’na projeyle katılacak!

Ofton İnşaat, Türk gayrimenkul sektörünü bir araya getirecek olan Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Fuarı'na Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Lale Apartments projeleriyle katılacak

Ala Property, EMLAK 2015 Fuarı’na katılacak!

35 senedir gayrimenkul alanında hizmet veren Ala Property, 04 – 08 Kasım tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen EMLAK 2015 Fuarı’na katılacak.

Ofton İnşaat, 4 projesiyle Emlak 2015 Fuarı'na katılacak!

Ofton İnşaat, Türk gayrimenkul sektörünü bir araya getirecek olan Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'na Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Lale Apartments projeleriyle katılacak.

Le Kule Emlak 2015 Fuarı'na katılacak!

Oflaz Şirketler Grubuna ait olan Le Kule 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen EMLAK 2015” Fuarı’na katılacak.

Ala Property, Emlak 2015 Fuarı'na katılacak!

Orta Doğu’ya 35 senedir gayrimenkul alanında hizmet veren ve Arap İş Dünyası tarafından güvenilirliği ile tanınan Ala Property, CNR Expo’da düzenlenen “EMLAK 2015” Fuarı’na katılacak.

Manavgat HES ihalesine hangi şirketler katılacak?

Manavgat Hidroelektrik Santrali ile santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesine katılacak şirketler belirlendi. ÖİB'den yapılan açıklamaya göre, ihaleye önyeterlilik ve teklif için şu şirketler başvurdu.

CNR Emlak 2015 Fuarı'na hangi firmalar katılacak?

CNR Holding kuruluşu ITF Fuarcılık tarafından CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenen 4 - 8 Kasım 2015 tarihleri arasında gayrimenkul sektörünün yıldızlarını buluşturacak.

Fethiye HES ihalesine katılacak firmalar belirlendi!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından (ÖİB) yapılan açıklamaya göre, Elektrik Üretim AŞ ye ait, Fethiye Hidroelektrik Santrali ile santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesine katılmak üzere, başvuran katılımcılar tespit edildi.

Kâr eriyor, inşaatta küçük firmalar dayanamayacak!

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, dövizdeki yükseliş, arsa -kredi maliyetlerindeki artışın inşaatta kâr marjını düşürdüğüne işaret ederek, "Büyük firmalar daha büyük işler yapacak" dedi.

28. Yapı Fuarı'na hangi firmalar katılacak!

Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, bu yıl 1 - 4 Ekim 2015 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapı sektörü temsilcilerini başkentte bir araya getirecek.

ismoba katılacak firmalar

ismoba katılacak firmalar ismoba katılacak firmalar

2016 yılını ve Ismob fuarını “yepyeni” konsepti ile karşılayan Tepe Home, bir evin ihtiyacı olan tüm dekorasyon ürünlerini tek bir alanda hizmetinize sunuyor. Klasik, Country ve Modern olmak üzere tasarımı ve üretimi tamamen kendine ait olan tüm yeni ürünlerini 3 kategoride sergileyen Tepe Home, mobilya üretimindeki kalite anlayışını bir kez daha sergilemek için Ismob fuarında bu yıl da yerini aldı. Yeni mağazacılık konseptini fuar standına da yansıtan Tepe Home, müşterilerin ve fuar ziyaretçilerinin kendi tarzlarını oluşturabileceği yaşam alanları oluşturmayı hedefledi.


12 Ocak Salı günü Tüyap’ta gerçekleşecek olan fuarda, Tepe Home 3. Salonda 332 nolu standta yer alacak ürünler gizliliğini korurken, konsept yaklaşımlarını paylaşarak hayal dünyanızı genişletmeyi hedefliyor.


TEPE HOME 2016 YENİ KONSEPT YAKLAŞIMI

KLASİK ; Son yıllarda müthiş ilgi gören ve adeta...