Ispartakule Evleri kura çekilişi

Ispartakule Evleri kura çekilişi

Daire fiyatlarının 437 bin TL 'den başlangıç gösterdiği proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Avcılar Ispartakule Evleri sözleşme imzalama tarihi dünden itibaren başladı.

Emlak Konut TOKİ Ispartakule Evleri kura çekilişi 2015!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Emlak Konut TOKİ Ispartakule Evleri kura çekilişi 2015 bugün yapılacak.

Avcılar Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün!

İstanbul İl 'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek olan projede daire tipleri 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Avcılar Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün yapılacak.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekimi bugün!

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekimi bugün gerçekleşecek. Başvuru bedeli olarak 3 bin TL alınan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi için son 2 gün!

İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselen projede toplam 152 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi için son 2 gün kaldı.

Ispartakule Evleri Emlak Konut kura çekimi ne zaman?

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura başvuru süresi devam ediyor. Projede daire fiyatları 305 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Ispartakule Evleri Emlak Konut kura çekimi ne zaman?

Ispartakule Evleri Avcılar iletişim bilgileri!

Daire fiyatlarının 437 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Ispartakule Evleri Avcılar iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 579 15 15 olarak belirlendi.

Emlak Konut Ispartakule Evleri başvuru koşulları!

Ispartakule Evleri kura çekilişi 30 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek. Toplamda 152 adet dairenin satışa sunulduğu projede başvuru dönemi başladı. İşte Emlak Konut Ispartakule Evleri başvuru koşulları...

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün!

Alt Gelir Grubu, Orta Gelir Grubu ve Özel Durum Grubu olmak üzere başvuruların yapıldığı projeye başvuranların sayısı 11 bin 447 kişi olarak belirlendi. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün yapılacak.

Avcılar Ispartakule Evleri satış fiyatları!

Satışların kurayla ve TÜFE’li satış yöntemiyle gerçekleşeceği proje Emlak Konut GYO ve TOKİ tarafından hayata geçiriliyor. Avcılar Ispartakule Evleri satış fiyatları 248 bin TL'den başlıyor.

TOKİ Ispartakule Evleri başvuruları nasıl yapılır?

Toplam 1.500 adet dairenin satışa çıkarıldığı Ispartakule Evleri projesi Emlak Konut GYO ve TOKİ tarafından hayata geçiriliyor. Peki TOKİ Ispartakule Evleri başvuruları nasıl yapılır?

Avcılar Ispartakule Evleri başvuruları ne zaman bitecek?

Kurayla satışa sunulan Ispartakule Evleri Emlak Konut GYO imzası taşıyor. Projede daire fiyatları 248 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Avcılar Ispartakule Evleri başvuruları ne zaman bitecek?

Emlak Konut Ispartakule Evleri son başvuru günü!

Emlak Konut Ispartakule Evleri son başvuru günü 3 Temmuz olarak belirlendi. Teslim tarihi Haziran 2018 olarak belirlenen projede dairelerin alanları 87,22 ile 221,14 metrekare arasında değişiyor.

Emlak Konut Ispartakule ev fiyatları!

Emlak Konut Ispartakule ev fiyatları dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. İstanbul Avcılar'da hayata geçirilecek olan projede alt gelir grubu başvuru bedeli olarak bin TL ödeniyor.

Ispartakule Emlak Konutları başvuru tarihi!

Ispartakule Emlak Konutları başvuru tarihi 3 Temmuz'da sona erecek. Başvuru bedeli olarak minimum 1.000 TL istenen projede daire fiyatları 248 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Avcılar Ispartakule Evleri peşinat yatırma işlemleri!

Kura çekilişi dün saat 14.00 itibariyle gerçekleşen Emlak Konut Ispartakule Evleri'nde daireler 305 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. İşte Avcılar Ispartakule Evleri peşinat yatırma işlemleri...

Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler!

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Ispartakule Evleri kura çekilişi kapsamında 152 adet konut için hak sahipleri belli oldu. İşte Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler...

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 listesi!

İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek olan projede 152 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 listesi dün saat 14.00 itibariyle açıklandı.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları tam liste!

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları tam liste halinde açıklandı. Kura çekilişi dün yapılan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte daireler satışa sunuldu.

Başakşehir Evleri 2.Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri kura sonuçları!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Başakşehir Evleri 2.Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri'nde kalan 413 adet konut için kura çekimi yapıldı. İşte sonuçlar...

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura katılımcı listesi!

Toplam 152 adet dairenin satışa sunulduğu projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura katılımcı listesi detayları haberimizde yer alıyor.

30 Eylül 2015 Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuç listesi!

30 Eylül 2015 Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuç listesi henüz yayınlanmadı. Kura çekimi bugün Zübeyde Hanım Öğretmen Evi'nde gerçekleşen projede 152 adet konut için hak sahipleri belirlendi.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekimi sonuçları 2015!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteren projede toplam 152 adet dairenin satışa sunuldu. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekimi sonuçları 2015 bugün saat 14.00 itibariyle belirleniyor.

2015 Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları!

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Ispartakule Evleri kura çekilişi devam ediyor. Projede 152 adet konut satışa sunuluyor. İşte 2015 Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları...

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi sonuçları!

Toplam 152 adet dairenin satışa sunulduğu proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi sonuçları bugün saat 14.00 itibariyle belirleniyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi canlı yayın!

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi canlı yayın olarak yayınlanıyor. Fiyatların 305 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar satışa sunuluyor.

Emlak Konut TOKİ Ispartakule Evleri kura çekilişi 2015!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Emlak Konut TOKİ Ispartakule Evleri kura çekilişi 2015 bugün yapılacak.

Avcılar Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün!

İstanbul İl 'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek olan projede daire tipleri 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Avcılar Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün yapılacak.

Ispartakule Evleri kura çekilişi

Ispartakule Evleri kura çekilişi Ispartakule Evleri kura çekilişi

Ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vade imkanı sunulan projede 120 aya kadar vade imkanı sunulan proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek.


Başvuru sürecinin 28 Eylül'de sona erdiği projede daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dizayn edildi. Projede sonuçlar dün saat 14.00 itibariyle Zübeyde Hanım Öğretmen Evi'nde canlı yayında belirlendi.   


Avcılar Ispartakule Evleri sözleşme imzalama tarihi 01.10.2015 - 16.10.2015 tarihleri arasındaki iş günlerinde peşinatlarını yatırmaları ve sözleşme imzalamaları gerekmektedir.


Ispartakule Evleri projesinde fiyat listesi;

2+1 daireler 437 bin TL ile 608 bin TL, 

3+1 daireler 482 bin TL ile 793 bin TL, 

4+1 daireler 614 bin TL ile 687 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. 


Ispartakule Evleri ödeme planı;

- 2+1 daireler için 60 bin TL peşinat, konut tesliminde 60 bin TL...