TOKİ Ispartakule Evleri başvuruları nasıl yapılır?

TOKİ Ispartakule Evleri başvuruları nasıl yapılır?

Firma: Emlak Konut GYO

Proje: Ispartakule Evleri


Toplam 1.500 adet dairenin satışa çıkarıldığı Ispartakule Evleri projesi Emlak Konut GYO ve TOKİ tarafından hayata geçiriliyor. Peki TOKİ Ispartakule Evleri başvuruları nasıl yapılır?


İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesine bağlı Tahtakale Mahallesi'nde hayata geçirilmeyi planlanan projede 20 adet 1+1, 694 adet 2+1, 1.025 adet 3+1, 110 adet 4+1 konut bulunuyor.


Daire fiyatlarının 248 bin TL'den başlayıp 589 bin TL'ye kadar yükseldiği proje alt gelir grubu, orta gelir grubu, şehit ailesi, engelli ve gazi kategorisinde satışa çıkarılıyor.


Ödeme planı kapsamında 240 ay vade imkanı sağlanan projede dairelerin teslimleri sözleşme tarihi itibariyle 36 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. Projede 33 adet ticari ünite bulunuyor.


Emlak Konut GYO ve  TOKİ  tarafından hayata geçirilen projede kura çekilişi 12 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Projede dairelerin satışları kurayla ve TÜFE’li satış yöntemiyle gerçekleşecek.


Başvuruları için son gün olan projede başvuru bedelleri alt gelir grubu için 1.000 TL, orta gelir grubu için ise 5 bin TL olarak belirlendi. Proje toplam 1.849 adet konuttan meydana geliyor.


TOKİ  Ispartakule Evleri  başvuruları nasıl yapılır?

Ispartakule Evleri başvuruları için www.emlakkonut.com.tr web sitesi üzerinden başvuru formu doldurulması gerekirken, Türkiye Vakıflar Bankası A.Ş.nin herhangi bir şubesine başvuru ücreti yatırılıyor. 


Telefon: 0216 579 15 15 

Web: www.emlakkonut.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor