istanbul kıonut satışları

istanbul kıonut satışları

Bu yılın ilk üç ayında yapılan konut satışları; geçen yılın aynı dönemine göre İstanbul'da yüzde 1, Ankara'da yüzde 7 düştü, İzmir'de ise 6 puan arttı. Türkiye ortalaması ise yüzde 2'de kaldı.

Başakşehir 3. İstanbul'da 60 ay 0 faizli konut satışları başladı!

3. İstanbul’da ayrıcalıklı yaşama ve kazançlı yatırıma ulaşmak artık çok daha kolay. Düzenlenen kampanya ile 3. İstanbul’da 60 aya kadar vade farksız konut satışları başladı.

Gayrimenkul satışları İstanbul'da yavaşladı!

Gayrimenkul satışları uzayan vadelerin de etkisiyle son üç ayda yüzde 15,01 arttı. İstanbul'da nispeten azalan satışlar, Anadolu'da yüzde 40'a kadar çıktı. Fiyat artışları ise 6,54'e gerileyerek hız kesmeye başladı.

3.İstanbul Başakşehir satışları!

3.İstanbul Başakşehir projesi konut ve ticaret alanlarından meydana geliyor. 3.İstanbul Başakşehir satışları 15 Kasım'da başlayacak.

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul 2016 satışları!

Konut, ofis ve dükkanlardan meydana gelen Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul projesi Aralık 2018'de teslim edilmeye hazırlanıyor. Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul 2016 satışları...

Beylikdüzü Deniz İstanbul satışları!

İstanbul Beylikdüzü ilçesine bağlı Yakuplu'da yükselen Beylikdüzü Deniz İstanbul projesinde 4 bin 619 daire ve 330 adet villa yer alıyor. Beylikdüzü Deniz İstanbul satışları...

Onur Park Life İstanbul'da ilk etap satışları başlıyor!

Onur Park Life İstanbul'da ilk etap satışları başlıyor. Esenyurt'ta yer alan Onur Park Life İstanbul projesinde 718 daire ve 231 ticari ünite olacak...

Güneştepe İstanbul Güneşli satışları!

Güneştepe İstanbul Güneşli satışları nisan ayı içerisinde başlayacak. Aydınlı - Metal Yapı Konut'un İçdaş arazisi projesi Güneş Tepe İstanbul'da 2 bine yakın konut olacak...

Ataşehir Metropol İstanbul ofislerinin satışları Cityscape Türkiye'de başlayacak!

Emlak Konut güvencesi ile Varyap- GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından Ataşehir’de inşa edilen Metropol İstanbul projesindeki ticari ofislerimizin satışına ilk olarak Cityscape Türkiye Fuarı’nda başlanacak.

Bakırköy Central Park İstanbul satışları!

Bakırköy Central Park İstanbul satışları Mart ayında başlıyor. Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Central Park İstanbul projesinde 1.200'den fazla daire yer alıyor...

Bulvar İstanbul Cadde satışları ne zaman yapılacak?

Özkar ile Özülke İnşaat tarafından inşa edilen Bulvar İstanbul Cadde projesi toplam 1.555 adet daireden oluşuyor. Peki Bulvar İstanbul Cadde satışları ne zaman yapılacak?

Bulvar İstanbul ticari alan satışları!

Bulvar İstanbul ticari alan satışları başlıyor.Bulvar İstanbul Cadde'de, 24 adet mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek cale ve kreş bulunuyor.

Horizon ve Ritim İstanbul projeleri satışları devam ediyor!

Dumankaya İnşaat tarafından inşa edilen Horizon ve Ritim İstanbul projelerinde satışlar devam ediyor. Şirket yetkilileri her iki projede de lüks alışveriş, spor ve sağlık hizmetlerini bir arada sunmayı planladıklarını söyledi.

1992 yılında İstanbul'da emlak satışları döviz üzerinden yapılmaya başlamış!

1992 yılında İstanbul'da sadece kira olayında döviz varken, emlak satışları da döviz üzerinden yapılmaya başlanmış. Anadoluhisarı'nda bin 200 metrekare bahçe içinde bir yalı 12 milyon dolara satılacakmış.

istanbul kıonut satışları

istanbul kıonut satışları istanbul kıonut satışları

Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yayınladığı "İllere ve Yıllara Göre Konut Satış Rakamları", inşaat sektöründe İzmir'e olan ilginin artarak devam ettiğini gösterdi. Bu yılın ilk üç ayında yapılan konut satışları; geçen yılın aynı dönemine göre İstanbul'da yüzde 1, Ankara'da yüzde 7 düştü, İzmir'de ise 6 puan arttı. Türkiye ortalaması ise yüzde 2'de kaldı. 


EN GÖZDE KENTEmlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, emlak sektöründe Türkiye'de şu anda en gözde ve en ucuz kentin İzmir olduğunu söyledi. Konut satışlarında diğer büyük şehirlere göre yaşanan artışın bunun en büyük göstergesi olduğunu belirten Güleroğlu, "İzmir'de gayrimenkul almak için en uygun zaman. Faiz oranları düşerse konut satışları daha da hızlanacaktır" dedi. 


'7 YIL BÖYLE 'Megapol Group Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, inşaat sektöründe İzmir'e olan...