istanbul milli emlak dairesi ihaleleri

istanbul milli emlak dairesi ihaleleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul'de yer alan 7 arsayı satıyor...

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 51 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili, Beylikdüzü, Beyoğlu, Fatih ve Küçükçekmece İlçelerinde bulunan Hazine’ye ait 51 taşınmazı 60 milyon 702 bin 330 TL'ye satıyor...

İstanbul'da ‘Milli Emlak’ arazisini sahte belgelerle 30 milyon TL'ye sattılar!

İstanbul’da bir iş insanı, 30 milyon TL'lik bir arsayı satın almak için anlaşma yaptı. Arsayı almak için yaklaşık 15 milyon TL ödeyene, aynı tutardaki arsasını satan iş insanına gösterilen arazinin Milli Emlak’a ait olduğu belirlendi.

Milli Emlak'tan İstanbul'da 13.3 milyon TL'ye satılık 38 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çatalca, Eyüpsultan, Fatih, Kağıthane, Küçükçekmece, Silivri ve Şişli'de yer alan 38 gayrimenkulü 13 milyon 298 bin 314 TL'ye satıyor...

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 36 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Pendik ve Üsküdar ilçelerinde yer alan 36 gayrimenkulü 18 milyon 922 bin TL'ye satıyor.

Milli Emlak'tan İstanbul'da 29.4 milyon TL'ye satılık 59 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili, Avcılar, Bakırköy, Büyükçekmece, Fatih, Güngören, Küçükçekmece ve Şişli İlçelerinde bulunan Hazine'ye ait gayrimenkulleri 29 milyon 380 bin 975 TL'ye satıyor.

Milli Emlak'tan İstanbul'da 47.8 milyon TL'ye satılık 118 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından İstanbul ili, Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beyoğlu, Çatalca, Esenler, Fatih, Küçükçekmece ve Şişli ilçelerinde bulunan Hazine'ye ait taşınmazlar 47 milyon 766 bin 345 TL'ye satılıyor.

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 74 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından İstanbul ili, Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Küçükçekmece ve Şişli İlçelerinde bulunan Hazine’ye ait taşınmazlar 32 milyon 515 bin 724 TL'ye satılıyor. 

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 102 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul'un 5 ilçesinde bulunan toplam 102 adet taşınmazı 160 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 85 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul'un 9 ilinde bulunan toplam 85 adet konutu 130 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 67 daire!

İstanbul Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı'nca 67 adet daire ihale usulüyle satılıyor. İhale 17 - 19 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İstanbul Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon! 

Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne gerçekleşen operasyonla aralarında Milli Emlak çalışanının da yer aldığı 12 kişi gözaltına alındı. 

Milli Emlak'tan İstanbul'un 5 ilçesinde satılık 100 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler ve Fatih ilçelerinde bulunan 100 adet gayrimenkulü satıyor. Gayrimenkullerin bedeli 78 milyon 705 bin 120 TL olarak belirlendi.

Milli Emlak'ın Mall of İstanbul'daki arazisi torunlara mı devredildi?

Mall of İstanbul projesinin yapıldığı alanda TOKİ, Milli Emlak'a ait 90 dönümlük araziyi konut yapma gerekçesiyle alıp düşük bir bedelle Torunlar'a devrettiği iddiası ortaya atıldı. 

istanbul milli emlak dairesi ihaleleri Haberi

istanbul milli emlak dairesi ihaleleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından Arnavutköy, Beylikdüzü, Bahçelievler, Eyüpsultan, Şişli ve Beyoğlu'nda yer alan 7 arsa ihale ile satışa sunuluyor.

Toplam muhammen bedeli 14 milyon 345 bin 675 lira olarak belirlenen arsaların ihalesi 17 Ekim'de gerçekleşecek.

1-Yukarıda nitelikleri belirtilen Hazine adına kayıtlı taşınmaz mallar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre "Açık Teklif Usulü" ile yukarıda gösterilen gün ve saatlerde satışa çıkarılmıştır.                                                    
2-İhaleye iştirak etmek isteyenlerin;                                                    
a)Bu iş için yatırdığınız geçici teminat bedeline ilişkin Teminat Makbuzu veya Banka Teminat Mektubu, Geçici teminat mektubunun şekil...