25 / 03 / 2023

istanbula 6 yeni otogar

istanbula 6 yeni otogar

Dünyanın en büyük otogarları arasında bulunan İstanbul Esenler Otogarı yıkılarak yeşil alan ve parka dönüştürülecek. İstanbul'a 3'ü Avrupa, 3'ü Anadolu yakasında olmak üzere 6 yeni cep otogarı yapılacak.

İstanbul'un yeni otogarları 2017'de devreye girecek!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da 6 ayrı noktada otogar yapacaklarını söyledi. 2016, 2017 gibi tamamlanması hedeflenen otogarlar, 2017 gibi de devreye girecek.

V Club Türkiye'de 6 yeni projeye imza attı! 10 binden fazla kişi tapu sahibi oldu!

V Club, son 3 senede hayata geçirdiği projeler ile küçük yatırımcılara fırsatlar sunmayı sürdürüyor. V Club Türkiye'de 6 yeni projeye imza attı! 10 binden fazla kişi tapu sahibi oldu!

TOKİ Denizli projeleri için tarihler resmen belli oldu! 1.890 konutluk 6 yeni proje geliyor! Aman kaçırmayın!

TOKİ Denizli projeleri için tarihler resmen belli oldu... 1.890 konutluk 6 yeni proje geliyor... Aman kaçırmayın...

Hepimizin kullandığı o uygulama güncelleniyor! WhatsApp 6 yeni özellik ile güncellenecek! Artık fotoğraf kaliteleri bozulmayacak! Herkes muzdaripti düzeltildi!

WhatsApp'a yeni bir özellik geliyor. Bu özellik sayesinde bir çok kullanıcı rahat edecek. Kalite sorunu çözülüyor. İşte detaylar...

TOKİ'den İstanbul'a 6 projede tam 3 bin 456 yeni konut geliyor! Bu tarihleri Sakın kaçırmayın!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul projeleri kapsamında 6 yeni projede tam 3 bin 456 konut inşa edecek. Sakın kaçırmayın...

Togg bünyesinde çalışma imkanı! Togg’dan 6 yeni iş ilanı!

Togg yerli otomobil, için nefesler tutuldu. Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, işe alımlarına devam ediyor. İşte haberin detayları!

Hafele 6 yeni ürünüyle Hardware Eurasia Fuarı’nda!

Häfele, yeni ürün ve konseptlerle Hardware Eurasia Fuarı’nda yerini alıyor. İşte konuyla ilgili detaylar...

TOKİ'den 4 ilde ucuz konut için son fırsat!

Yeni konut projeleri için düğmeye basan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Başkanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığının 4 ilde başlattığı 6 yeni kampanya bugün sona eriyor. Projelerde toplam 379 adet konuta yer veriliyor. 

TOKİ'den 527 ucuz konut için son fırsat!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının 6 yeni kampanyası için başvuru dönemi bugün sona eriyor. Projelerde toplam 527 adet konut bulunuyor.

Marriott International'dan 6 yeni otel geliyor!

Marriott International Aktarlı Grup ile Türkiye’nin önemli merkezlerinde 6 otel açmak üzere bir anlaşma imzaladı.

Yapı Kataloğu'nda yapı sektörü için yeni etkinlik! 

Yapı sektörünün nabzını tutan Yapı Kataloğu yeni arayüzüyle sektör temsilcilerini bir araya getirmeye devam ediyor. Yapı Kataloğu sektör için 6 yeni etkinlik gerçekleştirmek için hazırlanıyor. 

Uğur Okulları'ndan 5 ile 6 yeni kampüs!

Türkiye'nin 51 şehrinde akademik ve bilimsel eğitim anlayışıyla eğitim veren Uğur Okulları, 2021-2022 eğitim öğretim yılında İzmir Güzelbahçe, Bayraklı, Ankara Doğukent, Trabzon, Kocaeli Körfez ve Yalova kampüslerinde hizmet sunmaya başlayacak...

Rüya, İngiltere, Katar, Dubai ve Suudi Arabistan'da 6 şube açıyor!

D-ream çatısı altındaki Rüya, İngiltere, Katar, Dubai ve Suudi Arabistan'da 6 yeni şube açacak.

TOKİ, 6 yeni millet bahçesi için düğmeye bastı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı yeni millet bahçesi projeleri için düğmeye bastı. Projelerin ihaleleri Mart, Nisan ve Mayıs ayları içerisinde gerçekleştirilecek.

istanbula 6 yeni otogar Haberi

istanbula 6 yeni otogar

Dünyanın en büyük otogarları arasında bulunan İstanbul Esenler Otogarı yıkılarak yeşil alan ve parka dönüştürülecek. İstanbul'a 3'ü Avrupa, 3'ü Anadolu yakasında olmak üzere 6 yeni cep otogarı yapılacak. 242 bin metrekare ile dünyanın en büyük otogarları arasında bulunan ve 1994'ten beri hizmet veren İstanbul Esenler Otogarı için nihai karar verildi. Trafiği ve yoğunluğu ile tatil zamanlarında tam bir kabusa dönüşen ve artık kapasitesi yetersiz hale gelen Bayrampaşa'daki Esenler Otogarı yeşil alan, park ve gezi yerlerine dönüştürülecek. Bunun yerine yapılacak yeni otogar ise çok parçalı olacak. Toplamda 6 büyük ebatta cep otogarı yapılacak. Otogarların 3'ünün Avrupa, 3'ünün ise Anadolu yakasında olması planlanıyor. Hem trafik yoğunluğunun azaltılması hem de vatandaşların kolay ulaşımı açısından raylı sisteme entegre olacak. Otogarların nereye yapılacağı, arsa...