istanbulda icralık gayrimenkuller

istanbulda icralık gayrimenkuller

İstanbul İli Kadıköy İlçesi'nde yer alan gayrimenkullerin toplam bedeli 3 milyon 970 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkullerin satışı İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi tarafından yapılacak.

Kiracılar dikkat! İcralık olabilirsiniz!

Bir dönem kiralık oturduğu evin 12 yıl sonra gelen abonelik borcu nedeniyle icralık olan tüketiciyle ilgili Yargıtay emsal niteliğinde olacak karar verdi.

Bankalardan sudan ucuz satılık evler!

Bankaların satışa çıkardığı icralık evler binlerce kişiyi ucuza ev sahibi yapıyor. Bankaların satışa çıkardığı konutlar piyasalarından satın alınabilecek konutlara göre daha uygun fiyatlı olduğu için müşterilerin ilgisini çekiyor.

Milli Emlak'tan Gemlik'te satılık ve kiralık gayrimenkuller!

Gemlik Kaymakamlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Gemlik'te yer alan bazı gayrimenkuller için satış ve kiralama ihalesi düzenliyor.

Bankalardan yarı fiyatına satılık evler!

Türkiye genelinde hizmet veren birçok banka kendilerine ait icralık konutları satılığa çıkardı. Her bütçeye uygun olarak satılan evlerin fiyatı 35 bin TL'den başlıyor. 

Ucuza konut sahibi olmak isteyenlere 'icralık ev' fırsatı!

İcra yoluyla el konulmuş ev, arsa, dükkan, tarla gibi gayrimenkuller gerçek değerlerinden çok daha ucuza icradan satışa sunuluyor. 

Sosyetik dişçi Emek Külür aidat borcu nedeniyle icralık oldu!

Bir dönem iş insanı Saadettin Saran ile evli olan sosyetik diş hekimi Emek Külür'ün Bomonti'deki ofisinin aidatını 3 yıldır ödemediği için icralık olduğu ortaya çıktı. 

Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat edilmeli?

Bir gayrimenkul almak isteyenlerin ilk hayali genelde sahibinden olması oluyor. Peki sahibinden satılık gayrimenkuller ne kadar sahibinden? Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat etmeli? İşte detaylar...

Ucuza konut sahibi olmak isteyenler dikkat! İcralık ev fırsatı!

Piyasanın altında fiyatlarla icradan satışa sunulan evlere talep gün geçtikçe artıyor. Son dönemlerde Kovid-19 sebebiyle zamlanan konut fiyatları vatandaşları icralık evlere yöneltti. Peki icradan ev nasıl alınır?

Küba Kültür Merkezi binasına sevgiliden icra!

1997 yılında Türkiye'ye gelen Kübalı Blanca Nieves Garcia Cruz'un  anneannesinden miras kalan Talimhane'deki 5 katlı binası icralık oldu.

Bankalardan yarı fiyatına satılık daireler!

Türkiye genelinde hizmet veren birçok banka kendilerine ait icralık konutları satışa çıkardı. Her bütçeye uygun olarak satılan evlerde 120 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

Ünal Aysal'ın otelinden sonra şirket merkezi de icradan satılık!

Eski Galatasaray Başkanlarından Ünal Aysal'ın icralık olan oteli 'Hotel Les Ottomans'ın ardından Akmerkez'deki şirket merkezi de icradan 33 milyon TL'ye satılıyor.

500 hastane icralık oldu!

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 500 hastanenin tıbbi cihaz borcu nedeniyle icralık olduğunu açıkladı. Emir, tıbbi cihaz firmalarının 17 milyar TL dolayındaki alacakları için hastanelere haciz uygulamaya başladığını duyurdu.

İcralık ev krediyle satın alınır mı?

Basın İlan Kurumu icra ilanlarını düzenli olarak yayınlıyor. Piyasa fiyatının altında yer alan daha ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını yakından inceliyor.

istanbulda icralık gayrimenkuller Haberi

istanbulda icralık gayrimenkuller

İstanbul İli Kadıköy İlçesi'nde yer alan gayrimenkullerin toplam bedeli 3 milyon 970 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkullerin satışı açık arttırma usulüyle İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi tarafından 9 Temmuz 2014 günü saat 10:20'de gerçekleşecek.


İlanın detayı için