05 / 07 / 2022

İzmir Kınık toki evleri

İzmir Kınık toki evleri

TOKİ İzmir İli, Kınık İlçesi, 271 adet konut (+5 Kapıcı Dairesi), 1'er adet ticaret ve cami inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ İzmir Kınık başvuru dönemi yarın sona eriyor!

TOKİ ve İzmir Kınık Belediye Başkanlığı işbirliği kapsamında hayata geçirilen 276 adet konut satışa sunuluyor. Projede konutlar için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

TOKİ Kınık Evleri'nde 400 kişi başvurdu!

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, ilçeye yapmayı planladıkları toplu konut için 400 başvuru aldıklarını, dar gelirli 276 kişiyi kira öder gibi ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

İzmir Kınık'taki proje hazırlık aşamaları sona erdi!

İzmir Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer, "Göreve geldiğimiz 2014 yılı Mail ayından bu yana Hükümet destekli olarak planladığımız projelerin proje hazırlık aşamaları sona erdi" dedi.

Aydın Çine TOKİ kura sonucu isim listesi 30 Aralık!

TOKİ Aydın Çine kura çekilişi 30 Aralık sonuçlarına dair gelişmelere haberimizde yer verdik. Kurası merak edilen Aydın Çine TOKİ sonucu isim listesi 30 Aralık suçları.

TOKİ, İzmir Kınık'ta ikinci etap çalışmalarına başladı!

TOKİ tarafından İzmir Kınık'ta hayata geçen konut projesinde ilk etap teslimi yapılırken ikinci etap için de düğmeye basıldı.

Aydın Çine TOKİ projesi Bakanlık'tan onay aldı!

Aydın’ın ilçesi Çine’de tapu dağıtım törenine katılan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Çinelilere müjde verdi. Savaş, Çine'de TOKİ projesinin Bakanlık tarafından onaylandığını duyurdu...

İzmir Kınık'a çocuk köyü inşa edilecek! 

İzmir Kınık'ta belediye tarafından yaptırılan çocuk köyünün yapımı devam ediyor. Çocuk köyü 20 bin 450 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek. 

Mobilyanın global oyuncusu Loda Mobilya artık İzmir’de!

Loda Mobilya, ailesini büyütmeye devam ediyor. Loda Mobilya’nın bu seferki durağı ise Türkiye’nin en önemli kozmopolit şehirlerinden İzmir. Mobilyanın global oyuncusu Loda Mobilya artık İzmir’de.

TOKİ İzmir Kınık'ta teslimler başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İzmir Kınık projesi için teslim dönemi bugün itibariyle başladı.

Ombudsmanlık: TOKİ Suriyelilere ucuz konut yapsın!

Ombudsmanlık'ın hazırladığı Suriyeliler” başlıklı özel raporda, savaş bitse bile Suriyelilerin dönmelerinin zor olacağına dikkat çekildi. Raporda, Suriyelilere TOKİ’nin ucuz konut inşa etmesi önerildi...

Ankara Yapracık TOKİ başvuruları bugün başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Yapracık projesi için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ İzmir Kınık sözleşmeleri imzalanıyor!

TOKİ İzmir Kınık projesinde yer alan 163 adet konut için sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor. 

TOKİ İzmir Kınık Konutları'nın kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İzmir Kınık'ta hayata geçirdiği 163 konutun kura çekilişi yapıldı.

İzmir Kınık TOKİ kura yeri!

İzmir Kınık TOKİ kura yeri bilgisi haberimizde yer alıyor. Toplamda 271 adet daireden oluşan projede satışlar kura çekimi ile yapılacak.

TOKİ İzmir Kınık kura çekilişi sonuç listesi!

TOKİ ile Kınık Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen projede 271 konut kura çekimi ile satışa sunuluyor. Peki TOKİ İzmir Kınık kura çekilişi sonuç listesi açıklandı mı?

TOKİ İzmir Kınık kura çekilişi bugün yapılıyor!

TOKİ İzmir Kınık kura çekilişi bugün yapılıyor. Toplamda 271 adet daireden meydana gelen projede detaylar haberimizde yer alıyor.

İzmir Kınık toki evleri Haberi

İzmir Kınık toki evleri

TOKİ İzmir İli, Kınık İlçesi, 271 adet konut (+5 Kapıcı Dairesi) ve 1'er adet ticaret ve cami inşaatı hayata geçirecek.


TOKİ İzmir İli, Kınık İlçesi, 271 adet konut (+5 Kapıcı Dairesi), 1'er adet ticaret ve cami inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşecek.


İhale İlanı;

İzmir İli Kınık İlçesi 271 Adet Konut, 1'er Adet Ticaret Merkezi, Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşiyapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

İhale Kayıt Numarası: 2016/328445  

1-İdarenin

a) Adresi: İstanbul Hizmet Binası Atakent Mah. 221 Sok. No.5 34307 Halkalı KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

b) Telefon ve faks numarası: 2124954040 - 2124700316

c) Elektronik Posta Adresi:  

ç) İhale dokümanının...