izmir konut stoğu

izmir konut stoğu

Timincioğlu Grup, kentsel dönüşüm için ürettiği projelerde üniversite, bakanlık ve bankalarla işbirliği içinde hareket ettiğini projeler onaylandıktan sonra çalışmalara başladığını açıkladı.

İzmir'in yapı stoğu yenilenmeli!

Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı Necip Nasır, İzmir'in yapı stoğu yenilenmeli açıklamasını yaptı.

Konut stoğu eridi! Yeni rekorlar yolda!

Konut satışlarında tüm zamanların rekoru kırıldığını söyleyen Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, ''Faizlerde bir miktar yükseliş söz konusu ama ağustos ayında da konut talebinin yüksek olacağını öngörüyoruz'' dedi.

Prof. Dr. Haluk Eyidoğan: Avcılar için konut stoğu hazırlanmalı!

İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği eski Bölüm başkanı Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, olası İstanbul depremi hakkında açıklamalarda bulundu. Eyidoğan, depremden en çok etkilenen ilçeler arasında yer alan Avcılar'da farklı dönüşüm modellerinin uygulanması gerektiğini belirtti...

Gaziantep ve İzmir konut satışındaki payını yükseltti!

Faizlerin yüzde 1’in altına inmesi ipotekli konut satışlarını Ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 525,1 oranında arttırdı. 10 büyük kentten aralarında İstanbul’un da olduğu 3 şehirde satışlar düşerken, 7 şehirde ise yükseldi.

Otoyolun açılması İzmir konut sektörünü yüzde 40 hareketlendirdi!

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Otoyolun açılması ve faizlerdeki indirimle İzmir'de gayrimenkul piyasası yüzde 30-40 hareketlendi" dedi...

İzmir konut satışında Türkiye 3.’sü!

Ege'nin incisi İzmir konut satışında Türkiye 3.'sü oldu. Peki en çok konut satılan ilçeler hangisi?

İzmir konut fiyatlarında İstanbul ve Ankara'yı solladı!

İzmir, son 1 yılda konut fiyatlarında yaşanan artışla 3 büyük il arasından öne çıktı. İzmir’deki fiyat artışları Ankara ve İstanbul’un çok önünde. Karşıyaka’da bir yılda fiyat artışı yüzde 60’a ulaştı.

İzmir-İstanbul otoyolu İzmir konut piyasasını nasıl etkileyecek?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir-İstanbul otobanı ile ilgili açıklamalar yaptı. Kocaoğlu, "Bu şehrin geleceğinden biz sorumluyuz" dedi

İzmir, konut satışlarında İstanbul'u 10'a katladı!

İzmir, en çok göç alan 3. şehir olmasına rağmen, son 5 yılda konut satışlarında yüzde 16 büyümeye ulaşarak, İstanbul ve Ankara’yı geride bıraktı...

Konut stoğu eritilecek mi?

Bu hafta açıklanan yeni konut kampanyasıyla bankalardaki tasarrufların ve yastık altındaki paraların konut alımına yöneltilmesine çalışılıyor. Peki, Konut stoğu eritilecek mi?

Lüks konut segmentinde fırsat dönemi!

Uluslararası birçok şirkette Satış&Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür koltuğuna oturan Ayşe Fügen Arda; kendi liderliğinde profesyonel bir ekip oluşturuyor. Arda, ''Lüks konut stoğu fiyatlara düşüş olarak yansıyınca konut alıcısı için bir fırsat teşkil ediyor'' dedi.

Livin İzmir konut fiyatları 2018!

Karşıyaka Mavişehir Mahallesi, MaviBahçe Avm'nin yanında yükselen Livin'İzmir projesinde daire bedelinin yüzde 80'ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor..

İzmir konut fiyatlarında İstanbul'u üçe katladı!

Interpress’in Merkez Bankası’nın konut fiyat endeksi verilerine göre son yıllarda İstanbul ve Ankara gibi illerden de göç alan İzmir, konut fiyatlarının en çok arttığı il oldu..

İzmir konut fiyat artışında 1. sırada!

Merkez Bankası’nın konut fiyat endeksleri incelendiğinde konut fiyat artışında Türkiye’nin 3 bölge olarak farklılaştığını ortaya çıkıyor. 

izmir konut stoğu

izmir konut stoğu izmir konut stoğu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan, Türkiye genelinde riskli yapıların tespiti için lisans alan şirketlerden biri olan Timincioğlu Grup, kentsel dönüşüm için ürettiği projelerde üniversite, bakanlık ve bankalarla işbirliği içinde çalışıyor.  Kentsel dönüşüm alanında önemli bir model oluşturduklarını söyleyen Timincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Timincioğlu, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Türkiye genelinde riskli yapıların tespiti için lisans alan yetkili şirketlerden biri olarak, kentsel dönüşüm için ürettiğimiz projeleri üniversite ve bakanlık onayı aldıktan sonra çözüm ortağımız olan banka ile bir bütün olarak teslim ediyoruz" açıklamasını yaptı.  İzmir Kentsel Dönüşüm AŞ olarak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzaladıklarını aktaran Timincioğlu, "Denizbank ile de işbirliğimiz var. Riskli yapılardaki yenileme için hızlı çözüm üreten bir model uyguluyoruz. Yaptığımız anlaşma uyarınca riskli yapıları tek tek...