izmir seferihisar yat limanı projesi

izmir seferihisar yat limanı projesi

İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapılması planlanan yat limanı meclis gündemine taşındı. CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan konuya ilişkin yazılı soru önergesi hazırladı..

İzmir Yenifoça Yat Limanı, Yap-İşlet-Devret Modeli ile yaptırılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü, İzmir Yenifoça Yat Limanı Projesi 3996 sayılı Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap-İşlet-Devret Modeli çerçevesinde yaptırılması işini ihale edecek. 

Tunç Soyer'in Seferihisar'daki kaçak villasına suç duyurusu!

Seferihisar’daki zeytinliğine , “sıkma tesisi” için izin alıp havuzlu villa yaptıran CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hakkında suç duyurusu yapıldı.

TMSF Asya Katılım Bankası'nın İzmir'deki gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, TMSF Asya Katılım Bankası'nın İzmir Seferihisar'daki gayrimenkulünü satışa çıkardı.

Naci Görür'den İzmir uyarısı!

Prof. Dr. Naci Görür, İzmir'in depremselliğine ilişkin, " İzmir için deprem üretebilecek olan faylar, Çeşme, Gülbahçe, Seferihisar, Tuzla ve Yenifoça'dır. Bu depremler genellikle 6'lar mertebesindedir" dedi...

Fatih Portakal'ın Seferihisar'daki kaçak yapısı için yıkım kararı!

FOX TV sunucusu Fatih Portakal'ın İzmir Seferihisar'da bulunan 8.3 dönümlük çiftliğinde ağaç kolonlar üzerinde inşa edilen kaçak eviyle ilgili yıkım kararı alındı.

Hilal Kaplan'dan kaçak yapı eleştirisi!

Fatih Portakal'ın İzmir Seferihisar'daki 9 dönümlük çiftlik evinde, imar izni bulunmamasına rağmen üç tane de kaçak yapı inşa ettiği, Yılmaz Özdil'in de Bodrum'daki villasına kaçak eklemeler yaptığı ve Can Dündar'ın Bodrum'daki villasında orman arazisini işgal ettiği ortaya çıkmıştı...

Fatih Portakal’ın çiftliğinde kaçak yapıya rastlanmadı!

Gazeteci Fatih Portakal'ın eşi Armağan Portakal'ın İzmir Seferihisar'daki çiftliğinde kaçak yapılaşma olduğu yönündeki iddiası üzerine Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan incelemede kaçak yapıya rastlanmadı.

Seferihisar Akarca Balıkçı Barınağı Projesi'ne onay!

İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapılması planlanan ve tartışmalara yol açan Akarca Balıkçı Barınağı Projesi'ne Cumhurbaşkanlığı'nca onay verildi.

Seferihisar'da 'yıkım' isyanı!

İzmir'in Seferihisar ilçesinde vatandaşlar, Seferihisar merkezde düzenlenen bina yıkımının tehlikeli olduğundan bahsederek, isyan etti.

TOKİ İzmir Seferihisar 2020 kuraları çekildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek olan İzmir Seferihisar projesinin kura çekilişi yapıldı. 

TOKİ İzmir Seferihisar 2020 kura çekilişi bugün!

TOKİ İzmir Seferihisar 2020 kura çekilişi bugün yapılacak. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 

TOKİ İzmir Seferihisar ilçesi kura sonucu 25 Şubat 2020!

TOKİ İzmir Seferihisar ilçesi kura sonucu 25 Şubat 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ İzmir Seferihisar ilçesi kura sonuçları 2020 ve Seferihisar kura sonucu isim isim tam liste...

TOKİ İzmir Seferihisar kura sonuçları 25.02.2020 kazananlar listesi!

TOKİ İzmir Seferihisar kura sonuçları 25.02.2020 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ İzmir Seferihisar kura sonuçları 25.02.2020 kazananlar listesi ve TOKİ İzmir Seferihisar kura sonucu isim listesi...

izmir seferihisar yat limanı projesi

izmir seferihisar yat limanı projesi izmir seferihisar yat limanı projesi

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapılması planlanan yat limanına ilişkin soru önergesi hazırladı. CHP'li Bakan sorularını Çevre Ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'ye sordu.

Bakan önergesinde "İzmir’in Seferihisar ilçesi Ürkmez beldesinde yapılması planlanan yat limanı için çevre halkından oluşan 350 kişiyle Nisan 2016 ayında ÇED sürecine ilişkin 'Halkın katılımı toplantısı' yapılmış, toplantıda yaklaşık 340 kişinin itirazlarda bulunmasına rağmen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçen Mart ayında ÇED olumlu kararı verilmişti. Bunun üzerine, ÇED olumlu raporu kararının iptali için Seferihisar Belediye Başkanlığı, Ürkmez Çevre Demeği ve 59 kişi tarafından ÇED olumlu kararının iptali için İzmir 1. İdare Mahkemesi'nde dava açılmış, konu yargıya taşınmıştı." dedi.

Yat limanı projesi, Lebedos Antik Kenti'ne bitişik bir alanı kapsamakta ve Lebedos da, 12 İyon...