İzmir sosyal market yapımı

İzmir sosyal market yapımı

Sosyal belediyecilikte adından söz ettiren Torbalı Belediyesi, İzmir'in en büyük sosyal marketi için inşaat çalışmalarına başladı.

TOKİ 100 bin sosyal konut kura tarihleri listesi!

TOKİ 100 bin sosyal konut projesinde kuralar çekilmeye başlıyor. İlk kura 24 Şubat’ta İzmir Karabağlar projesi için yapılacak. İstanbul’da ise Tuzla’daki 5 bin 750 konut için kura töreni 16 Mart pazartesi gerçekleştirilecek...

TOKİ 100 bin sosyal konut kura tarihleri açıklandı!

TOKİ 100 bin sosyal konut kura tarihleri belli oldu. Dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen projede, ilk kuralar İzmir Karabağlar için çekilecek...

TOKİ 100 bin sosyal konut kampanyasında ilk kura tarihi belli oldu!

TOKİ'den yapılan açıklamada "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde ilk kura çekilişi İzmir Karabağ Projesi için 24 Şubat'ta yapılacak." denildi.

TOKİ 100 bin yeni sosyal konut İzmir Kemalpaşa başvuru detayları!

TOKİ 100 bin yeni sosyal konut İzmir Kemalpaşa başvuru detayları haberimizde yer alıyor. Kemalpaşa TOKİ 2020 projesinde 560 adet 2+1 konut, 240 adet 3+1 konut bulunuyor.

Çeşme'ye 400 sosyal konut müjdesi!

İzmir’in Çeşme ilçesinde, Arsu Konut Yapı Kooperatifi Genel Kurulu’na katılan Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, 400 sosyal konut müjdesini verdi. 

İzmir'in sosyal donatılara da ihtiyacı var!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentsel dönüşümün sadece bina yıkıp yapmak olmadığına dikkat çekti. Kocaoğlu, İzmir'in yol, park, kültür merkezi, kent ormanı, okul, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılara da ihtiyaç olduğu vurguladı.

Şok Market’in 4.130’uncu mağazası açıldı!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen marketlerinden olan Şok Market’in 4.130’uncu mağazası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in katılımıyla açıldı.

Torbalı Sosyal Eğitim Merkezi'nin temeli atıldı!

Torbalı Belediyesi'nce Atatürk Mahallesi'nde yapımına başlanan çok amaçlı düğün salonu ile Sosyal Eğitim Merkezi'nin temeli atıldı. Törende konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya "Torbalı Belediyesi yatırımlarıyla ilçeyi şahlandırıyor" dedi.

İzmir Sosyal Yaşam Kampüsü açıldı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulaması alanındaki en büyük yatırımı olan İzmir Sosyal Yaşam Kampusü, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi.

İzmir'de açılan Sosyal Yaşam Kampüsü ruhsatsız mı?

İzmir Büyükşehir, Buca’da inşa ettiği Sosyal Yaşam Kampusu’nu CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na açtırdı. 19 ay gecikmeli biten yerleşkenin içinde yer alan huzurevinin ruhsatsız olduğu ortaya çıktı.

İzmir Sosyal Yaşam Kampüsü 10 Aralık'ta açılıyor!

Türkiye’nin ilk sosyal yaşam kampüsü, Cumartesi günü İzmir'de açılıyor. Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal belediyecilik alanındaki en büyük yatırımı niteliğini taşıyan dev tesisin açılış törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak.

Buca Sosyal Yaşam Kampüsü için geri sayım başladı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Buca’da kurduğu, içinde modern bir huzurevinin de yer aldığı Türkiye’nin ilk Sosyal Yaşam Kampusu için geri sayım başladı.

İzmir Tepeköy'de sosyal market inşaatı başladı!

Sosyal belediyecilikte adından söz ettiren Torbalı Belediyesi, İzmir'in en büyük sosyal marketi için inşaat çalışmalarına başladı.

İzmir sosyal market yapımı Haberi

İzmir sosyal market yapımı

Sosyal belediyecilikte adından söz ettiren Torbalı Belediyesi, İzmir'in en büyük sosyal marketi için inşaat çalışmalarına başladı. Tepeköy Mahallesi'ndeki 512 metrekarelik bir alanda kurulması planlanan Sosyal Market Projesinde; yardıma muhtaç aileler Torbalı Belediyesi tarafından kendilerine verilecek olan ve limiti belirlenen dijital kart ile önceliklerine göre ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Sosyal Markette paraya dair herhangi bir işlem yapılmayacak. Marketin raflarında bulunan gıda, giyim, temizlik ürünlerini alan ihtiyaç sahipleri dijital kartta yüklenen limitleri tutarında dilediği ürünü alabilecek. Torbalı Belediyesi'nce satın alınan yada farklı üretici firmalar, hayırsever vatandaşlarca bağışlanan ürünler raflarda sergilenecek ve parasal değerleri barkodlara...