izmirde satılık adalar

izmirde satılık adalar

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?

Darülaceze Başkanlığı'ndan Adalar'da 8 milyon TL'ye satılık köşk!

Darülaceze Başkanlığı, Adalar İlçesi, Kınalı Ada Mahallesi'nde bulunan köşk ve müştemilatını 8 milyon TL'ye satıyor. Gayrimenkulün 10 Aralık 2020 günü gerçekleşecek.

Adalar'da 10.5 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

T.C Adalar İcra Dairesi,  İstanbul Adalar'da yer alan gayrimenkulü 10 milyon 570 bin 492 TL bedelle satışa çıkardı.

Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar projesi 2018 yılının sonunda sahiplerine teslim edilecek. Peki Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar 2017 satılık ev fiyatları!

İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Tual Adalar projesinde konutların 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Tual Adalar 2017 satılık ev fiyatları 333 bin TL'den başlıyor...

Maltepe Gökada satılık daire!

Eşsiz adalar ve doğa manzarasına hakim Maltepe Gökada Evleri 273 konuttan meydana geliyor. İşte Maltepe Gökada satılık daire tipleri...

Adalar'da icradan satılık 4 katlı köşk!

Adalar İcra Dairesi tarafından İstanbul'un Adalar İlçesi'nde Aya Nikola Mevkii'nde bulunan köşk icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 12 milyon 588 bin 511 TL olarak belirlendi.

Maltepe Yeşil Mavi Evleri satılık!

Toplam 300 konut ve 5 adet ticari üniteden meydana gelen Maltepe Yeşil Mavi Evleri satılık fiyatları 454 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projedeki daireler Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim.

DAP Teras Kule satılık daire!

Toplam 360 daireden meydana gelen DAP Teras Kule satılık daire fiyatları 310 bin TL’den başlıyor. Projede tüm daireler adalar ve deniz manzarasına sahip.

Yakacık Tual Adalar satılık daire fiyatları!

Yakacık Tual Adalar satılık daire fiyatları 359 bin TL'den başlıyor. Tual Adalar projesinde konut ve ticaret alanları yer alıyor...

Kartal Tual Adalar satılık konut!

Kartal Tual Adalar satılık konut seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'ler bulunuyor. Kartal İskelesi'ne 6 dakika uzaklıkta olan proje 33 bin 103 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Adalar Tual Konutları Kartal satılık!

Adalar Tual Konutları Kartal projesinde 24 ay vade farkı olmadan taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Kartal Yakacık'ta yükselen Tual Adalar'da 555 konut yer alıyor...

Kartal Tual Adalar Evleri satılık!

Kartal Tual Adalar Evleri projesi Dağ Mühendislik tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor. Tual Adalar Evleri'nde 555 konut yer alıyor...

Kartal Tual Adalar satılık ev!

Kartal Tual Adalar satılık ev fiyatları 340 bin TL'den başlıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık'ta inşa edilen proje 6 bloktan meydana geliyor.

izmirde satılık adalar

izmirde satılık adalar izmirde satılık adalar

 

Türkiye'de şu anda satışta olan dört adet ada bulunuyor. Satılık adaların dördü de Ege Denizi'nde yer alıyor. Bu adaların satış fiyatı 4 milyon Euro ile 25 milyon dolar arasında değişiyor. İzmir'in, Dikili ilçesi Bademli Koyu'nda yer alan Garip Ada, satılık adalar içesinde en pahalı olanı. 358 bin metrekare büyüklüğündeki ada için istenen rakam 25 milyon dolar.

Hangimizin günlük dertlerden kalabalıktan, koşuşturmadan sıkıldığımızda sığınabileceğimiz bir ıssız ada hayali yoktur ki? Ancak bu hayali gerçeğe dönüştürmenin tek yolu hiç kuşkusuz paradan geçiyor. Özellikle yurtdışında Hollywood'un ünlülleri, dolar milyarderi işadamları bu düşü gerçeğe dönüştürüyor.

Türkiye'de ise Rahmi Koç, Ahmet Nazif Zorlu ve Ömer Dinçkök gibi iş dünyasının ünlü...