izmirde yağış bekleniyor mu

izmirde yağış bekleniyor mu

İzmir'de dün akşam 30 dakika yağan yağmur, yine bildik manzaralara neden oldu. Kent merkezi sular altında kalırken, Konak alt geçidini yağmur suları bastı, rüzgarın da etkisiyle ağaçlar devrildi

Döviz kurundaki artış sonrası büyük bir çimento ihracat hamlesi bekleniyor!

Türkiye çimento sanayi, Avrupa’nın en büyük üretim kapasitesine sahip bulunuyor. Sektörden döviz kurlarındaki yükselme sonrası büyük bir çimento ihracat hamlesi bekleniyor...

Lojman satışlarından 1,6 milyar lira bekleniyor!

Yeni dönemin ilk bütçesinin önceki gün TBMM’ye sunulmasının ardından ayrıntılar da netlik kazanmaya başladı. Lojman satışlarından 1,6 milyar lira bekleniyor. 

Şanlıurfa Göbeklitepe'ye otel yatırımı bekleniyor!

UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınan Şanlıurfa'nın Göbeklitepe bölgesinde konaklama sıkıntısı yaşanıyor. Şehre büyük firmaların otel yatırımı yapması bekleniyor.

Konut satışlarında rekor bekleniyor!

Konut piyasasında Emlak Konut projeleri, TOKİ ve firmalar çeşitli kampanyalarla furya başlattı. Ekonomi yönetimi de bu kampanyalara destek verdi. Sektör temsilcileri gelecekten umutlu. Özellikle yabancıya yapılan konut satışlarının rekor kırması bekleniyor.

Atakule GYO davasında kararın düzeltme sonucu bekleniyor!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın ortaklık aleyhine açılan davasında kararın düzeltme sonucu bekleniyor...

Eyüp-Pierre Loti-Miniatürk Teleferik Hattı'nda 2. ihale bekleniyor!

2 kilometre uzunluğundaki Eyüp-Pierre Loti-Miniatürk Teleferik Hattı'nda ikinci ihalenin açıklanmasını bekleniyor. 

2B arazilerinden 3 yılda 2.4 milyar TL gelir bekleniyor!

2018 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı verilerine göre 2B arazilerinden 3 yılda 2.4 milyar TL gelir bekleniyor. 

Hakkari'de kentsel dönüşüm bekleniyor!

Hakkari'de kentsel dönüşüm bekleniyor. Hakkari Belediye Başkanlığı altyapı çalışmalarını tamamlamak için gün sayıyor.

Torbalı’da tapu işlemlerinin 26 binin üzerinde çıkması bekleniyor!

İnşaat sektörünün giderek ivme kazandığı Torbalı'da Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’ndeki işlemler arttı. Kentte yıl içinde bu işlemlerinin 26 binin üzerine çıkması bekleniyor.

Romanya'da inşaat sektöründe sıçrama bekleniyor!

Uluslararası Para Fonu, Doğu ve Orta Avrupa’nın yatırım açısından cazip yerler olduğunu açıkladı. Romanya'da inşaat sektöründe sıçrama bekleniyor.

Soma 301 Konutları'nda anahtarlar teslimi bekleniyor!

Soma’da şehit madencilerin yakınları, Doğuş Holding tarafından yaptırılan 301 konutun tapusunu 7 ay önce aldı ancak dairelerin anahtarları hala teslim edilmedi. TOKİ Soma 301 Konutları'nda anahtarlar teslimi bekleniyor.

Bahçekent Emlak Konutları'nda 16 daire için teklif bekleniyor!

İstanbul Bahçeşehir 2. Kısım Bahçekent Emlak Konutları’nda açık satış dönemi devam ediyor. Bahçekent Emlak Konutları'nda 16 daire için teklif bekleniyor.

Gölcük TOKİ Konutları için arazi bulunması bekleniyor!

Gölcük'te TOKİ Konutları hayata geçirilmesi için arazi bulunması bekleniyor. Arsa bulunduğu takdirde TOKİ Konutları için çalışmalar başlayacak.

izmirde yağış bekleniyor mu Haberi

izmirde yağış bekleniyor mu


İzmir'de dün akşam 30 dakika yağan yağmur, yine bildik manzaralara neden oldu. Kent merkezi sular altında kalırken, Konak alt geçidini yağmur suları bastı, rüzgarın da etkisiyle ağaçlar devrildi


Meteoroloji Bölge Müdürlüğü dün öğle saatlerinde şiddetli sağanak yağmur ve su baskını tehlikesi uyarısı yaptı. Akşam saat 17.30'da ise gök gürültülü sağanak, mesai çıkışındaki İzmirlileri zor durumda bıraktı. Bornova'dan başlayıp kent geneline yayılan yağış, ana arterlerdeki yollarda su taşkınlarına neden oldu. Yağmura yakalanan vatandaşlar balkon ve saçak altlarına sığındı. Konak Alt Geçidi yine yağmur sularıyla dolarken, trafik felç oldu. Alsancak'ta Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Olgunlaşma Enstitüsü'nün bahçesindeki bir ağaç devrildi ve park halindeki araçlara zarar verdi. Bölge sakinleri, ağaçların çürüdüğü gerekçesiyle daha önce Orman Bölge Müdürlüğü'ne bilgi verdiklerini ancak önlem alınmadığını öne...