izmirin kaç ilçesi var

izmirin kaç ilçesi var

İzmir Büyükşehir olup, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak adresinde yer alıyor. Peki, İzmir'de kaç tane belediye var? İşte İzmir belediyeleri..

Haziran ayında yabancıya kaç konut satıldı?

Konut satış istatistikleri, TÜİK tarafından açıklanan veriler arasında yer alıyor. Bu veriler Türkiye'de kaç konut satıldığını ve konut satışlarının nasıl gerçekleştiğini söylüyor. Peki Haziran ayında yabancıya kaç konut satıldı?

Haziran ayında kaç tane konut satıldı?

Türkiye İstatistik Kurumu, her ay bir önceki ayda Türkiye genelinde toplam kaç tane konut satışı yapıldığını açıklıyor. Mayıs ayında Türkiye'de toplam 90 377 konut satılmıştı. Peki Haziran ayında kaç tane konut satıldı?

Zemin etüdü raporu kaç günde çıkar?

Bina ve bina türü yapıların projelendirme safhasında gerekli olan zemin ve temel etütlerinin, uygun ve standart bir metotla yapılabilmesi için zemin etüdü raporu yapılması gerekiyor. Peki, zemin etüdü raporu kaç günde çıkar?

Ramazan Bayramında kaç gün tatil?

Hükümet sözcüsü Bülent Arınç Ramazan Bayramı'nın kaç gün olacağını açıkladı. Arınç, 28 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan Ramazan Bayramı'nın perşembe ve cuma günleriyle birleştirilmeyeceğini duyurdu...

Türk vatandaşları kaç ülkeye vizesiz girebiliyor?

Amerikan Huffington Post sitesinde yayınlanan araştırmada, vizesiz seyahat özgürlüğü açısından en şanslı ülkelerin Finalandiya, İngiltere ve İsveç olduğu ortaya çıktı. Türk vatandaşları kaç ülkeye vizesiz girebiliyor?...

İpotek fek yazısı kaç günde gelir?

Taşınmaz üzerindeki ipoteğin kaldırılması için banka tarafından hazırlanan ipotek fek yazısı hazırlanıyor. ipotek fek yazısı ücreti bankadan bankaya değişiklik gösterebiliyor. Peki, ipotek fek yazısı kaç günde gelir?

İmar durumu belgesi kaç yıl geçerli?

İmar durumu, genel olarak parselin imar mevzuatına göre yapılaşma hakkını gösteren resmi belgeye deniyor. Peki bağlı olunan belediyeden talep edilebilen imar durumu belgesi kaç yıl geçerli?

Gayrimenkul sermaye iradı kaç taksitte ödenir?

Mesken ve işyeri taşınmazlarını kiraya verenlerin ödemekle yükümlü olduğu vergi Gayrimenkul Sermaye İradı olarak tanımlanıyor. Peki, gayrimenkul sermaye iradı nasıl ödenir? Gayrimenkul sermaye iradı kaç taksitte ödenir?

Müteahhitler yaptığı binadan kaç yıl sorumludur?

Müteahhitin binanın inşaatına başlayabilmesi için yapının ruhsatı alınmış olması gerekiyor. Müteahhitin ise müteahhit yetki belgesi alması gerekiyor. Belge ile yapının inşaatından müteahhit sorumlu oluyor. Müteahhitler yaptığı binadan kaç yıl sorumludur?

Kira artış oranı yüzde kaç?

1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe giren Borçlar Kanunu gereğince, konut kira artışı hesaplamalarında ÜFE oranlarının baz alınması gerekiyor. Peki, 2014 yılı kira artış oranı yüzde kaç?

Değer artış kazancı süresi kaç yıldır?

Gayrimenkullerin elden çıkarılması halinde elde edilen değer artış kazancı için vergi ödeniyor. Peki gayrimenkul kaç sene içerisinde satılırsa vergi ödenir? Değer artış kazancı süresi kaç yıldır?

Mayıs ayında kaç tane konut satıldı?

Konut satış istatistikleri, her ay Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanıyor. Mayıs 2014 veriler bugün açıklandı. Peki Türkiye ’de 2014 Mayıs ayında kaç tane konut satıldı?

İpotek fek yazısı kaç günde alınır?

Gayrimenkul üzerindeki ipoteğin kaldırılması için banka tarafından hazırlanan ipotek fek yazısı hazırlanıyor. İpotek fek yazısı kaç günde alınır? Peki, İpotek fek yazısı kaç günde çıkar?

izmirin kaç ilçesi var Haberi

izmirin kaç ilçesi var

İzmir'de kaç tane belediye var?

İzmir Büyükşehir olup, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak adresinde yer alıyor. Peki, İzmir'de kaç tane belediye var?


İzmir'de toplam 30 adet ilçe belediyesi bulunuyor. İzmir belediyeleri şu şekilde sıralanıyor:


Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi


İzmir belediyeleri:

Aliağa

Balçova

Bayındır

Bayraklı

Bornova

Buca

Çiğli

Foça

Gaziemir

Güzelbahçe

Karabağlar

Karşıyaka

Kemalpaşa

Konak

Menderes

Menemen

Narlıdere

Seferihisar

Selçuk

Torbalı

Urla

Bergama

Beydağ

Çeşme

Dikili

Karaburun

Kınık

Kiraz

Ödemiş

Tire


İstanbul'da kaç tane belediye var?Işıl Seren...