izmit kent konut projeleri

izmit kent konut projeleri

Macaristan’ın Budapeşte şehrindeki seçkin Pogany Frigyes Szakközepiskola Lisesi’nden 13’ü inşaat ve mimarlık, 17’si bilişim teknolojileri alanında eğitim alan toplam 30 öğrenci Kent Konut’u ve şantiyelerini ziyaret etti.

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi'nden yeni proje atağı!

İlk konut projesindeki teslimleri için hazırlıklara başlayan CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, yeni projeler için de harekete geçti.

TOKİ Kocaeli İzmit 535 konut ihalesi yarın!

Kocaeli İli İzmit İlçesi Sekbanlı-Sepetçi Proje Alanı 1. Bölge 535 Konut + 1 er Adet Ticaret Merkezi ve Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Hava Kent Taşoluk 2 geliyor! Yeni proje!

S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi yeni konut projesi Taşoluk 2 için düğmeye bastı. 140 konut ve ticari alanlardan meydana gelecek Hava Kent Taşoluk 2, İstanbul Havalimanı’na 5.5 kilometre mesafede yer alacak.

Erhan Coşan Kent Konut A.Ş Genel Müdürü oldu!

Erhan Coşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne getirildi.

Hava Kent’ten ev sahiplerine özel hobi bahçesi!

S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, Taşoluk ve Haraççı projelerine özel hobi bahçeleri bulunuyor. Hava Kent Taşoluk ve Hava Kent Haraççı projelerinde 150’şer metrekare olarak dizayn edilen hobi bahçelerinde konut sahipleri doğa ile diledikleri gibi vakit geçirebiliyor.

TOKİ İzmit 1250 konut kura sonuçları öğrenme 2020!

TOKİ İzmit 1250 konut kura sonuçları öğrenme 2020 ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ İzmit 1250 konut kura sonuçları 2+1 listesi açıklandı mı? İşte TOKİ İzmit 2+1 ve 3+1 kura sonucu öğrenme...

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi'nden 1.500 yeni konut geliyor!

Eyüp Akpınar'da 1.000'e yakın konut inşa edeceklerini söyleyen S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çavuş "Bunun haricinde 2020 yılında 150-200 konutluk 2 ya da 3 proje daha açıklayacağız. Şimdilik çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi sohbet toplantısı 25 Aralık'ta!

S.S CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi projeleri hakkında detaylı bilgileri paylaşmak üzere 25 Aralık Çarşamba günü toplantı düzenliyor...

Kent Konut şantiyesinde gerçeğini aratmayan tatbikat!

Kent Konut ve Haldız İnşaat şantiye alanında personelerin ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı sivil savunma ekiplerinin katılımıyla deprem tatbikatı gerçekleşti.

İzmit'te konut geri dönüş süresi ne olmalı?

İzmit merkez, Yahya Kaptan, Kent Konut gibi yerlerdeki konutların geri dönüş süreleri ne kadar? 

Saklıkent'te kaçak inşaatın sahibi müteahhit çıktı!

Saklıkent’te imar barışı fırsatçılığı yaparak bölgenin en hakim noktasına duvar örüp iki farklı noktada kaçak inşaat yapan Ç.S., Beydağları Saklıkent Konut Yapı Kooperatifi üyesi çıktı.

Kocaeli Tuana Evleri 1. Etap’taki teraslı daireler satışa hazır!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Konut A.Ş., Tuana Evleri 1. Etap’taki teraslı daireler satışa hazır. 

İzmit Kent Meydanı inşaatı hızla ilerliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Kent Meydanı'nın inşaatına hız kesmeden devam ediyor.

izmit kent konut projeleri Haberi

izmit kent konut projeleri


Macaristan’ın Budapeşte şehrindeki seçkin Pogany Frigyes Szakközepiskola Lisesi’nden 13’ü inşaat ve mimarlık, 17’si bilişim teknolojileri alanında eğitim alan toplam 30 öğrenci, gelişimlerini artırmak ve çeşitli kurumları ziyaret ederek başarılı uygulamaları yerinde gözlemlemek için Kocaeli’ye geldi. Macaristan’dan gelen heyet temasları kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden Kent Konut’u ve şantiyelerini ziyaret etti.MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK ÖĞRENCİLERİ


Üç hafta süresince Kocaeli’nde kalacak Pogány Frigyes Szakközépiskola Lisesi Mimarlık Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri, ilk hafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kent Konut ofisinde, projelerde ve uygulama birimlerinde gözlem yaparak inceleme fırsatı buldu. Macar öğrenciler, Kent Konut merkez ofisinde etüt proje ve ihale planlama ekibi tarafından projelerin çizimi, çizimde kullanılan programlar, uygulama çalışmaları, binaların statiği hakkında bilgi aldılar.KOCAELİ’DEN MEMNUN AYRILDILAR


Programın devamında Kent Konut’un bugüne kadar yaptığı projeler hakkında...