kapaklıda hangi dereler ıslah edildi

kapaklıda hangi dereler ıslah edildi

Dere ıslah çalışmaları kapsamında Atatürk Mahallesi Koru Sokak, İstiklal Caddesi, Tuna Caddesi, Kerem Sokak, Kurtuluş Caddesi, Kömürcü Sokak ve Fatih Caddesi'nde yeni kutu menfez yapımı tamamlandı...

Ankara Alışveriş Festivali'ne hangi AVM'ler katılıyor?

Ankara Alışveriş Festivali'ne hangi AVM'ler katılıyor sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor. 29 Ağustos tarihinde başlayan Ankara Alışveriş Festivali 14 Eylül 2014 Pazar günü akşamına kadar devam edecek.

Kanal İstanbul ile hangi bölgeler canlanacak?

Kanal İstanbul ile hangi bölgeler canlanacak sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Kanal İstanbul projesinde kanal boyunca her iki yakaya 100 metre genişliğe sahip park ve rekreasyon alanları yapılacak

Yenişehir'deki marinalara hangi boy tekneler park yapacak?

Yenişehir'deki marinalara hangi boy tekneler park yapacak sorusunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor. Yeni Şehir projesinde 146 milyon metrekare yeşil alan, park ve rekreasyon alanları bulunuyor

Kira artışı hangi oranda yapılır?

Taşınmaz mal sahipleri, kira sözleşmesinin yenilenmesi halinde, kiracısına belli oranlarda zam yapma hakkına sahip oluyor. Peki, meskenlerde kira artışı hangi oranda yapılır? İşyerinde kira artışı hangi oranda yapılır?

Ankara Alışveriş Festivali'ne hangi AVM'ler katılacak?

Ankara Alışveriş Festivali'ne hangi AVM'ler katılacak sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor. 29 Ağustos tarihinde başlayan Ankara Alışveriş Festivali 14 Eylül 2014 Pazar günü akşamına kadar devam edecek.

Hangi bankalar arsa kredisi veriyor?

Arsa satın almak isteyen kimselerin, bankalardan kullandıkları kredi arsa kredisi olarak karşımıza çıkıyor. Kredi koşulları her bankada değişkenlik gösteriyor. Peki, hangi bankalar arsa kredisi veriyor?

Eylül ayında hangi vergiler ödenecek?

Gelir İdaresi Başkanlığı, hangi ayda hangi vergilerin ödenmesi gerektiğini Vergi takvimi kapsamında duyuruyor. Buna göre, Eylül ayında hangi vergiler ödenecek? İşte Eylül ayında ödenen vergiler..

ÖzdilekPark AVM'de hangi markalar var?

ÖzdilekPark AVM İstanbul'da hangi markalar bulunacak? ÖzdilekPark AVM Levent İstanbul'da hangi markalar var? ÖzdilekPark Levent AVM'de bulunacak markalar hangileridir? Hangi markalar ÖzdilekPark AVM'de mağaza açacak? İşte ÖzdilekPark AVM marka listesi...

Kiracı davalarına hangi mahkeme bakar?

Ev sahibi ile kiracısı arasında yapılan kira sözleşmesine uyulmaması, aykırı davranılması gibi nedenler ile kiracı hakkında dava açılabiliyor. Peki kiracı davalarına hangi mahkeme bakar? İşte yanıtı..

Kayyum hangi hallerde atanır?

Kayyum (kayyım), belli bir iş için görevlendirilmiş olup, vesayet makamının talimatına aynen uymak zorunda oluyor. Peki kayyum hangi hallerde atanır? Kayyumluk görevi ne zaman sona erer?

Hangi evlere kredi verilir?

Konut kredisi tüketici kredilerinin bir çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Konut kredisi konutun teminat altına alınması şartı ile tüketiciye veriliyor. Peki, hangi evlere kredi verilir?

Vergi dairesi hangi bakanlığa bağlı?

Vergi daireleri ile ilgili esas ve usuller 24 Aralık 1994 tarih ve 22151 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Vergi Daireleri Kuruluş ve Görev Yönetmeliği kapsamında açıklanıyor. Peki, vergi dairesi hangi bakanlığa bağlı?

Vergi dairesi hangi günler açık?

İstanbul'da 14 tanesi Tasfiye Vergi Dairesi olmak üzere toplam 69 tane vergi dairesi bulunuyor. Peki vergi borcunu ödemek için hangi günler vergi dairesine gidilmeli? Vergi dairesi hangi günler açık?

kapaklıda hangi dereler ıslah edildi

kapaklıda hangi dereler ıslah edildi kapaklıda hangi dereler ıslah edildi


Tekirdağ'ın Kapaklı Belediyesi, dereleri ıslah etme çalışmalarına devam ediyor.


Dere ıslah çalışmaları kapsamında Atatürk Mahallesi Koru Sokak, İstiklal Caddesi, Tuna Caddesi, Kerem Sokak, Kurtuluş Caddesi, Kömürcü Sokak ve Fatih Caddesi'nde yeni kutu menfez yapımı tamamlandı. Kenan Evren Caddesi üzerinde bulunan derede yeni kutu menfez yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalarda kutu menfez yapımı için perde betonlar tamamlandı, üst beton dökümü için çalışmaları ise devam ediyor.


Çalışmalar hakkında açıklama yapan Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, şöyle dedi: “İlçemizde bulunan dere yataklarını temizliyoruz. Dere yataklarında bulunan otlar, yağışlar sonucunda derede biriken kum, çakıl gibi maddeleri paletli kepçe ile açarak temizliyoruz. Çıkan fazla malzemeyi ise kamyonla taşıyarak kaldırıyoruz. Derelerimiz çalılıklar ve halkımızın attığı çöplerle doluyor. Bu nedenle yağan şiddetli yağmurda dolup taşıyor. Halkımızı...