28 / 06 / 2022

karadağ sahilleri

karadağ sahilleri

Milyonerler, şirket patronları ve ünlülerin yeni gözde mekanı Karadağ oldu. Jet sosyetenin birçok ünlü ismi Karadağ sahillerinden ev alırken ülkenin popülerliği de hızla artıyor.

Karadağlar Seyahat Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karadağlar Seyahat Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da Esra Karadağ tarafından kuruldu.

Ece Seçkin Karadağ'da 31 milyon TL'lik eve göz dikti!

Bir süre önce pilot eşi Çağrı Terlemez ile Karadağ'a giden şarkıcı Ece Seçkin'in Karadağ'da 31 milyon TL'ye ev alacağı iddia edildi.

Hk Karadağ İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Hk Karadağ İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hıdır Karadağ tarafından kuruldu.

Maya Montenegro'dan Karadağ'a yeni proje!

Karadağ'da inşaat projesi yürüten Maya Montenegro, Bayview Hills isimli projesinin hafriyat işlerine Ağustos'ta başlıyor. Eylül 2021'de tamamlanması planlanan projede teslimler yaz aylarında yapılacak.

Karadağlı Group İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karadağlı Group İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Yücel Sarıkaya tarafından kuruldu.

Karadağ İnvest Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

​​​​​​​Karadağ İnvest Enerji Anonim Şirketi Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cesur Karadağ tarafından kuruldu.

Himmet Karadağ, Halk Varlık Kiralama Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Halk Varlık Kiralama'nın Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Hüseyin Zeybek 31 Ağustos 2020 tarihi itibariyle görevinden ayrıldı. Zeybek'in yerine Yönetim Kurulu Başkanı olarak Himmet Karadağ Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Serdar Sürer seçildi.

Karadağ Türk müteahhitlerin yeni gözdesi oldu!

Karadağ, sunduğu pek çok avantaj ile Türk yatırımcıların da gözdesi. Bugüne kadar daha çok Ortadoğu ülkelerinde inşaat projeleri gerçekleştiren Ongan İnşaat ve Antalya merkezli BHG Yapı da bu ülkede yatırım yapmayı tercih edenler arasında...

Karadağ Verde di Oliva'da 425 bin TL'ye 2 yıl kira garantili ev ve oturum fırsatı!

Karadağ’ın gelişen şehri ve İtalya’ya açılan kapısı Bar şehrinin Dobra Voda koyunda denize 500 metre uzaklıkta yükselen Verde di Oliva projesinde 425 bin TL'ye ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Karadağ'da otel ve konut inşaatı alanlarında ciddi gelişmeler öngörüyoruz!

Karadağ ve Türkiye arasında önemli fırsatlar gördüğünü belirten Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Karadağ İş Konseyi Başkanı Naser Alim özellikle de turizm, tarım ile otel ve konut inşaatı alanlarında ciddi gelişmeler öngördüklerini dile getirdi.

Erhan Karadağ Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erhan Karadağ Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Karadağ tarafından kuruldu.

KAIVEN'den Fildişi Sahilleri'ne 3 bin konut!

İnşaat alanında yeni yatırım hazırlıklarını başlatan KAIVEN "Homee" platformu ile uluslarası çapta düşük ve orta gelirlilere konut sahibi olma fırsatı sunuyor. KAIVEN, Fildişi Sahilleri'ne 3 bin konut inşa edecek...

Karadağ'da inşaat malzemesi satılan perakende mağazalar açıldı!

Salgından en az etkilenen ülkeler arasında yer alan Karadağ'da bugün itibarıyla tekstil, ayakkabı, teknik ürün ve inşaat malzemesi satılan perakende mağazalar yeniden açıldı.

karadağ sahilleri Haberi

karadağ sahilleri
 

Dünyanın en genç bağımsız ülkesi olan Karadağ'da geçmişte yaşanan savaşa karşın ünlüler, bu ülkeye gelmekte bir sakınca görmüyorlar. Sırbistan'dan ayrılmalarından 1 yıl geçmesine rağmen Rolling Stones buradaki ünlü Budva plajında konser verdi. Geçtiğimiz haftaki konserin ardından Karadağ'daki küçük bir otelde 1 hafta tatil yapan grup ülkede farklı rüzgarların da esmesine neden oldu.

James Bond'un son serisi Casino Royale'nin poker sahnesinin de Karadağ'da çekilmiş olmasının ülkeye yönelen ilgide etkili olduğu belirtiliyor. Michael Douglas Catherine Zeta-Jones çifti de Karadağ'dan yeni bir ev satın alırken, ünlü Formula 1 yarışçısı Ralf Schumacher de bir arsa satın almış. Chelsea'nın sahibi ünlü Rus işadamı Roman Abromoviç de burada yatıyla tatile gelmiş. Abromoviç'le bağlantısı bulunan metal zengini...