karadağ yatırım vatandaşlık

 karadağ yatırım vatandaşlık

Karadağ Cumhuriyeti'nin yatırım yapana vatandaşlık vereceği vaadi Türk iş adamlarının gözünü bu ülkeye çevirmesine neden oldu. Ancak Karadağ-Türk İş Adamları Derneği (KATİAD) Başkanı Necmi Saykun, "Konut da alsanız, otel de yapsanız vatandaşlık almanız garanti değil" dedi. 

Sera Group'tan Karadağ'a 100 milyon dolarlık yatırım! 

Sera Group'tan Karadağ'da 100 milyon dolarlık yatırım yapmaya hazırlanıyor. Şirket, Budva'da denize sıfır otel ve rezidans yapacak. 

AEA Group Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

AEA Group Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 1 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Ayla Gül Karadağ tarafından kuruldu.

Karadağ, Körfez’in de radarına girdi!

Mirnadom Yönetim Kurulu Başkanı Şahin, "Azerilerin yapımı halen devam eden yaklaşık 3 milyar Euro’luk dev Porto Novi projesi sayesinde birçok Azeri Karadağ’a hem gayrimenkul hem de ticari yatırım yapıyor. Benzer hareket şimdi de Körfez bölgesi için oluşuyor" dedi...

Nogul Group Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Nogul Group Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Yenibosna'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ayla Gül Karadağ tarafından kuruldu.

Mısır'da gayrimenkul alan yabancılara vatandaşlık verilecek!

Mısır Meclisi, ülkede yatırım yapan yabancılara vatandaşlık verilmesini öngören yasa tasarısını prensipte onayladı...

Karadağ'da vatandaşlık dolandırıcılığına dikkat! 

Karadağ Cumhuriyeti'nin yatırım yapana vatandaşlık vereceği vaadi Türk iş adamlarının gözünü bu ülkeye çevirmesine neden oldu. Ancak Karadağ-Türk İş Adamları Derneği (KATİAD) Başkanı Necmi Saykun, "Konut da alsanız, otel de yapsanız vatandaşlık almanız garanti değil" dedi. 

Yatırım yapana vatandaşlık veren ülkeler!

Dünyanın birçok ülkesi belirli bir miktarda yapılan yatırımla vatandaşlık hakkına sahip olma imkanı sunuyor. İşte yatırım karşılığı vatandaşlık veren o ülkeler...

Azmont Investments yatırım için Karadağ'ı seçti!

Karadağ’da 800 milyon euroluk yatırımla hayata geçirilen Portonovi Resort Haziran'da açılıyor. Azmont Investments Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erentok, “Proje için Cannes’ı değil, Karadağ’ı seçtik” dedi

Dolandırıcılar Karadağ'da 12 bin Euro'ya vatandaşlık sattılar!

AB üyesi olması beklenen Karadağ’a ilgi arttı. Gayrimenkul alana vatandaşlık verilen Karadağ dolandırıcıların yeni kapısı oldu. Dolandırıcılar, ‘Size vatandaşlık çıkaracağız’ diyerek vatandaşlardan kişi başı 12 bin Euro topladı..

Ozan Güven Karadağ'dan ev aldı!

Ozan Güven, Avrupa Birliği’ne girmesi beklenen Karadağ’dan ev satın aldı. Başarılı oyuncu, hem yatırım yapıp hem de Avrupa ülkelerine serbest dolaşım hakkı kazanacak.

Türkler Karadağ'dan ev alıyor!

Son 15 yıldır ciddi yatırım kaynağına dönüşen gayrimenkul sektöründe Türk yatırımcıları rotasını Karadağ'a çevirdi. Son zamanların en karlı ülkesi olarak öne çıkan ülkede yatırımlar 13 yılda geri dönüşüm sağlıyor.

Karadağ'da 6.5 bin euroluk gayrimenkul yatırımına oturma izni!

Birçok ülke gayrimenkul yatırımcısına fırsat kapısı açıyor. Oturma izni en kolay alınabilen ülkelerin başında Karadağ geliyor. Ülkede 6 bin 500 euroluk yatırım yapana vatandaşlık veriliyor.

Konut satışlarına vatandaşlık dopingi!

Türkiye’de 1 milyon dolarlık ev alanlara veya 2 milyon dolarlık yatırım yapan yabancılara vatandaşlık hakkı verilmesi konut satışlarını artırdı. 

 karadağ yatırım vatandaşlık

 karadağ yatırım vatandaşlık  karadağ yatırım vatandaşlık

Son yıllarda Türk iş adamlarının en çok tercih ettikleri Balkan ülkelerinden biri Karadağ. Özellikle Karadağ Cumhuriyeti'nin yatırım  yapanlara vatandaşlık verme vaadi ülkede yatırımcıların sayısın arttırdı. Şu an ülkede Türklerin kurduğu şirket sayısı 3 bini aşarken, faal durumda olanlar ise sadece 300 civarında.

Hürriyet Gazetesi'nden Aysel Alp'in haberine göre; yatırımcılar vatandaşlık vaadi ile yatırım yaparken dikkatli olmalı. Konu hakkında açıklama yapan  Karadağ-Türk İş Adamları Derneği (KATİAD) Başkanı Necmi Saykun, Karadağ’dan vatandaşlık alarak Avrupa Birliği (AB) vatandaşı olma hayali kuran Türklerin dikkatli olmaları gerektiğini dolandırılabileceklerini söyledi. 

Saykun, Karadağ vatandaşı yapma vaadiyle insanlardan 10 bin Euro’ya ulaşan paralar alındığını anlatarak “Karadağ çifte vatandaşlığı kaldırdı. Burası kolay vatandaşlık dağıtan bir ülke değil. Konut da alsanız, otel de yapsanız vatandaşlık almanız garanti değil” açıklamasını yaptı. 

800 EUROYA 7...