Karine Hırdavat İnşaat nerede

Karine Hırdavat İnşaat nerede

Karine Hırdavat İnşaat Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şemsettin Aktan tarafından 10 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Esenler, Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 4.Sokak'ta kuruldu.

Ze Mobilya Yapı Malzemeleri Metal Hırdavat İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ze Mobilya Yapı Malzemeleri Metal Hırdavat İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Bogaç tarafından kuruldu.

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Enes Serkan Yetişkin tarafından kuruldu.

Esat Hırdavat İnşaat Hortum Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Esat Hırdavat İnşaat Hortum Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli Tayfun Çakır tarafından kuruldu.

Bsl Matbaacılık Tekstil Hırdavat İnşaat Plastik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bsl Matbaacılık Tekstil Hırdavat İnşaat Plastik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 550 bin TL sermaye bedeli ile Ferit Özcaner tarafından kuruldu.

Gisaş Metal Hırdavat İnşaat Kimya Elektrik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gisaş Metal Hırdavat İnşaat Kimya Elektrik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cuma Davulcu tarafından kuruldu.

Sayman Metal Hırdavat İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sayman Metal Hırdavat İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Çanta tarafından kuruldu. 

Özçoban Hırdavat İnşaat ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özçoban Hırdavat İnşaat ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Özçoban tarafından kuruldu. 

Formenler İnşaat Metal Hırdavat Taşımacılık Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Formenler İnşaat Metal Hırdavat Taşımacılık Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ayhan Işık tarafından kuruldu.

Tuna Grup Hafriyat Nalburiye Demir Çelik İnşaat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tuna Grup Hafriyat Nalburiye Demir Çelik İnşaat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Bayram Tuna tarafından kuruldu.

SVK İnşaat Hırdavat Metal Otomotiv ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SVK İnşaat Hırdavat Metal Otomotiv ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Turgay Altıntaş tarafından kuruldu.

Yükselen Zemin Kaplama Hırdavat İnşaat Malzemeleri Asansör Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yükselen Zemin Kaplama Hırdavat İnşaat Malzemeleri Asansör Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 20 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Haandere, Abdulsamed Demircan ortaklığında kuruldu.

Hekim Demir Çelik Metal Hırdavat İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hekim Demir Çelik Metal Hırdavat İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Şükrü Ayhan tarafından kuruldu...

Yerel İnşaat Makina Elektrik Hırdavat Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yerel İnşaat Makina Elektrik Hırdavat Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Öncü tarafından kuruldu...  

Karine Hırdavat İnşaat nerede

Karine Hırdavat İnşaat nerede Karine Hırdavat İnşaat nerede

Karine Hırdavat İnşaat Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şemsettin Aktan tarafından 10 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Esenler, Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 4.Sokak'ta kuruldu. 


Karine Hırdavat İnşaat Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Hırdavat  a)Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır. b) Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak. c) Her türlü kesici takım malzemelerini almak, satmak, imalatını yapmak. Bu ürünlerin tamir ve bakımlarını yapmak, yedek parçalarını almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. d) Her nevi sınai yarı mamul ve mamul; matkap uçları, elmas matkap uçları,raybalar, kesici ağızlar, bıçaklar, testere ağızları, her türlü...