karlı gayrimenkul yatırımları

karlı gayrimenkul yatırımları

karlı gayrimenkul yatırımları

Nerede, hangi tip ticari gayrimenkul yatırımı yapmak daha doğru? Dükkan mı, mağaza mı? En çok kazandıran bölgeler nereler? İşyerine yatırım yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor? TEK Borsa dergisinden Kezban Gebetaş araştırdı!

Olivin Gayrimenkul Yatırımları

Olivin Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Olivin Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 2 milyon 439 bin 200 TL sermaye bedeli ile Rasim Özkanca, Hasan Tahsin Özkanca ve Ali Reşat Özkanca tarafından kuruldu...

Taçhan Gayrimenkul Yatırımları

Taçhan Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Taçhan Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Kaan Namlıcı ve Ayhan Altan ortaklığıyla kuruldu...

Asiye Gayrimenkul Yatırımları

Asiye Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Asiye Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kaan Namlıcı ve Ayhan Altan ortaklığıyla kuruldu...

 Hisar Gayrimenkul

Hisar Gayrimenkul Yatırımları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hisar Gayrimenkul Yatırımları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Metin Deniz tarafından kuruldu...    

Nazari Gayrimenkul Yatırımları

Nazari Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Nazari Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Nazarıshırehjını tarafından kuruldu. 

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları elde edilen fonun kullanım raporu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları elde edilen fonun kullanım raporu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları tarafından sermayesinin 27 milyon 218 bin 798,16 TL'den 54 milyon 437 bin 596,32 TL'ye artırılması ile elde edilen fonun kullanımına ilişkin denetimden sorumlu komitenin raporu yayınlandı...

Resta Gayrimenkul Yatırımları

Resta Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Resta Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 2 milyon 863 bin 30 TL sermaye bedeli ile Eyüp Kalkan tarafından kuruldu. 

Repa Gayrimenkul Yatırımları

Repa Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Repa Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 12 milyon 883 bin 639,37 TL sermaye bedeli ile Nihat Güran tarafından kuruldu. 

Ferno Gayrimenkul Yatırımları

Ferno Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Ferno Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Güngören'de 12 milyon 883 bin 639, 37 TL sermaye bedeli ile Hüseyin Şahin tarafından kuruldu. 

Q Investments Gayrimenkul

Q Investments Gayrimenkul Yatırımları Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Q Investments Gayrimenkul Yatırımları Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mohamed A.J.M.  Alattar tarafından kuruldu.

Odabaşı İnşaat Ve

Odabaşı İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Odabaşı İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi bugün Ataşehir'de 20 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Kullar Gayrimenkul Yatırımları

Kullar Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Kullar Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Kul, İlkan Kul ve Ali Kul ortaklığında kuruldu.

DSA Gayrimenkul Yatırımları

DSA Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DSA Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Doğan tarafından kuruldu.

karlı gayrimenkul yatırımları

karlı gayrimenkul yatırımları karlı gayrimenkul yatırımları

Her ne kadar gayrimenkul yatırımı deyince akla ilk olarak konut ve arsa gelse de ticari gayrimenküler de en az bunlar kadar ilgi görüyor.

Bugün Beyoğlu, Nişantaşı, Kadıköy ve Maslak gibi semtlerde özellikle cadde üzerindeki dükkan, mağaza ve ofisler servet değerinde. Bu tip yerlerin kiralık fiyatları ise sürekli artıyor. Sadece merkezi yerlerde mi?.. Gelişen bölgelerde de dükkan, ofis ve mağaza sahibi olmak son derece karlı. Çünkü buralarda işyerleri fazla prim yapan gayrimenkuller arasında.

Son yıllarda özellikle metropollerdeki merkezi yerlerde ticari gayrimenkullerin daha fazla prim yaptığını söyleyen Remax İş Gelirme Yöneticisi Ebru Karahan, pekçok yatırımcının dükkan ve mağaza almaya yöneldiğini belirtiyor. Türkiye Franchise Geliştirme ve Projeler Müdürü...