Kayabaşı Batı Bölgesi toki

Kayabaşı Batı Bölgesi toki

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayabaşı Batı Bölgesi projeleri için düğmeye bastı...

TOKİ'den Başakşehir Kayabaşı'na 729 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 1. Kısım ihalesini bugün saat 15:00'te gerçekleştirecek.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 1. Kısım ihalesi yarın!

İstanbul projeleri için düğmeye basan TOKİ,  Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 1. Kısım ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Kayabaşı Batı Bölgesi projeleri için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayabaşı Batı Bölgesi projeleri için düğmeye bastı...

Türkiye'nin en çok konut satılan bölgesi oldu!

Merkez Bankası’nın Ekim 2020 Türkiye Konut Fiyat Endeksi’ne (KFE) göre, konut fiyatlarında son bir yılda yüzde 41.8’lik artış ile Batı Akdeniz Bölgesi, Türkiye’de en çok artış yaşanan bölge olarak açıklandı. İkinci sıraya yüzde 39.6’lık artışla Aydın-Denizli- Muğla bölgesi yerleşti. 

Batı Anadolu Serbest Bölgesi 20 bin kişiye istihdam sağlayacak!

Ege Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi AŞ Yürütme Kurulu Başkanı Faruk Güler, İzmir Bergama'da inşa edilecek Batı Anadolu Serbest Bölgesi ile 20 bin kişiye yeni iş sahası sunulacağını açıkladı.

Ataşehir Toplu Konut Alanı Batı Bölgesi imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Ataşehir İlçesi, Ataşehir Toplu Konut Alanı Batı Bölgesi 3334 Ada 8 Parsele İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan Değişikliği askıya çıktı.

Şile Batı Sahili Bölgesi Nazım İmar Planı askıya çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Şile İlçesi, Batı Sahili Bölgesi Nazım İmar Planı Değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli plan bugün askıya çıktı..

Şile Batı Sahili Bölgesi imar tadilatı askıda!

Şile İlçesi, Batı Sahili Bölgesi Nazım İmar Planı değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı. 

Emlak Konut Ataşehir Batı Bölgesi 1. Kısım 6. Bölge'nin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Ataşehir Batı Bölgesi 1.Kısım 6.Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı.

İzmir Batı Bölgesi nazım imar planı askıya çıktı!

Urla İlçesinin bir bölümünü ve Çeşme, Karaburun ilçelerini kapsayan İzmir Batı Bölgesi 1/25000 ölçekli Nazım İmar Planı 28 Temmuz'da askıya çıkarıldı...

Bursa Nilüfer Batı Gelişme Bölgesi İmar Planı kabul edildi!

Nilüfer Eko-Kent Planı, Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nde 3 defa ret edilince aynı bölge için Nilüfer Batı Gelişme Bölgesi Uygulama İmar Planı hazırlandı. Plan Nilüfer Belediye Meclisi’nde kabul edildi.

Ordu 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin yeri kesinleştirildi!

Ordu'nun Altınordu ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi Beybükü mevkisi ile Ulubey ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi Kayabaşı mevkisinde bulunan yaklaşık 90 hektar büyüklüğündeki alan, Ordu 2. Organize Sanayi Bölgesi yeri olarak kesinleştirildi.

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde ulaşım sorunu sona erdi!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Minareliçavuş camiinin batısında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi sınırlarına yapılan kavşak ve yeni açılan yol ile bölgedeki trafik karmaşası sona erdi.

Kayabaşı Batı Bölgesi toki Haberi

Kayabaşı Batı Bölgesi toki

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yeni projeler için start verdi. 2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut üretecek olan TOKİ, İstanbul projelerini de açıkladı.

TOKİ İstanbul 2021 projeleri, Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi'nde hayata geçirilecek. İhale tarihleri resmen açıklanan projeler için geri sayım başladı.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 1. kısım projesinde 729 adet konut ve25 adet dükkan yer alacak. Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 2. kısım projesinde ise 725 adet konuta yer verilecek.

Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 1. kısım ihalesi 29 Eylül'de

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 1. Kısım 729 Adet Konut ve 25 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 29 Eylül 2021 tarihinde saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 2....