kayabaşı toki başvurular

kayabaşı toki başvurular

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesi için başvuru dönemi 19 Ekim'de başlıyor.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesi için başvuru süreci yarın başlıyor...

Kırşehir Kayabaşı TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kayabaşı projesinde yer alan 338 adet konut için başvurular başladı.

TOKİ Kırşehir Kayabaşı başvuruları bugün başlıyor!

En düşük konut bedelinin 144 bin 217 TL olarak belirlendiği Kırşehir Kayabaşı TOKİ başvuruları bugün itibariyle başlıyor.

Kayabaşı TOKİ 1.892 konut başvuruları için son 6 gün!

TOKİ Kayabaşı projesi başvuruları 20 Eylül'de sona eriyor. Proje 1.892 adet konuttan meydana geliyor.

TOKİ Kayabaşı 2017 başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ tarafından Kayabaşı'nda satışa çıkarılan 1.892 adet konutun başvuru dönemi bugün başladı. Peki TOKİ Kayabaşı 2017 başvuruları ne zaman bitecek?

Kırşehir Merkez Kayabaşı TOKİ başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.

Çankırı Kurşunlu 2. Etap Toki başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ'nin Çankırı Kurşunlu 2. Etap projesinde yer alan 264 adet konut kurasız olarak başvuru önceliğine göre satışa çıkıyor. Peki, Çankırı Kurşunlu 2. Etap Toki başvuruları ne zaman bitecek?

Kırşehir Kaman alt gelir grubu Toki başvuruları!

Kırşehir Kaman'da alt gelir grubu için hayata geçirilecek olan 63 konut kuralı olarak satşa sunuluyor. İşte, Kırşehir Kaman alt gelir grubu Toki başvuruları...

Kırşehir TOKİ Kayabaşı Konutları başvuruları!

Kırşehir TOKİ Kayabaşı Konutları başvuruları Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla kabul edilecek. Daire fiyatlarının 111 bin 25 TL'den başladığı projede 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

Kırşehir Merkez Kayabaşı TOKİ başvuruları ne zaman?

Toplamda 34 adet konutun açık satış usulüyle satıldığı TOKİ Kırşehir Kayabaşı 2. Etap'ta daire fiyatları 111 bin 25 TL'den başlıyor. Peki Kırşehir Merkez Kayabaşı TOKİ başvuruları ne zaman?

Kırşehir Kayabaşı TOKİ başvuruları!

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 59 adet konut; ön şartsız açık satışa sunuluyor. Kırşehir Kayabaşı TOKİ başvuruları 18 Ağustos'ta başlıyor.

Kırşehir Kayabaşı 2.Etap TOKİ başvuruları!

Kırşehir Kayabaşı 2.Etap TOKİ projesi kapsamında toplam 59 adet konut satışa sunuluyor. Kırşehir Kayabaşı 2.Etap TOKİ başvuruları 18 Ağustos 2015 tarihinde başlayacak.

Antalya Çıplaklı 1. etap TOKİ başvuruları başladı!

Antalya Çıplaklı 1. etap TOKİ Evleri'nde toplam 1 konut en az yüzde 40 engelli raporu bulunan vatandaşlara açık satışa sunuluyor. Antalya Çıplaklı 1. etap TOKİ başvuruları başladı.

Ankara Çubuk Aşağıçavundur TOKİ başvuruları bugün başladı!

Ankara Çubuk Aşağıçavundur TOKİ Konutları'nda toplam 17 adet konut satışa sunuluyor. Satışa sunulan dairelerin tipleri 2+1 şeklinde tasarlandı.Ankara Çubuk Aşağıçavundur TOKİ başvuruları bugün başladı.

kayabaşı toki başvurular Haberi

kayabaşı toki başvurular

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesi için başvurular başlıyor. 

İstanbul Başakşehir Kayabaşı 22. bölge 862 Konut Projesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı 869 ada 3-4 parsel 399 Konut Projesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı 18. bölge 1. Etap projesinde yer alan 192 konut satışa çıkıyor.

Kuralı satış yöntemiyle satışa sunulan TOKİ Başakşehir Kayabaşı projesi için son başvuru tarihi 27 Ekim 2020 olarak belirlendi.

1 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2020 projesinin kura çekimi 9 Kasım tarihinde çekilecek.

TOKİ Başakşehir projesinde en düşük konut bedeli 221 bin 545 TL, en yüksek konut bedeli 759 bin 800 TL olarak belirlendi.

Yüzde 25 peşinat imkanıyla konut sahibi olunabilen proje için ödenecek peşinat bedelleri 55 bin 386...